BĒRNU KRĒSLIŅI

12 Prece(s)

 • Bērnu krēsliņš POLISPORT GUPPY MAXI uz bagāžnieka grey/silver Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu sēdeklītis Polisport GUPPY MAXI piemērots jebkura velosipēda izmēram, vai veidam, ja vien ir uzstādīts drošs bagāžnieks. Aprīkots ar trim drošības punktu jostām, atstarotājiem drošībai. Bērna komfortam-polsterējums sēžmajā daļā, regulējami kāju kāpšļi.

  Parastā cena: €65,00

  Special Price €39,00

 • Bērnu krēsliņš POLISPORT KOOLAH 29er rāmim brown/green Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu sēdeklītis ar mīkstu polsterējumu, trīs punktu drošības jostām. Īpaša konstrukcija ļauj sēdeklīti uzstādīt uz 29 collu divriteņiem.

  Parastā cena: €42,00

  Special Price €25,20

 • Bērnu krēsliņš THULE RIDE ALONG MINI vējasargs Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Thule vēja un insektu aizsargstikls bērnu krēsliņiem Thule Rde Along Mini modeļiem.
  €40,00
 • Polsteris THULE RIDE ALONG MINI Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Aksesuārs priekšējiem bērnu krēsliņiem, uzlabo bērna komfortu garākos velo izbraucienos.
  €25,00
 • Bērnu krēsliņš YEPP MAXI EASY FIT bagāžniekam balts Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ātri uzstādāms un noņemams bērnu krēsliņš velosipēdam, lietojams uz velosipēda bagāžnieka. Bērna komfortam un drošībai- 5 punktu drošības joastas, ar regulēšanas iespējām, teicama ventilācija. Pats velo krēsliņš veidots no triecienu absorbējoša materiāla, kas būtiksi uzlabo bērna komfortu brauciena laikā. Krēsliņš piemērots bērniem līdz 22 kg svaram.
  €119,95
 • Bērnu krēsliņš YEPP MAXI rāmim melns Priekšskatīt -10% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ātri uzstādāms un noņemams bērnu krēsliņš velosipēdam, stiprināms uz velosipēda rāmja. Bērna komfortam un drošībai- 5 punktu drošības joastas, ar regulēšanas iespējām, teicama ventilācija. Pats velo krēsliņš veidots no triecienu absorbējoša materiāla, kas būtiksi uzlabo bērna komfortu brauciena laikā. Krēsliņš piemērots bērniem līdz 22 kg svaram.

  Parastā cena: €139,95

  Special Price €125,95

 • Bērnu krēsliņš YEPP NEXXT MINI pelēks Priekšskatīt -10% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mūsdienīgs un ļoti kvalitatīvs bērnu krēsliņš velosipēdam, stiprināms pie velosipēda dakšas (starp stūres iznesumu un rāmi), piemērots visiem dakšas standartiem. Krēsliņa uzlikšana vai noņemšana, ja uzstādīts kronšteins, neprasa lielas pūles, un aizņem vien dažas sekundes. Velokrēsliņš piemērots bērniem līdz 15 kilogramiem, ieteicamais vecums sēdēšanai velokrēsliņā- sākot no 9 mēnešiem līdz 3 gadiem. Lietošanas un bērna ērtībām krēsliņam ir ļoti viegli regulējamas (austums, garums) 5 punktu drošības jostas.

  Parastā cena: €109,95

  Special Price €98,95

 • Bērnu krēsliņš THULE RIDE ALONG LITE tumši pelēks Priekšskatīt -10% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mūsdienīgs un ļoti kvalitatīvs bērnu krēsliņš velosipēdam, stiprināms pie velosipēda rāmja. Velokrēsliņš piemērots bērniem līdz 22 kilogramiem, ieteicamais vecums sēdēšanai velokrēsliņā- sākot no 9 mēnešiem līdz 5/6 gadiem. Lietošanas un bērna ērtībām krēsliņam ir ļoti viegli regulējamas (austums, garums) 3 punktu drošības jostas, DualBeam amortizācijas sistēma, regulējams attālums no velosipēda sēdekļa, kā arī krēsliņa stiprinājumā iestrādāta slēdzene.

  Parastā cena: €100,00

  Special Price €90,00

 • Bērnu krēsliņš POLISPORT GUPPY MAXI uz bagāžnieka cream/grey Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu sēdeklītis Polisport GUPPY MAXI piemērots jebkura velosipēda izmēram, vai veidam, ja vien ir uzstādīts drošs bagāžnieks. Aprīkots ar trim drošības punktu jostām, atstarotājiem drošībai. Bērna komfortam-polsterējums sēžmajā daļā, regulējami kāju kāpšļi.

  Parastā cena: €65,00

  Special Price €39,00

 • Bērnu krēsliņš POLISPORT KOOLAH 29er rāmim pelēks Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu sēdeklītis ar mīkstu polsterējumu, trīs punktu drošības jostām. Īpaša konstrukcija ļauj sēdeklīti uzstādīt uz 29 collu divriteņiem.

  Parastā cena: €42,00

  Special Price €25,20

 • Bērnu krēsliņš THULE RIDE ALONG gaiši pelēks Priekšskatīt -10% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mūsdienīgs un kvalitatīvs bērnu krēsliņš ar plašām reguēšanas iepsējām. Mīksts sēdekļa poslterējums un drošības jostas rūpējas par bērnu komfortu un labsajūtu. Uz krēsliņa iestrādāti atstarojoši elementi.

  Parastā cena: €127,00

  Special Price €114,30

 • Stiprinājums POLISPORT STANDART Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Polisport bērnu krēsliņiem paredzēts stiprinājums, kas ērti ļauj vienu kŗesliņu ātri un vienkārši izmantot ar diviem velosipēdiem. Saderīgs Polisport ražotajiem krēsliņu modeļiem: Guppy, Bilby, Bubbly, Koolah, Boodie.

  Parastā cena: €13,00

  Special Price €7,80

Bērnu krēsliņi, to stiprināšana iedalās divos veidos, stiprināmi pie velosipēda rāmja, vai uz velosipēda bagāžnieka. Nākošā būtiskā atsķirība ir krēsliņa regulēšanas iespējas un drošības jostu skaits. Lai izvēle būtu vienkāršāka, pirms iegādaties bērnu krēsliņu, būtu jāizvērtē cik ilgi plānosiet braukt kopā ar mazuli, pa kādiem ceļiem, un cik bieži. Ja braucieni tiek plānoti gari, tad noteikti iesakām iegādāties krēsliņu ar muguras daļas regulācju, ja krēsliņš nepieciešams tikai ikdienai, īsiem izbraucieniem, bez muguras daļas regulēšanas iespējām var iztikt. Braukšanai pilsētās pa labas kvalitātes segumu var izvēlēties krēsliņus, kurus stiprina uz velo bagāžnieka, bet pieredze rāda, ka tomēr stabili populārākie ir uz rāmja stiprināmie bērnu krēsliņi. Visi interneta veikalā redzamie bērnu krēsliņi ir apskatāmi arī veikalā Džutas ielā 8!