KOMFORTA/PILSĒTAS VELOSIPĒDI

12 Prece(s)

 • ADRIATICA RONDINE LADY green 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Elegance no Itālijas tepat Rīgā. Elegants un braukšanā ļoti ērts klasisks sieviešu velosipēds Tavai ikdienai un brīvdienām. Tikai jāizvēlas vēl velo groziņš, un velovasara var sākties!

  Parastā cena: €385,00

  Special Price €269,50

 • ADRIATICA CRUISER LADY white 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Balts alumīnija pludmales velosipēds dāmām. Ērts sēdeklis, komfortabla uzsēde, Shimano ātrumu pārslēdzēji. 6 ātrumu sistēma ļaus atrst ideālo ātrumu siltajos vakaros.

  Parastā cena: €360,00

  Special Price €252,00

 • Velosipēds ORBEA CARPE 30 black 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ļoti labi aprīkots, ātrs un pārliecinošs pilsētas velosipēds vīriešiem. Ja Tava ikdiena aizrit pilsētās, un patīk ātri pārvietoties, nāc un izbrauc līkumu!

  Parastā cena: €615,00

  Special Price €461,25

 • Velosipēds CANNONDALE 700 M Quick 4 AGR 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Velosipēds kas Tev sniegs ātrumu un mobilitāti pislētā. Velosipēda aprīkojums pilnīgi pietiekošs komfortablai un drošai pislētas dzīvei. Nāc un izmēģini pie mums veikalā!
  €860,00
 • Velosipēds ORBEA KATU 50 bordeaux 2018 Priekšskatīt -25% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €490,00

  Special Price €367,50

 • ADRIATICA CRUISER gray 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Komfortabls pludmales velosipēds ar alumīnija rāmi. Ļoti ērta braukšanas pozīcija komplektā ar ļoti ērtu sēdekli padara šo velosipēdu par lielisku sabiedroto vasaras vakaros.

  Parastā cena: €360,00

  Special Price €252,00

 • CORRATEC TREKKING 8Speed Gent 2016 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  TREKKING 8Speed modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar priekšējo amortizatoru dakšu, SHIMANO NEXUS 8 ātrumu rumbu, kas nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 8 pārnesumiem kā arī uzticamām SHIMANO bremzēm. 28” rati ar CONTINENTAL riepām ļaus izbaudīt ātruma un gaitas kvalitāti. Komforta sēdeklis un regulējams iznesums nodrošinās maksimāli ērtu uzsēdes pozīciju. Modelis aprīkots ar apgaismojumu un bagāžnieku.

  Parastā cena: €1 020,00

  Special Price €612,00

 • CORRATEC SH1 black/black 2016 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ātrs un sportisks pilsētas veloispēds, ar ērtu, un reizē gana sportisku ramja ģeometriju. Aprīkots Shimano Alfine 8 ātrumu rumbu, kura nodrošina precīzu, un ērtu ātrumu slēgšanos. Veloispēdam iespējams uzstādīt bagāžnieku, kas dod iespēju padarīt šo velosipēdu par maksimāli ērtu pilsētas velosipēdu.

  Parastā cena: €1 320,00

  Special Price €792,00

 • ADRIATICA CICLO 1946 28 UOMO red 2015 Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vintage stilā ieturēts mūsdienīgs un stilīgs vīriešu pilsētas velosipēds. Šis modelis aprīkots ar stilīgu 8 ātrumu sistēmu, kas vajadzības gadījumā nodrošinās pietiekamu izvēles iespēju starp pārnesumiem, lai padarītu braucienu ērtāku un ātrāku. Komfortu nodrošinās regulējams stūres augstums. Velosipēda aktuālais dizains un savai klasei atbilstošais krāsojums, kā arī aprīkojošās daļas liks tev būt pamanāmam dodoties atpūtā vai ikdienas gaitās.

  Parastā cena: €630,00

  Special Price €315,00

 • ADRIATICA WEEK END LADY viola 2015 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Klasisks sieviešu velosipēds, piemērots un radīts pilnvērtīgai braukšanai pilsētas vidē. Vienkārša un izturīga 1 ātruma sistēma. Šim modelim uzstādīts skaista dizaina ķēdes aizsargs. Velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo lukturi, kas ļaus gan braucējai būt pamanāmai, gan pašai uzlabot redzamību diennakts tumšajos laika apstākļos. Ražotāja komplektācijā ietilpst arī skaista dizaina dubļu sargi un atbalsta kāja. Tāpat velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo bagāžnieku. Elegants svārku aizsargs aizmugurējam ratam, kas uzlabo velosipēda vizuālo noformējumu, un lieliski noderēs dāmām, lai ērti pārvietotos ar svārkiem.

  Parastā cena: €310,00

  Special Price €217,00

 • ADRIATICA DANISH 6V LADY green 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sieviešu velosipēds labākajās velo klasikas tradīcijās. Pārdomāta rāmja ģeometrija komplektā ar ērtu sēdekli un ergonomisku stūri ļaus izbaudīt braucienu ikdienā un brīvdienās.

  Parastā cena: €375,00

  Special Price €262,50

 • ADRIATICA GOLF LADY black 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Klasisks sieviešu velosipēds, piemērots un radīts pilnvērtīgai braukšanai pilsētas vidē. Šis modelis ir aprīkots ar Shimano aizmugurējo pārslēdzēju, kas nodrošinās izvēles iespējas starp 6 pārnesumiem. Velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo lukturi, kas ļaus gan braucējai būt pamanāmai, gan pašai uzlabot redzamību diennakts tumšajos laika apstākļos. Ražotāja komplektācijā ietilpst arī skaista dizaina dubļu sargi un atbalsta kāja. Tāpat velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo bagāžnieku.
  €325,00

Pilsētas, komforta velosipēdi ir ērti pārvietošanās līdzekļi ikdienā, reizē atbalstot zaļo dzīvesveidu, un rūpējoties par savu veselību. Mūsdienīgi pilsētas velosipēdi visbiežāk ir aprīkoti ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai braukšanai- dubļusargiem, apgaismojumu, bagāžniekiem. Veikalā Xsports atradīsiet elegantus Itāļu ražotāja Adriatica pilsētas velosipēdus sievietēm, praktiskus un ātrus pilsētas velosipēdus no Cannondale, Orbea, Corratec vīriešiem. Lai izvēle būtu nekļūdīga, vienmēr esat laipni gaidīti mūsu veikalā Džutas ielā 8, kur arī ir iespējams izmēģināt jebkuru no internetā redzamajiem velosipēdiem, un saņemt kvalitatīvas konsultācijas no pieredzējušiem pārdevējiem.