SLALOMA ZĀBAKI

Produkti 1 līdz 12 no 55 kopā

 • Slaloma zābaki LANGE RSJ 50 RTL green/black Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €105,00

  Special Price €63,00

 • Slaloma zābaki LANGE STARLETT 50 RTL blue/white Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €105,00

  Special Price €63,00

 • Slaloma zābaki LANGE SX 80 W gray/fuxia Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE kalnu slēpošanas zābaki dāmām SX 80. Melnā / violetā krāsā. 100m priekšējais iekšējais platums. THERMOFIT iekšzābaks, siltā iekša.

  Parastā cena: €265,00

  Special Price €159,00

 • Slaloma zābaki LANGE SX 65 W silver Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu slēpošanas zābaki LANGE SX 65 W, piemēroti daiļajam dzimumam. THERMO RL1 iekšzābaks, priekšējais iekšējais platums 102mm.Lieliski piemērots gan iesācējām un mierīgākam braukšanas stilam, gan braucējām, kuras uz slēpēm jūtas droši un stabili.

  Parastā cena: €225,00

  Special Price €135,00

 • Slaloma zābaki LANGE RSJ 60 power blue 16/17 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu slaloma zābaki LANGE RSJ 60. Ērti un komfortabli zābaki jauniešiem. Gādās par pēdas pozīcijas stingrību, precīzu slēpju kontroli, vienlaikus ļaujot kājām sajust komfortu.

  Parastā cena: €120,00

  Special Price €72,00

 • Slaloma zābaki LANGE WORLD CUP RP ZC speed blue Priekšskatīt -70% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE WORLD CUP sacensību zābaki profesionaliem slēpotājiem. Zābaku platums- 92mm, iekšējais zābaks- šņorējams.

  Parastā cena: €500,00

  Special Price €150,00

 • LANGE RSJ 50 speed blue Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu slaloma zābaki LANGE RSJ 50 būs lieliski piemēroti gan braucējiem, kuri apgūst pirmās kalnu slēpošanas iemaņas, gan jauniešiem, kuri uz slēpēm jūtas droši un pārliecinoši. Lielisks, ērts iekšzābaks un trīš alumīnija klipši nodrošinās mazajiem slēpotājiem komfortu baudot slēpošanas priekus.

  Parastā cena: €100,00

  Special Price €60,00

 • LANGE EXCL. DELIGHT 70 white Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  EXCLUSIVE DELIGHT 70 sieviešu slaloma zābaki garantēs daiļajam dzimumam bezkompromisa stabilitāti un komfortu. Veidoti speciāli dāmām, šie zābaki ļaus baudīt slēpošanas priekus visas dienas garumā. Šie zābaki būs lieliski piemēroti braucējām, kuras pagaidām tikai apgūst slēpošanu, taču skaidri zin, ka nākotnē vēlas pavadīt savu laiku uz kalna.

  Parastā cena: €234,00

  Special Price €140,40

 • LANGE VENUS R black Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  LANGE kalnu slēpošanas zābaki dāmām VENUS R. 103mm priekšējais iekšējais platums garantēs augstāko komfortu. Cietība 60.

  Parastā cena: €170,00

  Special Price €85,00

 • LANGE EXCL. DELIGHT PRO cr sv trp/an Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sieviešu slaloma zābaki LANGE EXCLUSIVE DELIGHT PRO ļaus slēpotājām izjust komfortu visas dienas garumā. 102mm priekšējais platums apvienojumā ar zābaku cietību ļaus braucieniem būt gan ātriem un sportiskiem, gan mierīgākiem, vienlaikus nesagādājot raizes par ērtību. Iekšzābaks nodrošinās daiļajam dzimumam papildus siltumu.

  Parastā cena: €285,00

  Special Price €142,50

 • LANGE RSJ 50 blue Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu slaloma zābaki LANGE RSJ 50 būs lieliski piemēroti gan braucējiem, kuri apgūst pirmās kalnu slēpošanas iemaņas, gan jauniešiem, kuri uz slēpēm jūtas droši un pārliecinoši. Lielisks, ērts iekšzābaks un trīš alumīnija klipši nodrošinās mazajiem slēpotājiem komfortu baudot slēpošanas priekus.

  Parastā cena: €100,00

  Special Price €60,00

 • LANGE RSJ 50 power blue Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu slaloma zābaki LANGE RSJ 50 būs lieliski piemēroti gan braucējiem, kuri apgūst pirmās kalnu slēpošanas iemaņas, gan jauniešiem, kuri uz slēpēm jūtas droši un pārliecinoši. Lielisks, ērts iekšzābaks un trīs alumīnija klipši nodrošinās mazajiem slēpotājiem komfortu baudot slēpošanas priekus.

  Parastā cena: €100,00

  Special Price €60,00

Kalnu slēpošanas zābaki braucējam nodrošinās stingru kāju pozīciju, lai kontrole pār slēpēm būtu ātra un precīza. Xsports veikals pārstāv vienu no pasaulē populārākajiem un atpazīstamākajiem kalnu slēpošanas zābaku ražotājiem – Lange. Izvēloties slaloma zābakus, jāizvērtē savas braukšanas prasmes un jāņem vērā braukšanas stils un slēpju veids. Kalnu slēpošanas zābaki atšķiras pēc to cietības (flex index). Iesācējiem būs piemērotāki mīkstāki zābaki, kamēr pieredzējušākiem un profesionālākiem slēpotājiem būs nepieciešami cietāki zābaki, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku un asāku slēpes kontroli. Tāpat nozīmīga atšķirība būs iekšējā zābaka platums, lai zābaku padarītu ērtāku dažādiem pēdas tipiem. Slaloma zābakus iedalīs vīriešu, sieviešu un junioru zābakos. Dāmu kalnu slēpošanas zābaki atšķirsies no vīriešu zābakiem ar augstāku papēža daļu un vieglāku svaru. Junioru zābaki izcelsies ar vieglu svaru, kamēr junioru sporta zābakiem būs pieejami speciāli sportistiem piemēroti iekšējā zābaki platumi. Detaļa, kam nepieciešams pievērst uzmanību ir zābaka klipši. Lielākoties klipši būs no alumīnija un ar mini regulāciju precīzākai savilkšanai. Lai kalnu slēpošanas zābaki būtu ērti un atbilstoši, nepieciešams izvēlēties tos atbilstošā izmērā – zābaks nedrīkst būt pārāk spiedošs, taču neapdomīga pārlieku lielas brīvās vietas atstāšana var sagādāt raizes vēlāk slēpojot. Droši vaicā Xsports pieredzes bagātajam kolektīvam konsultāciju, un mēs palīdzēsim Tev atrast Tavām vēlmēm un mērķiem atbilstošākos kalnu slēpošanas zābakus.