KALNU DIVRITEŅI

4 Prece(s)

 • KHS DJ 200 SILVER Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Izturīgs un kvalitatīvs KHS velosipēds ar SHIMANO aprīkojumu. Disku bremzes gādās par drošību brauciena laikā. Velosipēdam mīkstā amortizatoru dakša.
  €364,00
 • CUBE LTD RACE INDIVIDUAL blue/green Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu velosipēds CUBE LTD RACE INDIVIDUAL nodrošinās lielisku velobraukšanas pieredzi. 29" karbona dakša ar SHIMANO SLX un XT pārslēdzējiem kā arī SHIMANO hidrauliskās disku bremzes nodrošinās lielisku tehnisko komplektāciju. Velosipēds būs lieliski piemērots gan aktīvai atpūtai, gan sportiskākiem izbraucieniem.

  Parastā cena: €1 550,00

  Special Price €1 085,00

 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL black/white Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar vieglu, izturīgu un lieliski ripojošu karbona dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO XTR pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.
  €2 850,00
 • CORRATEC MT CROSS 0.2 GENT 29er grey/blue/white 2016 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MT CROSS 0.2 modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, kas palielinās bremzēšanas veiktspēju, lai saglabātu drošu ātrumu, un priekšējo amortizatoru, kas nodrošinās lielāku komfortu un kontroli, braucot pa nelīdzeniem un kalnainiem apvidiem. SHIMANO ražojuma 3 zobrati priekšā un 10 ātrumu kasete aizmugurē garantēs izvēles un regulācijas iespējas starp 30 pārnesumiem. Velosipēds lieliski piemērots aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā.

  Parastā cena: €1 130,00

  Special Price €678,00

Kalnu velosipēdi, saukti arī par MTB (mountain bike) velosipēdiem, Latvijā ir pats pirktākais un populārākais velosipēdu veids. Pateicoties tam, ka ar kalnu velosipēdu iespējams doties izbraucienos pa zemes ceļiem, meža takām, un arī pilsētu ielām, tas guvis augstu popularitāti braucēju vidū. Veikalā Xsports savu kalnu velosipēdu atradīs ikviens, jo pieejami velosipēdi gan iesācējiem, gan profesionāliem braucējiem. Pasaulē plaši pazīstami velosipēdu ražotāji kā Cannondale, Orbea, ir apskatāmi ne tikai mūsu interneta veikalā, un veikalā Džutas ielā 8, bet arī uz vasaras olimpisko spēļu un pasaules līmeņa sacensību pjedestāliem.

Lai velosipēda izvēli padarītu vienkāršāku, katram interesentam mūsu veikalā ir iespēja izmēģināt jebkuru velosipēdu, kā arī saņemt kvalitatīvas konsultācijas no mūsu pieredzes bagātajiem un zinošajiem pārdevējiem.