KALNU DIVRITEŅI

Produkti 1 līdz 12 no 21 kopā

 • CUBE LIMITED PRO black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu velosipēds CUBE LIMITED PRO nodrošinās lielisku velobraukšanas pieredzi. MANITOU amortizatoru dakša ar SHIMANO DEORE un SLX pārslēdzējiem kā arī SHIMANO hidrauliskās disku bremzes nodrošinās lielisku tehnisko komplektāciju. Velosipēds būs lieliski piemērots gan aktīvai atpūtai, gan sportiskākiem izbraucieniem.

  Parastā cena: €1 190,00

  Special Price €833,00

 • Velosipēds ORBEA MX 29 50 blue/red 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spāņu ORBEA kalnu velosipēds MX 50 ar 29” ratiem. Velosipēdam pārdomātas un izstrādātas ģeometrijas rāmis ar SHIMANO komponentēm. Amortizatoru dakšā padarīs braucienus pa nelīdzenu reljefu komfortablākus. SHIMANO pamata pakāpes pārslēdzēji un 24 kopējie pārnesumi. Velosipēds aprīkots ar uzticamām hidrauliskajām disku bremzēm. Lieliska izvēle brīvajam laikam vai dalībai amatieru sporta sacensībās.

  Parastā cena: €615,00

  Special Price €492,00

 • Velosipēds ORBEA SPORT 30 black/white 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks kalnu tipa velosipēds plašam pielietojumam. Velosipēdam viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar SHIMANO komponentēm un drošām, praktiskām V-veida bremzēm. 21 pārnesums ar SHIMANO pārslēdzēju rokturiem uz stūres. Amortizatoru dakša padarīs braucienus pa nelīdzenu reljefu komfortablākus. Velosipēds lieliski noderēs gan brīvajam laikam, gan pārbraucieniem, kas būs tālāki vai ar sportiskāku ievirzi. Velosipēdam manevrētspējīgi 27.5” rati.
  €445,00
 • Velosipēds ORBEA SPORT ENT 30 ant/pink 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • Velosipēds ORBEA SPORT ENT 30 white/red 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks kalnu tipa velosipēds plašam pielietojumam. Velosipēdam viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar SHIMANO komponentēm un drošām, praktiskām V-veida bremzēm. 21 pārnesums ar SHIMANO pārslēdzēju rokturiem uz stūres. Velosipēdam ENTRANCE rāmja ģeometrija ar ieliektu augšējo trubu. Velosipēds lieliski noderēs gan brīvajam laikam, gan pārbraucieniem, kas būs tālāki vai ar sportiskāku ievirzi. Velosipēdam manevrētspējīgi 27.5” rati.
  €445,00
 • CANNONDALE 29 M Trail 4 sla 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CANNONDALE 29 M Trail 5 org 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL black/white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar vieglu, izturīgu un lieliski ripojošu karbona dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO XTR pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.
  €2 850,00
 • Velosipēds ORBEA MX 29 20 black/orange 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spāņu ORBEA kalnu velosipēds MX 20 ar 29” ratiem. Velosipēdam pārdomātas un izstrādātas ģeometrijas rāmis ar SHIMANO komponentēm. Amortizatoru dakšā padarīs braucienus pa nelīdzenu reljefu komfortablākus. SHIMANO XT un DEORE pārslēdzēji un 20 kopējie pārnesumi. Velosipēds SHIMANO M365 hidrauliskajām disku bremzēm. Lieliska izvēle sportiskai brīvā laika pavadīšanai vai dalībai amatieru sporta sacensībās. Nozīmīgākās atšķirības no sērijas MX30 modeļa, būs klaņi ar 22x36 zobratiem (divi zobrati priekšā), labāka dakša un pārslēdzēji.

  Parastā cena: €980,00

  Special Price €784,00

 • Velosipēds ORBEA MX 29 30 pist/black 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spāņu ORBEA kalnu velosipēds MX 30 ar 29” ratiem. Velosipēdam pārdomātas un izstrādātas ģeometrijas rāmis ar SHIMANO komponentēm. Amortizatoru dakšā padarīs braucienus pa nelīdzenu reljefu komfortablākus. SHIMANO DEORE pārslēdzēji un 30 kopējie pārnesumi. Velosipēds aprīkots ar uzticamām hidrauliskajām disku bremzēm. Lieliska izvēle sportiskai brīvā laika pavadīšanai vai dalībai amatieru sporta sacensībās. Nozīmīgākās atšķirības no sērijas MX40 modeļa, būs labāka dakša un pārslēdzēji, 10 zobratu kasete aizmugurē.

  Parastā cena: €865,00

  Special Price €692,00

 • Velosipēds ORBEA MX 29 40 red/black 2018 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spāņu ORBEA kalnu velosipēds MX 40 ar 29” ratiem. Velosipēdam pārdomātas un izstrādātas ģeometrijas rāmis ar SHIMANO komponentēm. Amortizatoru dakšā padarīs braucienus pa nelīdzenu reljefu komfortablākus. SHIMANO DEORE un ALTUS pārslēdzēji un 27 kopējie pārnesumi. Velosipēds aprīkots ar uzticamām hidrauliskajām disku bremzēm. Lieliska izvēle brīvajam laikam vai dalībai amatieru sporta sacensībās. Nozīmīgākās atšķirības no sērijas MX50 modeļa, būs labāka dakša un aizmugurējais pārslēdzējs, kas apkalpos 9 zobratu kaseti.

  Parastā cena: €750,00

  Special Price €600,00

 • Velosipēds ORBEA ALMA 29 M50 blk/mint 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kalnu velosipēdi, saukti arī par MTB (mountain bike) velosipēdiem, Latvijā ir pats pirktākais un populārākais velosipēdu veids. Pateicoties tam, ka ar kalnu velosipēdu iespējams doties izbraucienos pa zemes ceļiem, meža takām, un arī pilsētu ielām, tas guvis augstu popularitāti braucēju vidū. Veikalā Xsports savu kalnu velosipēdu atradīs ikviens, jo pieejami velosipēdi gan iesācējiem, gan profesionāliem braucējiem. Pasaulē plaši pazīstami velosipēdu ražotāji kā Cannondale, Orbea, ir apskatāmi ne tikai mūsu interneta veikalā, un veikalā Džutas ielā 8, bet arī uz vasaras olimpisko spēļu un pasaules līmeņa sacensību pjedestāliem.

Lai velosipēda izvēli padarītu vienkāršāku, katram interesentam mūsu veikalā ir iespēja izmēģināt jebkuru velosipēdu, kā arī saņemt kvalitatīvas konsultācijas no mūsu pieredzes bagātajiem un zinošajiem pārdevējiem.   

Lapa:
 1. 1
 2. 2