KOMFORTA/PILSĒTAS VELOSIPĒDI

Produkti 1 līdz 12 no 19 kopā

 • ADRIATICA RONDINE LADY green 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Stīlīgais VINTAGE tipa velosipēds ADRIATICA RONDINE būs lielieski piemērots brīvdienu izbraucieniem vai ikdienas darba gaitām. 6 ātrumu sistēma ar SHIMANO pārslēdzēju un slēdzi uz stūres apvienojumā ar 28" ratiem, ļaus baudīt lieliskas un dinamiskas gaitas īpašības. Viegli regulējamas, uzticamas un drošas V-bremzes. Velosipēds aprīkots ar dubļusargiem, lukturiem un bagāžnieku.

  Parastā cena: €385,00

  Special Price €308,00

 • ADRIATICA SITY 3 LADY green 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Klasisks sieviešu velosipēds, piemērots un radīts pilnvērtīgai braukšanai pilsētas vidē. Šis modelis ir aprīkots ar Shimano aizmugurējo pārslēdzēju, kas nodrošinās izvēles iespējas starp 6 pārnesumiem. Velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo lukturi, kas ļaus gan braucējai būt pamanāmai, gan pašai uzlabot redzamību diennakts tumšajos laika apstākļos. Ražotāja komplektācijā ietilpst arī skaista dizaina dubļu sargi un atbalsta kāja. Tāpat velosipēds aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo bagāžnieku.

  Parastā cena: €375,00

  Special Price €300,00

 • ADRIATICA CRUISER LADY white 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Modernais komforta velosipēds CRUISER nodrošinās komfortablu braucienu apvienojumā ar lieliskām dizaina īpašībām. Pludmales tipa komforta sēdeklis un regulējams stūres augstams ļaus izbaudīt visērtāko uzsēdi. Velosipēds aprīkots ar stilīgiem dubļu sargiem, kas ļaus izbaudīt brauciena komforta iespējas dažādos laika apstākļos, tāpat ražotāja komplektācijā ietilpst dizainiski lukturi gan priekšā, gan aizmugurē.

  Parastā cena: €360,00

  Special Price €288,00

 • Velosipēds ORBEA KATU 50 bordeaux 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds CANNONDALE 700 M Quick 4 AGR 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds CANNONDALE 700 M Quick Disc 3 ANT 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds ORBEA CARPE 50 yellow 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds ORBEA CARPE 30 black 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CANNONDALE HOOLIGAN 1 raw 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs, kompakts, stilīgs un vienmēr pamanāms pilsētas velosipēds ikdienai, brīvdienu izbraucieniem, vai vienkārši izcilai atpūtai. Velosipēds aprīkots ar Shimano Nexus 3 ātrumu rumbu, lai piemērotos ikdienas satiksmei pilsētā.

  Parastā cena: €1 150,00

  Special Price €920,00

 • ADRIATICA CRUISER gray 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Modernais komforta velosipēds CRUISER nodrošinās komfortablu braucienu apvienojumā ar lieliskām dizaina īpašībām. Pludmales tipa komforta sēdeklis un regulējams stūres augstams ļaus izbaudīt visērtāko uzsēdi. Velosipēds aprīkots ar stilīgiem dubļu sargiem, kas ļaus izbaudīt brauciena komforta iespējas dažādos laika apstākļos, tāpat ražotāja komplektācijā ietilpst dizainiski lukturi gan priekšā, gan aizmugurē.

  Parastā cena: €360,00

  Special Price €288,00

 • CORRATEC TREKKING 8Speed Gent 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  TREKKING 8Speed modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar priekšējo amortizatoru dakšu, SHIMANO NEXUS 8 ātrumu rumbu, kas nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 8 pārnesumiem kā arī uzticamām SHIMANO bremzēm. 28” rati ar CONTINENTAL riepām ļaus izbaudīt ātruma un gaitas kvalitāti. Komforta sēdeklis un regulējams iznesums nodrošinās maksimāli ērtu uzsēdes pozīciju. Modelis aprīkots ar apgaismojumu un bagāžnieku.

  Parastā cena: €1 020,00

  Special Price €714,00

 • CORRATEC TREKKING BASE GENT 29er mat/grey/brown 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  TREKKING BASE modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar SHIMANO ACERA pārslēdzējiem, kas nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 24 pārnesumiem kā arī TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, lai palielinātu bremzēšanas veiktspēju. 29” rati ar CONTINENTAL riepām ļaus izbaudīt ātruma un gaitas kvalitāti. Komforta sēdeklis un regulējams iznesums nodrošinās maksimāli ērtu uzsēdes pozīciju. Modelis aprīkots ar apgaismojumu un bagāžnieku.

  Parastā cena: €1 135,00

  Special Price €794,50

Pilsētas, komforta velosipēdi ir ērti pārvietošanās līdzekļi ikdienā, reizē atbalstot zaļo dzīvesveidu, un rūpējoties par savu veselību. Mūsdienīgi pilsētas velosipēdi visbiežāk ir aprīkoti ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai braukšanai- dubļusargiem, apgaismojumu, bagāžniekiem. Veikalā Xsports atradīsiet elegantus Itāļu ražotāja Adriatica pilsētas velosipēdus sievietēm, praktiskus un ātrus pilsētas velosipēdus no Cannondale, Orbea, Corratec vīriešiem. Lai izvēle būtu nekļūdīga, vienmēr esat laipni gaidīti mūsu veikalā Džutas ielā 8, kur arī ir iespējams izmēģināt jebkuru no internetā redzamajiem velosipēdiem, un saņemt kvalitatīvas konsultācijas no pieredzējušiem pārdevējiem.   

Lapa:
 1. 1
 2. 2