KALNU DIVRITEŅI

11 Prece(s)

 • CANNONDALE TRAIL 3 orange 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mūsdienīgs CANNONDALE kalnu MTB velosipēds ar sportisku aprīkojumu. SHIMANO ražojuma 2x10 ātrumu sistēma ar DEORE pārslēdzējiem, hidrauliskās disku bremzes un ROCKSHOX amortizatoru dakša ļaus velosipēdam būt vienlīdz ātram un drošam, izpildot braucēja dotos uzdevumus gan ikdienā, gan treniņos.
  €975,00
 • CANNONDALE 29 TRAIL 6 grey 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CANNONDALE 27.5 TRAIL 6 green 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CANNONDALE 29 TRAIL 5 acid red 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • CANNONDALE 29 F-SI CARBON 3 neon spring 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • ORBEA SPORT ENT 30 ant/pink 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  SPORT30 modelis izceļas ar modernu dizainu, tā rāmis veidots no izturīga alumīnija rāmja, komfortu nodrošinās Orbea „Easy Ride” ģeometrija. Velosipēds aprīkots ar V-bremzēm, ar kurām būs ērti lietoties, kā arī priekšējo amortizatoru dakšu, kas nodrošinās lielāku komfortu un kontroli, braucot pa nelīdzeniem un kalnainiem apvidiem. 3 zobrati priekšā un 7 ātrumu kasete aizmugurē garantēs izvēles un regulācijas iespējas starp 21 pārnesumu. 27.5” rati ļaus izbaudīt operativitāti un ātrumu, kā arī būs lielisks izmērs kā jauniešiem tā pieaugušajiem.
  €445,00
 • Velosipēds CANNONDALE 29 M TRAIL 4 AGR 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • ORBEA MX 29 30 green/red 2017 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ORBEA MX kalnu divriteņu sērija ar tehnoloģiski sportiskām ievirzēm. Gadu gaitā izstrādāti risinājumi rāmja ģeometrijā un tehniskajās niansēs ir šīs sērijas lepnums un atpazīstamība. Šajā sezonā vēl ergonomsikāka rāmja ģeometrija apvienojumā ar tehniskiem uzlabojumiem lielākam braukšanas priekam. Centra pozīcija ir vairāk novirzīta uz augšpusi, kas ļaus braucējam patērēt mazāk enerģiju minot pedāļus kā arī sniegs lielāku kontroli pār velsipēdu. ORBEA mūža garantija velosipēda rāmim. Noskaties video par lielisko MX sēriju - https://www.youtube.com/watch?v=bpnh8-x72cg

  Parastā cena: €850,00

  Special Price €680,00

 • CORRATEC SUPERBOW FUN 29er blue/green/black 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  SUPERBOW FUN modeļa pamatā „BOW” dizaina viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmis. Modelis aprīkots ar MANITOU gaisa amortizatoru dakšu . SHIMANO DEORE pārslēdzēji nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 30 pārnesumiem, TEKTRO hidrauliskās disku bremzes palielinās bremzēšanas veiktspēju. Velosipēds lieliski piemērots gan aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā, gan sportam. 29” rati ļaus izbaudīt ātrumu un liks būt pamanāmam gan pilsētvidē, gan ārpus tās.

  Parastā cena: €1 130,00

  Special Price €791,00

 • CORRATEC MT CROSS 0.2 GENT 29er grey/blue/white 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MT CROSS 0.2 modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, kas palielinās bremzēšanas veiktspēju, lai saglabātu drošu ātrumu, un priekšējo amortizatoru, kas nodrošinās lielāku komfortu un kontroli, braucot pa nelīdzeniem un kalnainiem apvidiem. SHIMANO ražojuma 3 zobrati priekšā un 10 ātrumu kasete aizmugurē garantēs izvēles un regulācijas iespējas starp 30 pārnesumiem. Velosipēds lieliski piemērots aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā.

  Parastā cena: €1 130,00

  Special Price €791,00

 • CORRATEC X VERT MISS C 650B black/pink 2016 Priekšskatīt -20% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Uzticamās X-VERT sērijas modeļa 0.3 rāmis veidots no viegla un izturīga, atvieglināta alumīnija sakausējuma. Ražotājs rāmi veidojis speciāli daiļā dzimuma pārstāvēm, kas izpaužas gan speciālā ģeometrijā, ar saīsinātu velosipēda bāzi, lai veidotu pareizāku uzsēdi, gan individuālā sievišķīgā krāsojumā. Velosipēds aprīkots ar RST priekšējo amortizatoru dakšu, SHIMANO DEORE pārslēdzējiem, kas nodrošinās gludu un precīzu pārslēgšanos starp 27 pārnesumiem kā arī TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, lai palielinātu bremzēšanas veiktspēju. 27.5” rati ar CONTINENTAL riepām ļaus izbaudīt ātruma un operativitātes apvienojuma iespējas gan sportā, gan ikdienā.

  Parastā cena: €905,00

  Special Price €724,00

Kalnu velosipēdi, saukti arī par MTB (mountain bike) velosipēdiem, Latvijā ir pats pirktākais un populārākais velosipēdu veids. Pateicoties tam, ka ar kalnu velosipēdu iespējams doties izbraucienos pa zemes ceļiem, meža takām, un arī pilsētu ielām, tas guvis augstu popularitāti braucēju vidū. Veikalā Xsports savu kalnu velosipēdu atradīs ikviens, jo pieejami velosipēdi gan iesācējiem, gan profesionāliem braucējiem. Pasaulē plaši pazīstami velosipēdu ražotāji kā Cannondale, Orbea, ir apskatāmi ne tikai mūsu interneta veikalā, un veikalā Džutas ielā 8, bet arī uz vasaras olimpisko spēļu un pasaules līmeņa sacensību pjedestāliem.

Lai velosipēda izvēli padarītu vienkāršāku, katram interesentam mūsu veikalā ir iespēja izmēģināt jebkuru velosipēdu, kā arī saņemt kvalitatīvas konsultācijas no mūsu pieredzes bagātajiem un zinošajiem pārdevējiem.