Vasara

Produkti 1 līdz 12 no 1049 kopā

 • Velosipēds KOKUA LIKEaBIKE JUMPER perlamut 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  „Jumper” modelis vācu ražotāja Kokua izpildījumā apvieno individuālu dizainu un lielisku kvalitāti. Katrā velosipēda komplektējošajā daļā ir likts uzsvars uz augstākā līmeņa funkcionalitāti un zemu svaru. Augstas kvalitātes aizmugurējā piekare, kurā iestrādāts regulējams amortizators, uzlabo velosipēda vadāmību un komfortu. Gan rāmja, gan dakšas izstrādē izmantots atvieglināts alumīnijs, kas modeli kopumā padara 3.4 kg vieglu. Ražotāja komplektācijā ietilpst Schwalbe Big Apple 12” riepas, kuras aprīkotas ar caurduršanu aizsargājošu un atstarojošu apdari. Braukšanas drošībai velosipēds aprīkots ar Kokua patentēto stūres pagrieziena ierobežotāju, kas braukšanu padara drošu, taču vajadzības gadījumā pastāv iespēja to atslēgt, lai pieredzējušākie braucēji var izmantot visu „Jumper” modeļa piedāvāto manevrējamības un ātruma potenciālu. Modelim ir zema minimālā uzsēde apvienojumā ar regulējamu sēdekļa augstumu, lai nodrošinātu komfortu pašiem mazākajiem braucējiem. Velosipēds būs lieliski piemērots bērniem sākot no 2 gadu vecuma. Ražotāja nodrošināta 2 gadu garantija.

  Parastā cena: €225,00

  Special Price €168,75

 • Rati N/A 26" aizmugurējais Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Savelkami ar ekscentru. Piemērots zobratu blokam.
  €28,00
 • Lukturis FIZIK BLINKING LIGHT LUMO L5 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Praktisks, reizē neuzkrītošs bet spilgts Fizik signāllukturis. Lukturis stiprinās ar gumijas stiprinājumu (ir komplektā) pie sēdekļa stutes. Degšanas ilgums maksimālā režīmā- 240 minūtes.
  €24,90
 • Lukturis M-WAVE MINI LED SILICONE yellow Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Signāllukturu komplekts veloispēdam, komplektā divi (priekšējais un aizmugurējais) signāllukturi ar sarkanu un baltu diožu gaismu.
  €7,00
 • Lukturis M-WAVE aizmugurējā Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spožs un viegli pamanāms aizmugurējais signāllukturis velosipēdam, ērti un ātri uzstādāms. Lukturim četri dažādi degšanas režīmi, barošana ar 3 AAA baterijām.

  Parastā cena: €5,00

  Special Price €2,50

 • Velosipēds ORBEA GROW 1 pista/green 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kvalitatīvs bērnu velosipēds ar 16'' ratu diametru. Velosipēds būs izcils draugs bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam, jeb no 95-115 cm bērna augumam. Viegli un ātri regulējams ramja izmērs, stūres augstums. Komplektā ietilpst atbalsta ritenīši tiem, kuriem vēl nav sanācis iemācīties patstavīgi braukt, un ķēdes aizsargs drošībai. Kā jau visiem mazākajem Orbea ražotajiem velosipēdiem, arī šim ir stūres pagrieziena leņķa ierobežotājs bērna drošībai! Papildus ērtībai- velo sēdeklī iestrādāts rokturis vieglākai velosipēda nešanai.

  Parastā cena: €345,00

  Special Price €258,75

 • Velosipēds LEADER FOX KENO 16'' white 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs un ātrs 16 collu velosipēds bērniem. Gludas riepas, un viegls svars. Ja braukšanas iemaņas vēl nav līdz galam pilnīgas, noderēs komplektā esošie papildritenīši.

  Parastā cena: €220,00

  Special Price €176,00

 • Velosipēds LEADER FOX BUFFALO BOY 24'' green 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MTB velosipēds ar 24” rata izmēru. Cietā dakša būs lielisks risinājums jauniešiem, kas ļus nodrošinātu mazāku kopējo velosipēda svaru. Velosipēdam alumīnija rāmis. Bremzēšanu nodrošinās alumīnija V-veida bremzes. Velosipēdam SHIMANO 6 zobrati aizmugurē un SHIMANO pārslēdzējs uz stūres.

  Parastā cena: €290,00

  Special Price €232,00

 • Lukturis aizmugurejais FIZIK BLINKING LIGHT SOFT TOUCH Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Praktisks, reizē neuzkrītošs bet spilgts Fizik signāllukturis, kurš paredzēts uzstādīšanai Fizik ražotajiem sēdekļiem.
  €12,00
 • Lukturis ADRIATICA SPORT hromēts Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Stilīgs retro tipa lukturis, nodrošinās nepieciešamo gaismu un parūpēsies par lielisku kopējo skatu. Darbojas ar baterijām.
  €10,00
 • Lukturis WD-FR 10 1000LM Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs un neticami jaudīgs 1000LM alumīnija velo lukturis, ar 8800mAh akumulatoru. Lampas izmēri 42x52 mm, un svars tikai 120 grami. Luktura uzlādes laiks 12-14h, degšanas laiks (jaukts cikls- maksimālajā un vidējā jaudas režīmā) 5h. Komplektācijā- ūdensnecaurlaidīgs akumulators, lādētājs, stiprinājums ķiverei, stiprinājums uz velo stūres.

  Parastā cena: €55,00

  Special Price €44,00

 • Velosipēds LEADER FOX SNAKE BOY 16'' orange 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu velosipēds ar 16'' ratu izmēru, alumīnija rāmi. Komplektā ietilpst atbalsta ritenīši, zvaniņš.

  Parastā cena: €210,00

  Special Price €168,00

Vasara noteikti ir sportisko aktivitāšu un brīvdabas atpūtas laiks. Veikals Xsports vasaras sezonā piedavā visu nepieciešamo velobraukšanai- velosipēdi, aksesuāri, rezerves daļas, no pasaulē ļoti pazīstamiem ražotājiem- Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Adriatica, Haro. Pēc klientu lūguma esam sākuši piedāvāt tirdzniecībā Rollerblade skrituļslidas, no šī brīža plauktos atrodami arī Garmin pulsometri, kameras, un velodatori. Klientu servisa uzlabošanai, veikalā iespējams iegādāties arī visu nepieciešamo velosipēdu pārvadāšanai- jumta velo turētājus un jumta šķērstieņus Thule.
Visas internetā atrodamās preces ir iespēja apskatīt, un pēc vajadzības izmēģināt, sporta preču veikalā Xsports, Džutas ielā 8!

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5