SNOVBORDA ZĀBAKI

Produkti 1 līdz 12 no 29 kopā

 • VANS OMNI biege Priekšskatīt -70% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  VANS snovborda zābaki OMNI. Savelkami ar BOA aiztaisīšanas mehānismu. Lieliskā, gaiši brūnā krāsojumā.

  Parastā cena: €227,00

  Special Price €68,10

 • VANS TARA DAKIDES II white/blue Priekšskatīt -70% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  VANS snovborda zābaki TARA DAKIDES. Baltā / zilā krāsā. Piemēroti dāmām. Ērts un komfortabls zābaks, aizsienams ar šņorēm.

  Parastā cena: €195,00

  Special Price €58,50

 • TRANS black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vīriešu snovborda zābaki TRANS ar šņorēm. Ērts un komfortabls snovborda zābaks, lieliski noderēs iesācējiem kā arī snoweriem, kam svarīgs komforts. Praktiska un uzticama aiztaisīšana ar šņorēm. Snovborda zābaki melnā krāsā.
  €105,00
 • ELAN UNITY white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ELAN snovborda zābaki ELAN UNITY. Baltā krāsā. Piemēroti daiļajam dzimumam. Aizsienami ar šņorēm. Siltais iekšzābaks, lai pēdas nesasniedz aukstums.
  €165,00
 • ELAN BETTY biege Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ELAN snovborda zābaki BETTY. Piemēroti meitenēm. Zābaks aizsienams ar šņorēm. BETTY modelim siltais iekšzābaks, lai aukstums nesasniegtu pēdas. Mīksti un komfortabli All-Mountain tipa zābaki.

  Parastā cena: €142,00

  Special Price €71,00

 • DEELUXE VELVET LARA SCL CF white/silver Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  DEELUXE snovborda zābaki VELVET LARA. Baltā / sudraba krāsā. DEELUXE savilkšanas sistēma gādās par pēdas un papēža pozīcijas stingrību un komfortu. Vidējas cietības All-mountain zābaki, piemēroti daiļajam dzimumam.
  €183,00
 • NORTHWAVE DAHLIA SL red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki DAHLIA SL. Sarkanā krāsā. DAHLIA modelis radīts ar vieglu svaru, vidējas cietības, piemērots dāmām, kas uz snovborda dēļa jūtas droši un vēlas spert nākamo soli uz priekšu savās braukšanas kvalitātēs. 35% vieglāks par citiem dāmu snovborda zābaku modeļiem. Nodilumizturīgā LIGHTSTEP zole nodrošinās siltumizolāciju un aizsardzību pret aukstumu. SUPER LACE SL savilkšanas sistēma gādās gan par zābaka augšdaļas, gan apakšdaļas savilkšanu un stingrību. 360 grādu HEEL HOLD SYSTEM nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, saglabājot precīzu un stingru papēža pozīciju.
  €170,00
 • NORTHWAVE DAHLIA SL white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki DAHLIA SL. Baltā krāsā. DAHLIA modelis radīts ar vieglu svaru, vidējas cietības, piemērots dāmām, kas uz snovborda dēļa jūtas droši un vēlas spert nākamo soli uz priekšu savās braukšanas kvalitātēs. 35% vieglāks par citiem dāmu snovborda zābaku modeļiem. Nodilumizturīgā LIGHTSTEP zole nodrošinās siltumizolāciju un aizsardzību pret aukstumu. SUPER LACE SL savilkšanas sistēma gādās gan par zābaka augšdaļas, gan apakšdaļas savilkšanu un stingrību. 360 grādu HEEL HOLD SYSTEM nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, saglabājot precīzu un stingru papēža pozīciju.
  €142,00
 • NORTHWAVE GRACE white/green Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki GRACE. Piemēroti dāmām. Baltā krāsā. Modelis nodrošinās komfortu un stabilu pēdas pozīciju. T-TRACK aizdares sistēma ļaus zābakus ātri un ērti savilkt nepieciešamajā stingrībā. TF1 iekšzābaks gādās par stabiltāti un ērtumu. ULTRALIGHT zole nodrošinās perfektu saķeri ar visaugstāko izturību pret nodilšanu.
  €195,00
 • NORTHWAVE GRACE white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki GRACE. Piemēroti dāmām. Baltā krāsā. Modelis nodrošinās komfortu un stabilu pēdas pozīciju. T-TRACK aizdares sistēma ļaus zābakus ātri un ērti savilkt nepieciešamajā stingrībā. TF1 iekšzābaks gādās par stabiltāti un ērtumu. ULTRALIGHT zole nodrošinās perfektu saķeri ar visaugstāko izturību pret nodilšanu.
  €175,00
 • NORTHWAVE GRACE black Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki GRACE. Piemēroti dāmām. Melnā krāsā ar rozā niansēm. Modelis nodrošinās komfortu un stabilu pēdas pozīciju. T-TRACK aizdares sistēma ļaus zābakus ātri un ērti savilkt nepieciešamajā stingrībā. TF1 iekšzābaks gādās par stabiltāti un ērtumu. ULTRALIGHT zole nodrošinās perfektu saķeri ar visaugstāko izturību pret nodilšanu.

  Parastā cena: €172,00

  Special Price €86,00

 • NORTHWAVE FREEDOM SL grey/orange Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  NORTHWAVE snovborda zābaki FREEDOM SL. Pelēkā / oranžā krāsā. 360 grādu HEEL tehnoloģija nodrošinās pilnīgu potītes saspiešanu, kas palielina atbalstu un palielina kontroles spējas braucot FREESTYLE. Zoles LIGHTSTEP tehnoloģija nodrošinās ultra vieglu svaru, kā arī augstu izturību pret nodilšanu. TF1 iekšzābaks gādās par nepārspējamu komfortu, izmantojot sildītāju vai jūsu ķermeņa dabisko siltumu, tas pieņems precīzāku pēdu formu.
  €175,00

Snovborda zābaki ir nozīmīga snovborda inventāra sastāvdaļa, lai komforts snovojot saglabātos ilglaicīgi, kā arī, lai zābaki spētu nodrošināt braucēja snovošanas stilam atbilstošas kvalitātes. Snovborda zābaki atšķirsies pēc savas cietības, kas noteiks to, kādam snovošanas stilam kā arī braucēja svaram tie piemēroti. Tāpat atšķirīgi elementi būs aizdares mehānisms – ar šņorēm vai ari savilkšanas sistēmu. Braucējiem, kam patīk lēcieni, noderīgas būs speciāli piemērotas zoles, kas uzlabos amortizāciju pēc piezemēšanās no lēcieniem. Droši vaicā pēc konsultācijas Xsports veikalā, lai atrastu sev piemērotākos un atbilstošākos snovborda zābakus.