Vasara

Produkti 1 līdz 12 no 937 kopā

 • Velosipēds LEADER FOX SNAKE BOY 16'' orange 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu velosipēds ar 16'' ratu izmēru, alumīnija rāmi. Komplektā ietilpst atbalsta ritenīši, zvaniņš.

  Parastā cena: €210,00

  Special Price €168,00

 • Lukturis WD-TL03 black Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Neliels signāllukturis velosipēdiem. Luktura darbību nodrošina baterijas. Luktura degšanas ilgums ir 50-150 stundas, atkarīgs no izvēlētā degšanas režīma.

  Parastā cena: €5,00

  Special Price €4,00

 • Velosipēds LEADER FOX MXC 26 blue izmērs 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MTB velosipēds ar ZOOM mīksto amortizatoru dakšu un 26”diametra ratiem. Amortizatoru dakša gādās par komfortablāku braucienu pa nelīdzenu relfeju, savukārt 26” rati nodrošinās lielisku manevrētspēju. Velosipēdam SHIMANO pārslēdzēi ar 3 zobratiem priekšā un 21 kopējo pārnesumu skaitu. Tektro V veida bremzes nodrošinās funkciju un būs viegli apkopjamas un regulējamas.

  Parastā cena: €375,00

  Special Price €300,00

 • Velosipēds ORBEA MX 20 DIRT black/green 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sportiskais bērnu velosipēds MX DIRT ar 20” rata izmēru un alumīnija rāmi. Aprīkots ar SHIMANO komplektējošajām detaļām. Pārdomāta rāmja ģeometrija nodrošinās lieliskas uzsēdes īpašības. Viegls rāmis apvienojumā ar pārdomātu aprīkojumu nodrošinās vieglu svaru un lieliskas gaitas īpašības.

  Parastā cena: €365,00

  Special Price €273,75

 • Lukturis M-WAVE MINI LED SILICONE yellow Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Signāllukturu komplekts veloispēdam, komplektā divi (priekšējais un aizmugurējais) signāllukturi ar sarkanu un baltu diožu gaismu.
  €7,00
 • Lukturis VENTURA komplekts Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Praktisks un lietošanā ērts lukturu komplekts, komplektā stiprinājumi lukturu uzstādīšanai, kā arī baterijas. Priekšējais lukturis aprīkots ar 5 LED lampām, un trīs degšanas režīmiem, aizmugurējais ar 3 LED lampām, un četriem degšanas režīmiem.

  Parastā cena: €13,00

  Special Price €6,50

 • Velosipēds KOKUA LIKEaBIKE JUMPER sarkans 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  „Jumper” modelis vācu ražotāja Kokua izpildījumā apvieno individuālu dizainu un lielisku kvalitāti. Katrā velosipēda komplektējošajā daļā ir likts uzsvars uz augstākā līmeņa funkcionalitāti un zemu svaru. Augstas kvalitātes aizmugurējā piekare, kurā iestrādāts regulējams amortizators, uzlabo velosipēda vadāmību un komfortu. Gan rāmja, gan dakšas izstrādē izmantots atvieglināts alumīnijs, kas modeli kopumā padara 3.4 kg vieglu. Ražotāja komplektācijā ietilpst Schwalbe Big Apple 12” riepas, kuras aprīkotas ar caurduršanu aizsargājošu un atstarojošu apdari. Braukšanas drošībai velosipēds aprīkots ar Kokua patentēto stūres pagrieziena ierobežotāju, kas braukšanu padara drošu, taču vajadzības gadījumā pastāv iespēja to atslēgt, lai pieredzējušākie braucēji var izmantot visu „Jumper” modeļa piedāvāto manevrējamības un ātruma potenciālu. Modelim ir zema minimālā uzsēde apvienojumā ar regulējamu sēdekļa augstumu, lai nodrošinātu komfortu pašiem mazākajiem braucējiem. Velosipēds būs lieliski piemērots bērniem sākot no 2 gadu vecuma. Ražotāja nodrošināta 2 gadu garantija.

  Parastā cena: €225,00

  Special Price €168,75

 • Velosipēds LEADER FOX SANTY BOY 20'' green 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu MTB tipa velosipēds ar alumīnija rāmi, 20” rata izmēru un mīksto amortizatoru dakšu. SHIMANO 1 zobrats priekšā un 6 aizmugurē, kā arī SHIMANO pārslēdzēju rokturis uz stūres gādās par vieglu pārslēgšanos starp ātrumiem saglabājot optimālu mazāku kopējo svaru. TEKTRO V-veida bremzes. Velosipēdam zaļi stūres rokturi un ātrumu trošu apvalki.

  Parastā cena: €285,00

  Special Price €228,00

 • Lukturis WD-D1 1000LM Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs un neticami jaudīgs 1000LM velo lukturis, ar 4400mAh akumulatoru. Lampas izmēri 32x28x28 mm, un svars tikai 50 grami! Komplektācijā- ūdensnecaurlaidīgs akumulators, lādētājs, stiprinājums ķiverei, stiprinājums uz velo stūres.

  Parastā cena: €50,00

  Special Price €40,00

 • Rati WEINMANN XTB VB aizmugurējais Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  24 spieķi Piemērota V veida bremzēm.
  €35,00
 • Lukturis WD-UT08 white Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs, kompakts priekšējais velo lukturis alumīnija korpusā. lādējams ar USB (kabelis komplektā)

  Parastā cena: €11,00

  Special Price €8,80

 • Lukturis SMART FLASH LIGHT red rear Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spožs un viegli pamanāms, reizē neuzkrītošs aizmugurējais signāllukturis velosipedam, ērti un ātri uzstādāms.

  Parastā cena: €12,00

  Special Price €6,00

Vasara noteikti ir sportisko aktivitāšu un brīvdabas atpūtas laiks. Veikals Xsports vasaras sezonā piedavā visu nepieciešamo velobraukšanai- velosipēdi, aksesuāri, rezerves daļas, no pasaulē ļoti pazīstamiem ražotājiem- Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Adriatica, Haro. Pēc klientu lūguma esam sākuši piedāvāt tirdzniecībā Rollerblade skrituļslidas, no šī brīža plauktos atrodami arī Garmin pulsometri, kameras, un velodatori. Klientu servisa uzlabošanai, veikalā iespējams iegādāties arī visu nepieciešamo velosipēdu pārvadāšanai- jumta velo turētājus un jumta šķērstieņus Thule.
Visas internetā atrodamās preces ir iespēja apskatīt, un pēc vajadzības izmēģināt, sporta preču veikalā Xsports, Džutas ielā 8!

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5