Par Xsports

KOMANDA

DIBINĀTĀJI ULDIS KAUFMANIS; ULDIS TIMAKS

XSPORTS KOMANDA TOMS ŪĶENIEKS; MIKS BEITĀNS; ĢIRTS BRENCIS; MĀRCIS PĒRKONS; EDGARS KARLSONS; ARTIS KAUFMANIS; KASPARS ZĪVERTS

PAMATVĒRTĪBAS

  • IZAUGSME – pārliecība, ka ik katru dienu varam padarīt XSPORTS veikalu labāku, balstoties uz pieredzi, zināšanām un vēlmi attīstīties.

  • KOMUNIKĀCIJA – moments kā veidojam spēcīgu kolektīvu un panākam attīstību un lielisku sapratni ar klientu. Cieņa un savstarpējās attiecības ir mūsu prioritāte.

  • KVALITĀTE – veidojas no mūsu kaislības pret to, ko mēs darām, no mūsu pakalpojumiem un pieredzes kā arī individuālas pieejas katra klienta vēlmēm.

  • DZĪVESSTILS – tā ir mūsu ikdiena – XSPORTS odziņa krāsainākai dzīvei, vadoties pēc tā arī veidojam savu uzņēmējdarbību, sākot no preču sortimenta, tā turpinot ar veikala iekārtojumu, individuālu attieksmi un citiem faktoriem, kas mūs padara individuālus un mūsu klientiem saistošus.

PĀRSTĀVAM

VASARĀ – CANNONDALE, ORBEA, HARO, ADRIATICA, CORRATEC, KOKUA, FIZIK, SIDI, HAYES, SHIMANO, THULE, SMITH OPTICS

ZIEMĀ – LANGE, DYNASTAR, SPYDER, HYRA, STONEHAM, DRAKE, ATOMIC, SMITH OPTICS, DC, DEMON, FTWO

IZCELSME

XSPORTS veikals savu darbību uzsāka tālajā 1999.gadā. Par pirmo atrašanās vietu kļuva, nu jau labi pazīstamā un iemīļotā, Teika, Džutas iela 8. Šo darbību uzsāka un vēljoprojām aktīvi vada veikala dibinātāji ULDIS KAUFMANIS un ULDIS TIMAKS.

XSPORTS INTERNETA VEIKALS

XSPORTS veikals interneta vidē attīsta savu darbību ar mērķi piedāvātās preces un pakalpojumus padarīt pieejamākus vēl plašākam interesentu lokam, vienlaikus popularizējot mūsu pārstāvēto sporta veidu un hobiju dzīvesstilu un kultūru. Par vadmotīvu izveidē izvirzīta precīza noliktavas uzskaites sistēmas (preču atlikuma) sinhronizācija interneta veikalā - publiski apskatāmā veidā. Pateicamies un turpinām sadarbību ar MAGEBIT un VISMA ENTERPRISE kompānijām, ar mērķi augt un kļūt labākiem ik dienas.ATRODI MŪS

Rīga, teika, Džutas iela 8 (map)

+371 24 111 666 XSPORTS STORE

+371 26 111 666 XSPORTS – ULDIS KAUFMANIS

+371 27 030 991 XSPORTS WEB – TOMS ŪĶENIEKSFACEBOOK - https://www.facebook.com/XsportsLV/

INSTAGRAM - https://www.instagram.com/xsportslv/

DELFI ZAVE - http://zave.delfi.lv/lv/all/veikali/xsportsXsports Sadarbības Partneri

''Xsports ir kā privātklīnika vai superkāru salons. Jaudīga, zinoša, laipna komanda. Nelielas telpas. Tikai labākie produkti un pro konsultācijas. Ērta piebraukšana.''

Pauls Timrots
https://www.facebook.com/TVzebra/

Mēs mīlam gatavot ēst, un tas ir mūsu darbs. Taču brīvajā laikā mēs mīlam arī aktīvi atpūsties! Jau ilgus gadus mūsu restorāna darbinieki kā velo nozares speciālistus izvēlas veikalu Xsports. Pie Jums vienmēr ir foršas cenas, kvalitatīvi velosipēdi, un lielisks velo serviss! Prieks ka esat mūsu draugi, un veiksmi turpmāk!

Ēriks Dreibants
3 pavāru restorāns
http://www.3pavari.lv/

Man patiešām vienmēr ir bijusi laba pieredze ar BMX sporta uzticamo draugu - veikalu Xsports! Super, ka jūs esat! Lai arī BMX sports ir mazs salīdzinājumā ar citiem sporta veidiem, bet jūsu dotās iespējas ir padarījušas mūsu ikdienu daudz kvalitatīvāku! Neslēpšu - ja man kas nepieciešams, pirmais, kur meklēju, ir tieši pie JUMS! Konsultācijas, inventāra klāsts un serviss vienmēr ir līmenī un balstīts uz mūsdienīgu, augstas kvalitātes un perspektīvu nodrošinājumu. Lai Jums un Mums vienmēr pa ceļam arī BMX jomā!

Latvijas BMX entuziasts Ivo Lakučs
https://www.facebook.com/ivo.lakucs/

Esam ļoti priecīgi, ka SIA "UKTU" jau no 2016.gada 20.maija ir dalībnieks valsts atbalsta programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"" ietvaros un sniedz ievērojamu atbalstu daudzbērnu ģimenēm:
  • 20% atlaidi visām uzņēmuma pilnas cenas piedāvātajām precēm;

  • 20% atlaidi visiem uzņēmuma pilnas cenas piedāvātajiem pakalpojumiem, t.sk. ziemas inventāra noma.

LINDA LĀMA

Sabilē šovasar, jūlija pēdējā nedēļā, tiks svinēti jau 20. Sabiles Vīna svētki! Esam ļoti pateicīgi katram, kurš tos atbalsta.Viens no mūsu sadarbības partneriem un atbalstītājiem jau vairākus gadus ir veikals Xsports! Veikala dāvātie suvenīri vairākus gadus tiek pasniegti mūsu sportistiem- Vīna svētku sporta spēļu dalībniekiem un uzvarētājiem.

Gerda Zeberiņa

Mums ir ērta, mājīga viesnīca un Ziemeļvidzemē izslavētākais restorāns. Ko vēl vairāk vajag atpūtai pie jūras? Sauli un brīvības sajūtu. Lai matiem plīvojot atkal piedzīvotu bērnības garšu un baudītu brīvdienas, mūsu viesi novērtē kvalitatīvos un uzticamos Xsports velosipēdus, kas pie mums pieejami nomā. Un protams izcilo servisu un attieksmi no Xsports. Paldies par veiksmīgo sadarbību.

Jānis Turks
Viesnīcas un restorāna Pļavas (Aiznažos) saimnieks
http://plavashotel.lv/index.html