LIETOTI VELOSIPĒDI

12 Prece(s)

 • ORBEA AVANT 105 57cm white INDIVIDUAL Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks un ātrs ORBEA AVANT INDIVIDUAL šosejas velosipēds. Šī modeļa rāmis veidots no augstas klases alumīnija sakausējuma, aprīkots ar vieglu un izturīgu alumīnija dakšu. Velosipēdam uzstādīts Shimano 105 aizmugurējais pārslēdzējs ar Shimano ULTEGRA HG 6500 9 ātrumu kaseti, Shimano ULTEGRA priekšējais pārslēdzējs un Shimano SORA pārslēdzēju rokturi kā arī SHIMANO bremzes. Viegli un lieliski ripojoši Shimano RS10 rati ar Contintental Ultra Sport 700x23 riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības.
  €1 100,00
 • ORBEA BOULEVARD H40 sarkans Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks sieviešu pilsētas/komforta velosipēds. Drošs un kvalitatīvs aprīkojums ļaus dāmām baudīt bezrūpību par tehniskām niansēm. Kvalitatīvas v veida bremzes gādās par drošību, kamēr lielie 28" rati piešķirs braucienam lieliskas gaitas īpašības. Velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo gaismas signālu.Komplektācijā - Aizmugurējais bagāžnieks ; Priekšējais grozs ; Saslēdzējs
  €420,00
 • ORBEA GROW 2 green Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks bērnu velosipēds ar individuālu pilsētas stila rāmja dizainu. Velosipēda rāmi nepieciešamības gadījumā iespējams regulēt trīs pozīcijās, lai nodrošinātu augošam braucējam ērtu uzsēdes pozīciju. Viegls alumīnija rāmis un kvalitatīvas komplektējošās daļas, ļaus velosipēdam saglabāt lieliskas svara īpašības.
  €180,00
 • MERIDA DAKAR 624 white/purple Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MERIDA bērnu velosipēds ar 24" rata diametru. Velosipēdam 21 pārnesums, V-Veida bremzes un SR SUNTOUR amortizatoru dakša.
  €150,00
 • SCHWINN MINI MESA 7SPEED blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  SCHWINN bērnu velosipēds MINI MESA. Ar 7 pārnesumiem, mīksto amortizatoru dakšu un V-veida bremzēm, ļaus jaunajam braucējam uz velosipēda būt ātram un drošam.
  €140,00
 • CANNONDALE SYNAPSE DISC 105 bbq 54cm Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Izvēlies mūsdienīgo šosejas CANNONDALE ar disku bremzēm. Shimano 105 sērijas aprīkojums, FSA klaņi ar 50/34 zobratu attiecību, aizmugurē 11-28 11 ātrumu kasete. SYNAPSE rāmja ģeometrija un aprīkojums lieliski noderēs savu mērķu sasniegšanai un paaugstināšanai gan sacensībās, gan treniņu apstākļos.
  €880,00
 • CANNONDALE CONTRO 4 gray Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  CONTRO 4 modeļa rāmis veidots no viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma. Unikālu izskatu un lielisku funkcionalitāti nodrošinās CANNONDALE LEFTY dakša. SHIMANO ALIVIO pārslēdzējs nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 9 pārnesumiem, SHIMANO hidrauliskās disku bremzes palielinās bremzēšanas veiktspēju. Velosipēds ticis lietots nedaudz mazāk kā maz, noripojis nedaudzus kilometrus, sakopts pēc pirmās apkopes, CONTRO atrodas Xsportā un gaida savu jauno saimnieku.
  €710,00
 • CANNONDALE CAAD 8 105 blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Šosejas velosipēs CANNONDALE CAAD 8 ļaus izbaudīt ātrumu gan sacensībās, gan treniņos. Velosipēda rāmis veidots no viegla, stingra un izturīga alumīnija sakausējuma, aprīkots ar karbona dakšu, SHIMANO 105 sērijas 10 ātrumu kaseti un pārslēdzējiem kā arī TEKTRO bremzēm. Lieliski ripojoši Maddux RS 3.0 Speed rati ar Schwalbe Lugano riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības. Velosipēdam balta stūres lenta. Velosipēds kalpojis testa izbraucieniem un ir gatavs sagaidīt jauno saimnieku vizuāli sapucēts un tehniski sakopts.
  €950,00
 • ADRIATICA 1946 red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vintage stilā ieturēts mūsdienīgs un stilīgs vīriešu pilsētas velosipēds. Šis modelis aprīkots ar stilīgu 8 ātrumu sistēmu, kas vajadzības gadījumā nodrošinās pietiekamu izvēles iespēju starp pārnesumiem, lai padarītu braucienu ērtāku un ātrāku. Komfortu nodrošinās regulējams stūres augstums. Velosipēda aktuālais dizains un savai klasei atbilstošais krāsojums, kā arī aprīkojošās daļas liks tev būt pamanāmam dodoties atpūtā vai ikdienas gaitās. Velosipēds aprīkots ar glītiem plastikāta dubļusargiem, kas ļaus bez bēdu pārvietoties arī lietainos laika apstākļos.
  €330,00
 • CORRATEC SUPERBOW RACE blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vācu CORRATEC velosipēds ar atpazīstamo un pieprasīto SUPER BOW ģeometriju. 26 colu veikli un manevrētspējīgi rati ar ripojošu cietā seguma tipa riepu. Shimano ātrumu grupa ar uzticamiem un precīziem DEORE un SLX pārslēdzējiem. Komplektācijā ietilpst Shimano M540 automātiskie pedāļi, lai braucieni ir raitāki un sportiskāki. Komplektācijā TranzX pudeļu turētājs un alumīnija stūres ragi kā arī dubļu aizsargs rāmim. Velosipēds lieliski noderēs gan kā transports ikdienā, gan spēju pārbaudīšanai amatieru sacensībās, gan, pateicoties savai komplektācijai un ģeometrijai, kādā tālākā tūrisma braucienā.
  €350,00
 • FLANDERS RACE SRAM X0 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Svars 8.3 kgIndividuāli veidots bērnu velosipēds. Lielisks svars un ģeometrija, apvienojumā ar premium klases aprīkojumu, nodrošinās ātruma, manevrētspējas un performances apvienojumu. SRAM ātrumu grupa ar 18 pārnesumiem, uzticamas un viegli apkalpojamas FORZA bremzes kā arī SUNRINGLE rati ar SCWHALBE riepām ripos viegli un ātri.Papildaprīkojums - Elite pudeļturētājs; Aizmugurējais LED apaismojums.
  €550,00
 • Lietots velosipēds CUBE Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Bērnu / jauniešu velosipēds CUBE 240 ar 24" rata izmēru. Shimano pārslēdzēji ļaus regulēt gaitu starp 21 pārnesumu, viegli apkopjamas V-Veida bremzes gādās par drošību bremzējot. Velosipēdam uzstādīta amortizatoru dakša.
  €220,00
Pie mums, Xsports veikalā, ir atrodami gan lietoti, gan individuāli veidoti velosipēdi ar nelielu nobraukumu, taču tajā pašā laikā par saldāku cenu nekā jauno preču sadaļā. Velosipēdus, kurus iespējams aplūkot šajā kategorijā, meistars ir apkopis un sagatavojis jaunajiem izbraucieniem.