RAGAVAS AR STŪRI

2 Prece(s)

  • Ragavas HAMAX SNO FORMEL red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
    Lieliskas bērnu ragaviņas, piemērotas (ieteicams) no 3 gadu vecuma. Hamax iedvesmojies no Formula 1, lai radītu šīs sniega ragavas. FORMEL ļaus izbaudīt ātrumu apvienojumā ar lieliskām manevrēšanas spējām. Ražotājs: AS Hamax (Norvēģija) Krāsa: sarkana Izmērs: 95x53x15 cm Svars: 3.5 kg Materiāls: HDPE/METĀLS Sertifikāts: CE/EN71 Ieteicamā maksimālā slodze: 80 kg Ieteicamais minimālais vecums: 3 gadi
    €70,00
  • Ragavas HAMAX KICK red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
    HAMAX sniega skūteris sagādās īstus ziemas priekus un jautrību. Kick ir izgatavots no metāla un alumīnija un tam ir stingra, izturīga konstrukcija. Slēpes ir izgatavotas no HDPE, sliedēs iestrādātas rievas manevrētspējas uzlabošanai. Viegli salokāms, lai to varētu ēri pārvadāt. Regulējams stūres augstums 77 - 87 cm. Piemērots bērniem no 4 gadiem. Max. Braucēja svars – 50 kg.
    €50,00
Šajā sadaļā atrodamas ragavas un sniega skūteri, kuri ir aprīkoti ar stūres sistēmu, lai uzlabotu manevrētspēju un paplašinātu ziemas prieku pieredzi. Sev piemērotākās ragavas ar stūri ieteicams izvēlēties vadoties pēc auguma parametriem un vēlmēm, baudot ziemas priekus. Xsportā atradīsi ragavas un skūterus ar stūri, kuri būs lieliski piemēroti dažādiem vecumiem, vispamanāmākajās krāsās.