SNOVBORDS

Produkti 1 līdz 12 no 69 kopā

 • Snovborda dēlis DRAKE CHARM violets 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Drake Charm ir viegls un vidēji ciets all mountain dēlis, kas ļauj izbaudīt braukšanas priekus gan trasēs, gan parkos. Rocker tehnoloģija nodrošina vieglu, un pārliecinošu braukšanu, piedodot kļūdas, dēlis īpaši piemērots braucējām, kuras vēl tikai apgūst braukšanas prasmes, taču dēli ar plus zīmi noteikti novērtēs pieredzējušas braucējas!

  Parastā cena: €285,00

  Special Price €199,50

 • Snovborda dēlis FTWO FREEDOM white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mīksts un viegls sieviešu dēlis, piemērots braukšanai parkos, sagatavotās trasēs. Dēlis patiks iesācējām, un ne tik agresīva braukšanas stila piekritējām.

  Parastā cena: €205,00

  Special Price €143,50

 • Snovborda dēlis PALMER JADE purple Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vidēji ciets sieviešu all mountain dēlis, piemērots braucējām kas jau apguvušas braukšanas iemaņas, un vēlas atrast stabilu, uzticamu un ātru dēli, ar kuru doties braukt pa sagatavotām trasēm.

  Parastā cena: €297,00

  Special Price €207,90

 • Snovborda dēlis PALMER TOUCH biege Priekšskatīt --158% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Palmer sieviešu all mountain dēlis, piemērots iesācējām, un braukšanas prasmes apguvušām daiļā dzimuma pārstāvēm. Dēlis ir viegli braucams, piedod iesācēju pieļautās kļūdas, kas būtiski atvieglo mācīšanās procesu, un sniedz perfektu ziemas prieku baudīšanu.
  €184,50
 • Snovborda dēlis PALMER TOUCH black/pink Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vidēji ciets all mountain/freeride sieviešu snovborda dēlis, piemērots jau pieredzējušām, agresīva braukšanas stila piekritējām.

  Parastā cena: €303,00

  Special Price €212,10

 • Snovborda dēlis PALMER LIBERTY white/light blue Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ciets sieviešu all mountain/freeride dēlis prasmīgām braucējām, kurām patīk agresīvs un ātrs braukšanas stils, reizē izbaudot dēļa stabilitāti un braukšanas komfortu.

  Parastā cena: €453,00

  Special Price €317,10

 • Snovborda dēlis PALE ZEROCRAZY white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kvalitatīvs Austrijas uzņēmuma Pale snovborda dēlis iesācējiem, pusaudžiem. Dēlis veidots salīdzinoši mīksts, piedod iesācējiem raksturīgās kļūdas, vairāk piemērots mierīgam braukšanas stilam, prasmju apguvei.

  Parastā cena: €175,00

  Special Price €122,50

 • Snovborda dēlis FTWO GIPSY Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vidējas cietības F2 sieviešu dēlis, perfekti piemērots iesācējām, reizē dēļa izcilās kontroles un stabilitātes īpašības novērtēs arī jau pieredzējušākas snovotājas.

  Parastā cena: €210,00

  Special Price €147,00

 • Snovborda dēlis PALMER P-LINE white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vidēji ciets all mountaim dēlis, laba izvēle ja braukšanas stils ir maksimāli universāls, no ātrām trasēm, līdz atpūtai un jautrībai snovborda parkos. Dēlis ar ļoti labu slīdvisrmu, maksimāli neitrālu dēļa dizainu.

  Parastā cena: €297,00

  Special Price €207,90

 • Snovborda dēlis DRAKE VENICE red/blue/green Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Drake Venice ir pieredzējušu braucēju all mountain dēlis ar vidējas cietības flex indeksu. Dēlis ar tradicionālu stāju uz tās, kas nozīmē, dēlis būs piemērots tām braucējām, kuras nemaina braukšanas vadošo pusi brauciena laikā.

  Parastā cena: €285,00

  Special Price €199,50

 • Snovborda dēlis DC PLY MINI mul Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Snovborda dēlis DC PLY MINI mul Būvēts speciāli piemērojoties jaunāko braucēju vajadzībām. Simetrisks TWIN TIP forma. Krāsains dizains. The nuts and bolts Flex rating: 5/10 Maneuverability 7/10 Camber: 0 Features: Flat Astro Core Bi-Ax True Base 3 Degree Bevel Composition 100% Wood

  Parastā cena: €271,00

  Special Price €189,70

 • Snovborda dēlis DC PLY mul Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Snovborda dēlis DC PLY mul ALL-MOUNTAIN tipa snovborda dēlis The nuts and bolts FLEX RATING: 6/10 CAMBER: +6mm Features: Lock & Load camber Stratus core Biax True Base 3-degree bevel Tear The Roof Off Radius 2 flat

  Parastā cena: €440,00

  Special Price €308,00

Snovbords tiek uzskatīts par vienu no ekstrēmākajiem ziemas sporta veidiem, taču jāatzīst, apgūstot braukšanas iemaņas, ar snovošanu var nodarboties ikviens, un baudīt sniegainās nogāzes ar mierīgu braukšanas stilu. Mūsu veikalā atradīsi visu kas nepieciešams snovbordam, snovborda dēļus, stiprinājumus, zābakus un dažādus aizsargus drošai snovborda prieku baudīšanai. Xsports veikalā iespējams iegādāties arī lietotu snovborda inventāru, kā arī samainīt veco pret jaunu! 

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5