KALNU DIVRITEŅI

8 Prece(s)

 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL black/white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar vieglu, izturīgu un lieliski ripojošu karbona dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO XTR pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.

  Parastā cena: €2 850,00

  Special Price €1 995,00

 • CANNONDALE 29 TRAIL 6 grey 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €635,00

  Special Price €444,50

 • CANNONDALE 29 TRAIL 5 acid red 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €745,00

  Special Price €521,50

 • CUBE AIM INDIVIDUAL black/white 2017 Priekšskatīt -29% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  CUBE kalnu velosipēds AIM INDIVIDUAL ar 29" ratiem. Velosipēds aprīkots ar amortizatoru dakšu, SHIMANO grupas pārslēdzējiem un hidrauliskajām disku bremzēm. Lielisks velosipēds atpūtai un izbraucieniem brīvā dabā.

  Parastā cena: €635,00

  Special Price €445,50

 • CUBE ANALOG 29 INDIVIDUAL blue/yellow 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kalnu velosipēds CUBE ANALOG 29 INDIVIDUAL ļaus izbaudīt lieliskas velobraukšanas pieredzi. CUBE alumīnija rāmis. RS SUNTOUR amortizatoru dakša ar lockout funkciju ļaus pielāgot braucienu dažādiem ceļa klājumiem un reljefiem. 29" rati gādās par lieliskām gaitas īpašībām. Velosipēdam SHIMANO 10 ātrumu kasete aizmugurē ar SHIMANO XT pārslēdzēju un 3 zobratu kombinācija ar SHIMANO DEORE pārslēdzēju priekšpusē, dos iespēju izmantot 30 pārnesumus. Par drošību un operatīvu bremzēšanu gādās TEKTRO AURIGA hidrauliskās disku bremzes.

  Parastā cena: €1 050,00

  Special Price €735,00

 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL iridum/blue 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar RockShox priekšējo amortizatoru dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO XT aizmugurējā rumba ar 12mm asi. SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO SLX un XT pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.

  Parastā cena: €2 150,00

  Special Price €1 505,00

 • CORRATEC MT CROSS 0.2 GENT 29er grey/blue/white 2016 Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MT CROSS 0.2 modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, kas palielinās bremzēšanas veiktspēju, lai saglabātu drošu ātrumu, un priekšējo amortizatoru, kas nodrošinās lielāku komfortu un kontroli, braucot pa nelīdzeniem un kalnainiem apvidiem. SHIMANO ražojuma 3 zobrati priekšā un 10 ātrumu kasete aizmugurē garantēs izvēles un regulācijas iespējas starp 30 pārnesumiem. Velosipēds lieliski piemērots aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā.

  Parastā cena: €1 130,00

  Special Price €565,00

 • ORBEA MX 29 30 green/red 2017 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ORBEA MX kalnu divriteņu sērija ar tehnoloģiski sportiskām ievirzēm. Gadu gaitā izstrādāti risinājumi rāmja ģeometrijā un tehniskajās niansēs ir šīs sērijas lepnums un atpazīstamība. Šajā sezonā vēl ergonomsikāka rāmja ģeometrija apvienojumā ar tehniskiem uzlabojumiem lielākam braukšanas priekam. Centra pozīcija ir vairāk novirzīta uz augšpusi, kas ļaus braucējam patērēt mazāk enerģiju minot pedāļus kā arī sniegs lielāku kontroli pār velsipēdu. ORBEA mūža garantija velosipēda rāmim. Noskaties video par lielisko MX sēriju - https://www.youtube.com/watch?v=bpnh8-x72cg

  Parastā cena: €850,00

  Special Price €510,00

Kalnu velosipēdi, saukti arī par MTB (mountain bike) velosipēdiem, Latvijā ir pats pirktākais un populārākais velosipēdu veids. Pateicoties tam, ka ar kalnu velosipēdu iespējams doties izbraucienos pa zemes ceļiem, meža takām, un arī pilsētu ielām, tas guvis augstu popularitāti braucēju vidū. Veikalā Xsports savu kalnu velosipēdu atradīs ikviens, jo pieejami velosipēdi gan iesācējiem, gan profesionāliem braucējiem. Pasaulē plaši pazīstami velosipēdu ražotāji kā Cannondale, Orbea, ir apskatāmi ne tikai mūsu interneta veikalā, un veikalā Džutas ielā 8, bet arī uz vasaras olimpisko spēļu un pasaules līmeņa sacensību pjedestāliem.

Lai velosipēda izvēli padarītu vienkāršāku, katram interesentam mūsu veikalā ir iespēja izmēģināt jebkuru velosipēdu, kā arī saņemt kvalitatīvas konsultācijas no mūsu pieredzes bagātajiem un zinošajiem pārdevējiem.