SLALOMA ZĀBAKI

Produkti 1 līdz 12 no 42 kopā

 • HEAD CARVE X1 black/silver Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu kalnu slēpošanas zābaki HEAD CARVE X1 paredzēti bērniem, kas plāno sākt vai tikko sākuši nodarboties ar kalnu slēpošanu. Viens klipsis nodrošinās vienlaikus nepieciešamo stingrību un komfortu, lai pēc iespējas ilgāk var mācīties kustības uz slēpēm.
  €59,00
 • LANGE COMP 50 TEAM crazy blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu slēpošanas zābaki LANGE COMP 50 TEAM izstrādāti junioriem, kuri sāk apgūt kalnu slēpošanu. Šie zābaki ir paredzēti, lai pēc iespējas pielāgotos jauniešu kājām un nodrošinātu optimālu stabilitāti un kontroli.
  €100,00
 • LANGE CONCEPT 70 black/grey Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vīriešu / unisex kalnu slēpošanas zābaki LANGE CONCEPT 70 nodrošinās lielisku komforta un iespēju apvienojumu. Priekšējais platums 103mm garantēs brīvību un komfortu.
  €180,00
 • LANGE DELIGHT 65 white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sieviešu slaloma zābaki LANGE DELIGHT 65 piedāvā to pašu stingrību un komfortu pēdas pozīcijai, taču ar mazāku plastmasas cietības līmeni nekā citiem sērijas modeļiem, kas palielinās ērtību, un ļaus ilgāku laiku baudīt slēpošanas prieku.
  €213,00
 • LANGE RS 110 S.C. speed blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE RS 110 S.C. junioru sporta kalnu slēpošanas zābaki būs lieliski piemēroti jauniem sportistiem, kuri vēlas sasniegt pašus labākos rezultātus. Augstākās klases sacīkšu zābaks ar speciāli saīsinātu augšdaļu mazākiem braucējiem un 97mm priekšējo zābaka platumu iekšpusē. Labākā izvēle augstāko sportisko mērķu sasniegšanai.
  €315,00
 • LANGE RSJ 60 black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu kalnu slēpošanas zābaki LANGE RSJ 60 būs lieliski piemēroti gan braucējiem, kuri apgūst pirmās kalnu slēpošanas iemaņas, gan jauniešiem, kuri uz slēpēm jūtas droši un pārliecinoši. Lielisks, ērts iekšzābaks un četri alumīnija klipši nodrošinās junioriem komfortu baudot slēpošanas priekus.
  €120,00
 • LANGE RSJ 65 power blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu kalnu slēpošanas zābaki LANGE RSJ 65 būs lieliski piemēroti, kuri uz slēpēm jūtas droši un pārliecinoši. Lielisks, ērts iekšzābaks un četri alumīnija klipši nodrošinās junioriem komfortu baudot slēpošanas priekus.
  €155,00
 • LANGE RX 100 W grey Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sieviešu slaloma zābaki LANGE RX 100 W būs lieliski piemēroti pieredzējušām slēpotājām. Šis modelis nodrošinās lielisku komfortu apvienojumā ar stabilu un stingru pēdas pozīciju, lai slēpju kontrole būtu precīza.
  €370,00
 • LANGE RXJ black/green Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu slēpošanas zābaki LANGE RXJ būs lieliski piemēroti gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan junioriem, kas tikko sākuši mācīties slēpot. Cietība 65.
  €170,00
 • LANGE STARLETT 50 tr. aqua white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu slēpošanas zābaki LANGE STARLETT jaunajām slēpotājām ļaus justies ērti, vienlaikus nodrošinot lielisku stabilitāti un slēpju kontroli. Cietība 50. Zābakam 3 klipši.
  €100,00
 • LANGE STARLETT 60 tr. aqua white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu slēpošanas zābaki LANGE STARLETT jaunajām slēpotājām ļaus justies ērti, vienlaikus nodrošinot lielisku stabilitāti un kontroli pār slēpēm. Cietība 60, zābakam 4 klipši.
  €120,00
 • LANGE SX LT tr.anthracite/green Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE kalnu slēpošanas zābaki SX LT. Piemēroti gan iesācējiem, gan slēpotājiem, kas droši veic manevrus uz slēpēm. Priekšējais iekšējais platums 102mm ļaus baudīt komfortu visas dienas garumā. Cietība 75.
  €230,00

Kalnu slēpošanas zābaki braucējam nodrošinās stingru kāju pozīciju, lai kontrole pār slēpēm būtu ātra un precīza. Xsports veikals pārstāv vienu no pasaulē populārākajiem un atpazīstamākajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Lange. Izvēloties slaloma zābakus, jāizvērtē savas braukšanas prasmes un jāņem vērā braukšanas stils un slēpju veids. Kalnu slēpošanas zābaki atšķiras pēc to cietības (flex index). Iesācējiem būs piemērotāki mīkstāki zābaki, kamēr pieredzējušākiem un profesionālākiem slēpotājiem būs nepieciešami cietāki zābaki, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku un asāku slēpes kontroli. Tāpat nozīmīga atšķirība būs iekšējā zābaka platums, lai zābaku padarītu ērtāku dažādiem pēdas tipiem. Slaloma zābakus iedalīs vīriešu, sieviešu un junioru zābakos. Dāmu kalnu slēpošanas zābaki atšķirsies no vīriešu zābakiem ar augstāku papēža daļu un vieglāku svaru. Junioru zābaki izcelsies ar vieglu svaru, kamēr junioru sporta zābakiem būs pieejami speciāli sportistiem piemēroti iekšējā zābaki platumi. Detaļa, kam nepieciešams pievērst uzmanību ir zābaka klipši. Lielākoties klipši būs no alumīnija un ar mini regulāciju precīzākai savilkšanai. Lai kalnu slēpošanas zābaki būtu ērti un atbilstoši, nepieciešams izvēlēties tos atbilstošā izmērā – zābaks nedrīkst būt pārāk spiedošs, taču neapdomīga pārlieku lielas brīvās vietas atstāšana var sagādāt raizes vēlāk slēpojot. Droši vaicā Xsports pieredzes bagātajam kolektīvam konsultāciju, un mēs palīdzēsim Tev atrast Tavām vēlmēm un mērķiem atbilstošākos kalnu slēpošanas zābakus.

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4