SNOVBORDA ZĀBAKI

Produkti 1 līdz 12 no 34 kopā

 • SADOW black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €130,00

  Special Price €91,00

 • NORTHWAVE DAHLIA SL white/terrae Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki DAHLIA SL. Baltā / oranži sarkanā krāsā. DAHLIA modelis radīts ar vieglu svaru, vidējas cietības, piemērots dāmām, kas uz snovborda dēļa jūtas droši un vēlas spert nākamo soli uz priekšu savās braukšanas kvalitātēs. 35% vieglāks par citiem dāmu snovborda zābaku modeļiem. Nodilumizturīgā LIGHTSTEP zole nodrošinās siltumizolāciju un aizsardzību pret aukstumu. SUPER LACE SL savilkšanas sistēma gādās gan par zābaka augšdaļas, gan apakšdaļas savilkšanu un stingrību. 360 grādu HEEL HOLD SYSTEM nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, saglabājot precīzu un stingru papēža pozīciju.

  Parastā cena: €149,00

  Special Price €104,30

 • NORTHWAVE DAHLIA SL white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki DAHLIA SL. Baltā krāsā. DAHLIA modelis radīts ar vieglu svaru, vidējas cietības, piemērots dāmām, kas uz snovborda dēļa jūtas droši un vēlas spert nākamo soli uz priekšu savās braukšanas kvalitātēs. 35% vieglāks par citiem dāmu snovborda zābaku modeļiem. Nodilumizturīgā LIGHTSTEP zole nodrošinās siltumizolāciju un aizsardzību pret aukstumu. SUPER LACE SL savilkšanas sistēma gādās gan par zābaka augšdaļas, gan apakšdaļas savilkšanu un stingrību. 360 grādu HEEL HOLD SYSTEM nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, saglabājot precīzu un stingru papēža pozīciju.

  Parastā cena: €142,00

  Special Price €99,40

 • NORTHWAVE DAHLIA SL red Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki DAHLIA SL. Sarkanā krāsā. DAHLIA modelis radīts ar vieglu svaru, vidējas cietības, piemērots dāmām, kas uz snovborda dēļa jūtas droši un vēlas spert nākamo soli uz priekšu savās braukšanas kvalitātēs. 35% vieglāks par citiem dāmu snovborda zābaku modeļiem. Nodilumizturīgā LIGHTSTEP zole nodrošinās siltumizolāciju un aizsardzību pret aukstumu. SUPER LACE SL savilkšanas sistēma gādās gan par zābaka augšdaļas, gan apakšdaļas savilkšanu un stingrību. 360 grādu HEEL HOLD SYSTEM nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, saglabājot precīzu un stingru papēža pozīciju.

  Parastā cena: €170,00

  Special Price €119,00

 • VANS OMNI biege Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  VANS snovborda zābaki OMNI. Savelkami ar BOA aiztaisīšanas mehānismu. Lieliskā, gaiši brūnā krāsojumā.

  Parastā cena: €227,00

  Special Price €158,90

 • VANS TARA DAKIDES II white/blue Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  VANS snovborda zābaki TARA DAKIDES. Baltā / zilā krāsā. Piemēroti dāmām. Ērts un komfortabls zābaks, aizsienams ar šņorēm.

  Parastā cena: €195,00

  Special Price €136,50

 • TRANS black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vīriešu snovborda zābaki TRANS ar šņorēm. Ērts un komfortabls snovborda zābaks, lieliski noderēs iesācējiem kā arī snoweriem, kam svarīgs komforts. Praktiska un uzticama aiztaisīšana ar šņorēm. Snovborda zābaki melnā krāsā.

  Parastā cena: €105,00

  Special Price €73,50

 • ELAN UNITY white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ELAN snovborda zābaki ELAN UNITY. Baltā krāsā. Piemēroti daiļajam dzimumam. Aizsienami ar šņorēm. Siltais iekšzābaks, lai pēdas nesasniedz aukstums.

  Parastā cena: €165,00

  Special Price €115,50

 • NORTHWAVE FREEDOM KID black/orange Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki KID. Piemēroti pašiem mazākajiem snoveriem. Aizsienams ar šņorēm. Ērts un komfortabls modelis, lai nodrošinātu bērniem vislabākās sajūtas, mācoties savas pirmās kustības uz snovborda dēļa. Melnā / oranžā / pelēkā krāsā.

  Parastā cena: €100,00

  Special Price €70,00

 • Snovborda zābaki L4U FIFTEEN black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €120,00

  Special Price €84,00

 • Snovborda zābaki NORTHWAVE LF KID lime 17/18 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lieliski DRAKE snovborda zābaki, kā radīti, lai ērti apgūtu dēļa kontroli un garantētu drošību.

  Parastā cena: €95,00

  Special Price €66,50

 • Snovborda zābaki NORTHWAVE FREEDOM SL black 17/18 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki FREEDOM SL. Melnā krāsā. 360 grādu HEEL tehnoloģija nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, kas palielina atbalstu un palielina kontroles spējas braucot FREESTYLE. Zoles LIGHTSTEP tehnoloģija nodrošinās ultra vieglu svaru, kā arī augstu izturību pret nodilšanu. TF1 iekšzābaks gādās par nepārspējamu komfortu, izmantojot sildītāju vai jūsu ķermeņa dabisko siltumu, tas pieņems precīzāku pēdu formu.

  Parastā cena: €175,00

  Special Price €122,50

Snovborda zābaki ir nozīmīga snovborda inventāra sastāvdaļa, lai komforts snovojot saglabātos ilglaicīgi, kā arī, lai zābaki spētu nodrošināt braucēja snovošanas stilam atbilstošas kvalitātes. Snovborda zābaki atšķirsies pēc savas cietības, kas noteiks to, kādam snovošanas stilam kā arī braucēja svaram tie piemēroti. Tāpat atšķirīgi elementi būs aizdares mehānisms – ar šņorēm vai ari savilkšanas sistēmu. Braucējiem, kam patīk lēcieni, noderīgas būs speciāli piemērotas zoles, kas uzlabos amortizāciju pēc piezemēšanās no lēcieniem. Droši vaicā pēc konsultācijas Xsports veikalā, lai atrastu sev piemērotākos un atbilstošākos snovborda zābakus.

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3