Ziemas inventāra servisa akcija

Ziemas inventāra servisa akcija

VELOSIPĒDU SERVISS apkope / remonts / uzlabojumi

XSPORTS vasaras serviss velosipēdiem ir iemantojis noturīgu un uzticamu klientu loku, nodrošinot augstākās kvalitātes servisa pakalpojumus, sākot no velosipēda sagatavošanas pirmajam braucienam, līdz pat vissarežģītākajiem tehniskajiem risinājumiem. XSPORTS meistari gadu gaitā uzkrājuši plašu pieredzi un spēs gan palīdzēt ar konsultāciju, gan izpildīt nepieciešamās tehniskās korekcijas vai apkopes.

XSPORTA vasaras servisa darba kārtība ir pēc rindas principa. Lai gan darbus veicam pēc iespējas ātri un operatīvi, jāņem vērā, ka servisa laiku var ietekmēt tādi raksturlielumi kā laika apstākļi, sacensību kalendāri, rezerves daļu pieejamība utt. Par jebkuru veicamo darbu termiņiem vienošanās notiek klātienē, pēc tam, kad meistars veicis sīkāku velosipēda apskati.

XSPORTA vasaras servisa cenas atkarīgas no veicamo darbu saraksta. Kamēr svaigu gaisu riepās vienmēr iepūtīsim bez maksas, rezerves daļas un darbs izmaksās samērīgu summu pret velosipēda stāvokli un mērķiem.

VELOSIPĒDU 1. APKOPE

XSPORTS nodrošināta, BEZMAKSAS pirmā servisa apkope, lai novērstu jebkuras tehniskās nepilnības, ja tādas ir radušās, un pārliecinātos, ka velosipēds atrodas lieliskā stāvoklī. Bezmaksas velosipēdu serviss tiek nodrošināts visiem XSPORTS veikalā pirktajiem velosipēdiem, 1-2 mēnešus pēc iegādes, vai pēc nobrauktiem aptuveni 200-300 km. Bērnu velosipēdiem minēto apkopi ieteicams veikt pēc 1-2 mēnešiem.

Par jautājumiem, kas saistīti ar VELOSIPĒDU SERVISU, droši zvani Edgaram +371 24 111 666 vai raksti xsports@xsports.lv

XSPORTS ZIEMAS /slēpju un snovborda/ - serviss, apkope

Lai pilnvērtīgi izbaudītu ziemas priekus, nepieciešams laikus veikt inventāra sagatavošanas darbus. Gan pirms vai pēc sezonas, gan cikliski regulāri ziemas perioda laikā jāatceras pievērst uzmanību inventāram un tā stāvoklim. XSPORTS ziemas serviss Rīgā, Teikā būs īstā vieta, kur varēsi uzticēt savas slēpes vai snovbordu pieredzējušiem un zinušiem meistariem, lai, kamēr Tu sapņo par ziemas priekiem, tavs inventārs atgūtu možumu.

Zemāk vari iepazīties ar cenām un pakalpojumiem, kādus piedāvājam. Jautājumu gadījuma droši zvani uz tel.nr. +371 24 111 666 vai nāc ciemos līdzi ņemot inventāru, kuram nepieciešams veikt profilaksi, nopietnākus remonta/atjaunošanas darbus vai gluži vienkārši, lai iegūtu profesionāļu konsultāciju par to, kā vislabāk un pareizāk kopt inventāru.

Atkarībā no klienta prasībām un situācijas, lielākoties spējam servisa darbus veikt diezgan veikli. Jāņem vērā, ka gaidīšanas laiku ietekmēs laika apstākļi un sniega daudzums apkārtējos kalnos.

Veicam kalnu slēpju, distanču slēpju un snovborda apkopi un sagatavošanu gan ikdienas, gan sacensību prasībām. XSPORTS meistari pievērsīs uzmanību katrai niansei pie kā darbosies. Izmantojot profesionālu tehniku un iekrāto pieredzi, mūsu meistaru rokās par sava inventāra stāvokli varēsi būt drošs!

Slēpju un sniegadēļu servisa cenas

Slēpju un sniegadēļu serviss
Slēpju asināšana€ 10.00
Slēpju vaskošana (mehāniska uzklāšana)€ 9.00
Slēpju vaskošana ar gludekli un parafīnu (3x)€ 17.00
Slēpju slīdvirsmas slīpēšana ar akmens disku€ 10.00
Sniegadēļu asināšana€ 8.00
Sniegadēļu vaskošana (mehāniska uzklāšana)€ 10.00
Sniegadēļu vaskošana ar gludekli un parafīnu (3x)€ 18.00
Kompleksā apkope
Bez slīdvirsmas bojājumiem€ 20.00
Ar nelieliem slīdvirsmas bojājumiem€ 23.00
Ar lieliem slīdvirsmas bojājumiemno € 26.00
Bērnu inventāram < 120cm1/2 no cenas
Stiprinājumu montāža
Pērkot slēpes XSPORTS veikalāBezmaksas
Bērnu inventāram€ 7.00
Pieaugušo inventāram€ 10.00

Distanču slēpošanas servisa cenas

Slīdvirsmas tīrīšana ar parafīnu€ 5.00
Slīdvirsmas tīrīšana ar WAXREMOVER€ 3.00
Jaunu slēpju slīdvirsmas sagatavošana€ 10.00 - € 25.00
Parafīna mehāniskā uzklāšana€ 3.00
Parafīna uzklāšana bez fluora ar gludekli€ 5.00
Parafīna uzklāšana ar fluoru (LF) ar gludekli€ 7.00
Parafīna uzklāšana ar fluoru (LF+HF) ar gludekli€ 17.00
Pēdas smēres tīrīšana€ 3.00
Klīstera tīrīšana€ 5.00
Pēdas smēres uzkāšana€ 3.00
Nūju īsināšana (piegriešana)€ 5.00
Stiprinājumu montāža (skrūvējamo)€ 5.00
Slēpju slīdvirsmas struktūras ievilkšana€ 5.00
Slēpju sagatavošana sacensībām€ 35.00 - € 45.00