Par Xsports

KOMANDA

DIBINĀTĀJI ULDIS KAUFMANIS; ULDIS TIMAKS

XSPORTS KOMANDA TOMS ŪĶENIEKS; MIKS BEITĀNS; ĢIRTS BRENCIS; MĀRCIS PĒRKONS; EDGARS KARLSONS; ARTIS KAUFMANIS; JĀNIS MACPANS

PAMATVĒRTĪBAS

  • IZAUGSME – pārliecība, ka ik katru dienu varam padarīt XSPORTS veikalu labāku, balstoties uz pieredzi, zināšanām un vēlmi attīstīties.

  • KOMUNIKĀCIJA – moments kā veidojam spēcīgu kolektīvu un panākam attīstību un lielisku sapratni ar klientu. Cieņa un savstarpējās attiecības ir mūsu prioritāte.

  • KVALITĀTE – veidojas no mūsu kaislības pret to, ko mēs darām, no mūsu pakalpojumiem un pieredzes kā arī individuālas pieejas katra klienta vēlmēm.

  • DZĪVESSTILS – tā ir mūsu ikdiena – XSPORTS odziņa krāsainākai dzīvei, vadoties pēc tā arī veidojam savu uzņēmējdarbību, sākot no preču sortimenta, tā turpinot ar veikala iekārtojumu, individuālu attieksmi un citiem faktoriem, kas mūs padara individuālus un mūsu klientiem saistošus.

PĀRSTĀVAM

VASARĀ – CANNONDALE, ORBEA, HARO, ADRIATICA, CORRATEC, KOKUA, FIZIK, SIDI, HAYES, SHIMANO, THULE, SMITH OPTICS

ZIEMĀ – LANGE, DYNASTAR, SPYDER, HYRA, STONEHAM, DRAKE, ATOMIC, SMITH OPTICS, DC, DEMON, FTWO

IZCELSME

XSPORTS veikals savu darbību uzsāka tālajā 1999.gadā. Par pirmo atrašanās vietu kļuva, nu jau labi pazīstamā un iemīļotā, Teika, Džutas iela 8. Šo darbību uzsāka un vēljoprojām aktīvi vada veikala dibinātāji ULDIS KAUFMANIS un ULDIS TIMAKS.

XSPORTS INTERNETA VEIKALS

XSPORTS veikals interneta vidē attīsta savu darbību ar mērķi piedāvātās preces un pakalpojumus padarīt pieejamākus vēl plašākam interesentu lokam, vienlaikus popularizējot mūsu pārstāvēto sporta veidu un hobiju dzīvesstilu un kultūru. Par vadmotīvu izveidē izvirzīta precīza noliktavas uzskaites sistēmas (preču atlikuma) sinhronizācija interneta veikalā - publiski apskatāmā veidā. Pateicamies un turpinām sadarbību ar MAGEBIT un VISMA ENTERPRISE kompānijām, ar mērķi augt un kļūt labākiem ik dienas.ATRODI MŪS

Rīga, teika, Džutas iela 8 (map)

+371 24 111 666 XSPORTS STORE

+371 26 111 666 XSPORTS – ULDIS KAUFMANIS

+371 27 030 991 XSPORTS WEB – TOMS ŪĶENIEKSFACEBOOK - https://www.facebook.com/XsportsLV/

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/xsportslv/

DELFI ZAVE - http://zave.delfi.lv/lv/all/veikali/xsports