LIETOTI VELOSIPĒDI

8 Prece(s)

 • ORBEA AVANT 105 white INDIVIDUAL 57cm Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks un ātrs ORBEA AVANT INDIVIDUAL šosejas velosipēds. Šī modeļa rāmis veidots no augstas klases alumīnija sakausējuma, aprīkots ar vieglu un izturīgu alumīnija dakšu. Velosipēdam uzstādīts Shimano 105 aizmugurējais pārslēdzējs ar Shimano ULTEGRA HG 6500 9 ātrumu kaseti, Shimano ULTEGRA priekšējais pārslēdzējs un Shimano SORA pārslēdzēju rokturi kā arī SHIMANO bremzes. Viegli un lieliski ripojoši Shimano RS10 rati ar Contintental Ultra Sport 700x23 riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības.
  €650,00
 • CANNONDALE CAAD 8 105 blue 56cm Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Šosejas velosipēs CANNONDALE CAAD 8 ļaus izbaudīt ātrumu gan sacensībās, gan treniņos. Velosipēda rāmis veidots no viegla, stingra un izturīga alumīnija sakausējuma, aprīkots ar karbona dakšu, SHIMANO 105 sērijas 10 ātrumu kaseti un pārslēdzējiem kā arī TEKTRO bremzēm. Lieliski ripojoši Maddux RS 3.0 Speed rati ar Schwalbe Lugano riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības. Velosipēdam balta stūres lenta. Velosipēds kalpojis testa izbraucieniem un ir gatavs sagaidīt jauno saimnieku vizuāli sapucēts un tehniski sakopts.
  €740,00
 • CANNONDALE CONTRO 4 gray L izmērs Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  CONTRO 4 modeļa rāmis veidots no viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma. Unikālu izskatu un lielisku funkcionalitāti nodrošinās CANNONDALE LEFTY dakša. SHIMANO ALIVIO pārslēdzējs nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 9 pārnesumiem, SHIMANO hidrauliskās disku bremzes palielinās bremzēšanas veiktspēju. Velosipēds ticis lietots nedaudz mazāk kā maz, noripojis nedaudzus kilometrus, sakopts pēc pirmās apkopes, CONTRO atrodas Xsportā un gaida savu jauno saimnieku.
  €690,00
 • CANNONDALE QUICK 2 blue L izmērs Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Stilīgs un mūsdienīgi aprīkots CANNONDALE pilsētas velosipēds. Velosipēdam uzstādītas augstas kvalitātes komponentes apvienojumā ar CANNONDALE rāmi un veikli ripojošiem 28" ratiem.
  €695,00
 • FOCUS RAVEN yellow Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu velosipēds FOCUS ar 20" rata izmēru un SHIMANO pārslēdzēju aizmugurē. Pārdomāta komplektācija garantēs patīkami vieglu kopējo svaru.
  €175,00
 • CANNONDALE 29 M F-Si CRB 2 L izmērs Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Cannondale MTB sporta velosipēds. Lielisks, ripojošs un viegls karbona rāmis ar LEFTY dakšu. 10 ātrumu kasete ar SHIMANO XTR pārslēdzēju aizmugurē.
  €1 550,00
 • CARBON TIAGRA black 56cm Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds ORBEA MX 26 TEAM CUSTOM orange Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sportisks CUSTOM MADE kalnu velosipēds. ORBEA MX ģeometrijas rāmis, ražots Spānijā. Rāmja izmērs 36 cm, piemērots bērnam >135cm. Svars ar pedāļiem un pudeļturētāju 11.5 kg. Lietots saudzīgi, lieliskā tehniskā un vizuālā stāvoklī.
  €555,00
Pie mums, Xsports veikalā, ir atrodami gan lietoti, gan individuāli veidoti velosipēdi ar nelielu nobraukumu, taču tajā pašā laikā par saldāku cenu nekā jauno preču sadaļā. Velosipēdus, kurus iespējams aplūkot šajā kategorijā, meistars ir apkopis un sagatavojis jaunajiem izbraucieniem.