LIETOTI VELOSIPĒDI

9 Prece(s)

 • ORBEA AVANT 105 57cm white INDIVIDUAL Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks un ātrs ORBEA AVANT INDIVIDUAL šosejas velosipēds. Šī modeļa rāmis veidots no augstas klases alumīnija sakausējuma, aprīkots ar vieglu un izturīgu alumīnija dakšu. Velosipēdam uzstādīts Shimano 105 aizmugurējais pārslēdzējs ar Shimano ULTEGRA HG 6500 9 ātrumu kaseti, Shimano ULTEGRA priekšējais pārslēdzējs un Shimano SORA pārslēdzēju rokturi kā arī SHIMANO bremzes. Viegli un lieliski ripojoši Shimano RS10 rati ar Contintental Ultra Sport 700x23 riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības.
  €650,00
 • CORRATEC E-POWER 28 10 SPEED GENT white/grey Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  E-Velosipēds 28.10 nodrošinās braucējam lieliskas gaitas īpašības apvienojumā ar iespēju atvieglot braucienu, izmantojot BOSCH elektromotora iespējas. Velosipēda rāmis speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu palielinātas slodzes apstākļos. Modelis aprīkots ar priekšējo amortizatoru dakšu, DEORE XT aizmugurējo pārslēdzēju un TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, lai palielinātu bremzēšanas veiktspēju. Ražotājs velosipēdam uzstādījis dubļu sargus, aizmugurējo bagāžnieku kā arī priekšējo un aizmugurējo lukturi.
  €1 450,00
 • CORRATEC SUPERBOW TEAM white/black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  SUPERBOW TEAM modeļa pamatā „BOW” dizaina viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmis. Modelis aprīkots ar ROCKSHOX gaisa amortizatoru dakšu . SHIMANO DEORE XT pārslēdzēji nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 30 pārnesumiem, SHIMANO hidrauliskās disku bremzes palielinās bremzēšanas veiktspēju. Velosipēds lieliski piemērots gan aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā, gan sportam. 29” rati ļaus izbaudīt ātrumu un liks būt pamanāmam gan pilsētvidē, gan ārpus tās. Velosipēdam uzstādīts pudeļu turētājs.
  €950,00
 • MERIDA DAKAR 624 white/purple Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MERIDA bērnu velosipēds ar 24" rata diametru. Velosipēdam 21 pārnesums, V-Veida bremzes un SR SUNTOUR amortizatoru dakša.
  €150,00
 • SCHWINN MINI MESA 7SPEED blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  SCHWINN bērnu velosipēds MINI MESA. Ar 7 pārnesumiem, mīksto amortizatoru dakšu un V-veida bremzēm, ļaus jaunajam braucējam uz velosipēda būt ātram un drošam.
  €140,00
 • CANNONDALE CONTRO 4 gray Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  CONTRO 4 modeļa rāmis veidots no viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma. Unikālu izskatu un lielisku funkcionalitāti nodrošinās CANNONDALE LEFTY dakša. SHIMANO ALIVIO pārslēdzējs nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 9 pārnesumiem, SHIMANO hidrauliskās disku bremzes palielinās bremzēšanas veiktspēju. Velosipēds ticis lietots nedaudz mazāk kā maz, noripojis nedaudzus kilometrus, sakopts pēc pirmās apkopes, CONTRO atrodas Xsportā un gaida savu jauno saimnieku.
  €710,00
 • CANNONDALE CAAD 8 105 blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Šosejas velosipēs CANNONDALE CAAD 8 ļaus izbaudīt ātrumu gan sacensībās, gan treniņos. Velosipēda rāmis veidots no viegla, stingra un izturīga alumīnija sakausējuma, aprīkots ar karbona dakšu, SHIMANO 105 sērijas 10 ātrumu kaseti un pārslēdzējiem kā arī TEKTRO bremzēm. Lieliski ripojoši Maddux RS 3.0 Speed rati ar Schwalbe Lugano riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības. Velosipēdam balta stūres lenta. Velosipēds kalpojis testa izbraucieniem un ir gatavs sagaidīt jauno saimnieku vizuāli sapucēts un tehniski sakopts.
  €890,00
 • CORRATEC SUPERBOW RACE blue Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vācu CORRATEC velosipēds ar atpazīstamo un pieprasīto SUPER BOW ģeometriju. 26 colu veikli un manevrētspējīgi rati ar ripojošu cietā seguma tipa riepu. Shimano ātrumu grupa ar uzticamiem un precīziem DEORE un SLX pārslēdzējiem. Komplektācijā ietilpst Shimano M540 automātiskie pedāļi, lai braucieni ir raitāki un sportiskāki. Komplektācijā TranzX pudeļu turētājs un alumīnija stūres ragi kā arī dubļu aizsargs rāmim. Velosipēds lieliski noderēs gan kā transports ikdienā, gan spēju pārbaudīšanai amatieru sacensībās, gan, pateicoties savai komplektācijai un ģeometrijai, kādā tālākā tūrisma braucienā.
  €350,00
 • CANNONDALE CAAD 12 105 acid red 54cm Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Viegls, stingrs un ātrs šosejas sporta velosipēds. CAAD12 105 modeļa rāmis veidots no viegla, stingra un atvieglināta alumīnija. Cannondale alumīnija konstrukcija ir vērsta uz to, lai nodrošinātu rāmja vadāmību pēc iespējas spēcīgāku, vieglāku un precīzāku. Premium 6069 un 6061 alumīnija sakausējumi ir testēti un veidoti, lai uzlabotu katru niansi sniegumā. Double - Pass šuves nodrošina spēcīgākus, gludākus salaidumus un novērš vajadzību pēc pastiprinājuma . Katra detaļa ir termiski apstrādāta pēc metināšanas, lai palielinātu materiāla izturību un cietību, vienlaikus palielinot ilgtermiņa izturību. CAAD12 105 ražotājs uzstādījis jauna dizaina karbona dakšu, modelis aprīkots ar SPEED SAVE tehnoloģiju, kas izstrādāta ne tikai, lai padarītu velosipēdu ērtāku, bet lai palīdzētu tam ripot ātrāk. Uzsvaru liekot uz griezes stingrību, SPEED SAVE sniedz uzlabotu rites ātrumu, labāku paātrinājumu , un ievērojami uzlabotu pagriezienu ātrumu. Velosipēds aprīkots ar SHIMANO 105 grupas pārslēdzējiem un bremzēm. Modelim uzstādīti izcili ripojoši Mavic Aksium rati ar Mavic 700x25c riepām. Šis velosipēds palīdzēs sasniegt augstākos rezultātus gan treniņu procesā, gan sacensībās.
  €990,00
Pie mums, Xsports veikalā, ir atrodami gan lietoti, gan individuāli veidoti velosipēdi ar nelielu nobraukumu, taču tajā pašā laikā par saldāku cenu nekā jauno preču sadaļā. Velosipēdus, kurus iespējams aplūkot šajā kategorijā, meistars ir apkopis un sagatavojis jaunajiem izbraucieniem.