AKSESUĀRI

Produkti 1 līdz 12 no 148 kopā

 • Aizsargķivere DEMON LID AUDIO balta Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  DEMON aizsargķivere LID AUDIO. Baltā krāsā. Mīkstās ausis. Komplektācijā ietilpst austiņas, lai mūzikas baudīšana kļūst nebeidzama.

  Parastā cena: €69,00

  Special Price €48,30

 • Aizsargķivere DEMON TRACKER JR. melna Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  DEMON aizsargķivere TRACKER JR. Piemērota pašiem mazākajiem kalna prieku baudītājiem. Cietās austiņas gādās par papildu drošību. Melnā krāsā.

  Parastā cena: €45,00

  Special Price €31,50

 • Aizsargķivere LANGE RACE ENTRY balta Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Tradicionāla kalnu slēpošanas ķivere ar tautā sauktajām ''cietajām ausīm''. Silta, ērta un galvenais droša ķivere ziemas prieku baudīšanai.

  Parastā cena: €65,00

  Special Price €45,50

 • Aizsargķivere LANGE RACE RS zila Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE aizsargķivere RACE RS zilā krāsā. Jaunā ABS konstrukcija nodrošinās maksimālu aizsardzību un drošību. Viegla un izturīga, ventilējama. 530 grami svarā.

  Parastā cena: €68,00

  Special Price €47,60

 • Aizsargķivere LANGE RACE SR zila/melna Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE sporta aizsargķivere RACE SR. Zilā / melnā krāsā. Ultra viegla sacensību ķivere, kas nodrošinās lielisku komfortu un augstākās klases drošību. RACE SR atbilst FIST noteikumiem, piedāvājot ekstra aizsardzību pret triecieniem. AIR FLOW ventilācijas kanāli nodrošina pastāīgu gaisa cirkulāciju, tajā pašā laikā aukstumam nenonākot tiešā kontaktā ar galvu. RACE SR izceļas ar speciālu aerodinamisku sacensību sniegumu. Komplektācijā žokļa aizsargs.

  Parastā cena: €135,00

  Special Price €94,50

 • Aizsargķivere LANGE TEAM PINK CONCEPT rozā Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE aizsargķivere TEAM PINK CONCEPT. Cietās ausis. Piemērota meitenēm, glītā rozā krāsojumā.

  Parastā cena: €35,00

  Special Price €24,50

 • Aizsargķivere LANGE TEAM zila Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE aizsargķivere TEAM, piemērota pašiem mazākajiem braucējiem. LANGES zilā krāsā ar lāča zīmējumu. Ķiverei mīkstā tipa ausis ar ērtu izmēra regulāciju saitēm. Aizmugurē mini regulators precīzākai izmēra noregulēšanai. Ķiverei iestrādāta ventilācija.

  Parastā cena: €50,00

  Special Price €35,00

 • Aizsargķivere LANGE XT PATROLLER Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE aizsargķivere XT PATROLLER. Mīkstās ausis. Maināms priekšējais nadziņš. Ķiverei izmēra mini regulators. Trīs pozīcijās regulējama ventilācija.

  Parastā cena: €95,00

  Special Price €66,50

 • Aizsargķivere SMITH ALLURE metallic pepper Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Viena no pasaulē vieglākajām sertificētajām ziemas aktivitāšu aizsargķiverēm. Fantastisks komforts, neliels svars, un teicams dizains, tas viss vienā svarīgā lietā- ķiverē!

  Parastā cena: €95,00

  Special Price €66,50

 • Aizsargķivere SMITH ALLURE white pearl Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Smith Allure ir pasaulē vieglākā sertificētā ziemas sporta veidu aizsargķivere sievietēm. Īpaši mīksts un patīkams iekšējais ķiveres polsterējums, ventilācijas kanāli labākai aukstā un karstā gaisa apmaiņai starp brillēm un ķiveri nodrošina izcilu lietošanas komfortu un ērtumu.

  Parastā cena: €95,00

  Special Price €47,50

 • Aizsargķivere SMITH GAGE matt black/pink facemelter Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mūsdienīga un stilīga all season ķivere sievietēm un vīriešiem, piemērota lietošanai gan ziemā, gan vasarā. Ķievere atbilst arī velo ķiveres drošības standartiem. Ķiverei 12 ventilācijas kanāli, kas ļauj ērti justies lai ko vien Tu darītu.

  Parastā cena: €78,00

  Special Price €54,60

 • Aizsargķivere SMITH HOLT matte black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Smith Holt ir viena no pasaulē populārākajām aizsargķiverēm ekstrēmo sporta veidu cienītāju vidū, dēļ savas daudzpusības, proti, šo ķiveri var droši lietot ne tikai ziemā, bet arī vasarā- braucot ar velosipēdu, skrituļslidām u.c. Ķiverē iestrādāti 12 ventilācijas kanāli, kas nodrošina bezkompromisu komfortu, vienalga lai ko Tu darītu ziemā, vai vasarā.

  Parastā cena: €60,00

  Special Price €42,00

Xsportā varēsi atrast tādus nozīmīgus aksesuārus kā kalnu slēpošanas un snovborda aizsargbrilles, aizsargķiveres, inventāra somas kā arī aizsargi drošākai sportošanai un aktīvai laika pavadīšanai. Xsports izplata pasaulē pazīstamā un populārā aizsargbriļļu un aizsargķiveru ražotāja SMITH OPTICS produkciju. Tāpat šajā sadaļā atrodami tādi ražotāji kā LANGE, DEMON, CARRERA. Aksesuāru sadaļā atrodamas DRAKE, DEMON, DYNASTAR, LANGE inventāra - slēpju, slēpošanas zābaku, kombinētās, sporta - somas.
Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5