Piegāde / Saņemšana / Maksājums

Xsportā atrastās preces TEV ir iespēja iegādāties gan interneta vidē, gan veikalā Rīgā, Teikā, Džutas ielā 8. Interneta katalogs TEV ļaus ērti un pārskatāmi izpētīt un salīdzināt meklētās preces un pakalpojumus. Veikalā uz vietas TEV vienmēr būs iespēja aprunāties ar Xsports kolektīvu, pārbaudīt kvalitāti un uzmērīt atrastās preces dzīvē.

Izdarot pasūtījumu interneta veikalā, TEV ir iespējams nodrošināt, ka tiksi pie kārotās preces neskatoties uz laika apstākļiem, attāluma vai citiem šķēršļiem. Izdari pasūtījujumu PIEVIENOJOT PRECES GROZAM, un, sekojot tālākām norādēm, varēsi norādīt vai vēlies noformēt pasūtījumu ar apmaksu

  • Skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī VEIKALĀ

  • Ar norēķinu karti preces saņemšanas brīdī VEIKALĀ

  • Ar bankas pārskaitījumu un saņemšanu VEIKALĀ

  • Ar bankas pārskaitījumu un saņemšanu AR PIEGĀDI uz mājām

PREČU PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ

Piegādes izmaksas atkarīgas no pirkuma kopējās summas.

Pirkumiem virs EUR 100.00 BEZMAKSAS PIEGĀDE visā LATVIJĀ

Pirkumiem līdz EUR 100.00 PIEGĀDES IZMAKSAS EUR 5.00

 

PREČU PIEGĀDE ĀRPUS LATVIJAS ROBEŽĀM

Par piegādi ārpus Latvijas robežām nepieciešams sazināties ar Xsports piegādes un norēķinu daļu. Piegādes datumi un piegādātāji norādītie laiki tiek plānoti vadoties no darba laikiem un attiecīgās situācijas un iesaistītajiem piegādes servisiem. Ja starp pircēju un piegādātāju nav noslēgta atsevišķa rakstveida vienošanās, preču piegāde notiek ne ilgak kā 30 dienu laikā. Preces saņemt var tikai personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

 

Preces tiek piegādātas atkarībā no to pieejamības. Piegādātājs centīsies nodrošināt pietiekamu daudzumu, lai izpildītu visus pasūtījumus, ja nav pietiekamu krājumu, lai izpildītu jūsu pasūtījumu, Piegādātājs pēc saviem ieskatiem var sazināties ar Klientu, lai piedāvātu aizvietot produktu, vai arī atmaksāt cenu, kas samaksāta par šādām precēm, tiklīdz iespējams.

 

Piegādātājs patur tiesības mainīt detaļas un / vai produktu specifikācijas bez iepriekšēja brīdinājuma.

 

Piegādātājs patur tiesības veikt piegādi pa daļām un piedāvāt atsevišķu rēķinu par katru daļu. Piegādātājs nespēj piegādāt vienu vai vairākas daļas vai jebkādas Klienta prasības attiecībā uz vienu vai vairākām daļām, nedod tiesības Klientam atteikties no Līguma kopumā.

 

Piegāde tiek veikta sadarbībā ar kurjerpakalpojumu sniedzējiem (Latvijas pasts, DPD u.c.)

Piegāde tiek veikta 1-3 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža (Latvijas robežās).

Ar jautājumiem par preču apmaksu, piegādi un pasūtījumu droši zvani Tomam pa telefonu +371 27030991 vai raksti e pastu [email protected]