VELOSIPĒDI

6 Prece(s)

 • ORBEA GROW 2 green 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks bērnu velosipēds ar individuālu pilsētas stila rāmja dizainu. Velosipēda rāmi nepieciešamības gadījumā iespējams regulēt trīs pozīcijās, lai nodrošinātu augošam braucējam ērtu uzsēdes pozīciju. Viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar Shimano Altus aizmugurējo pārslēdzēju un 7 ātrumu kaseti. Velosipēds noderēs gan ikdienas atpūtai, gan, pateicoties mazajam svaram, būs lielisks cīņu biedrs bērnu sacensībās.

  Parastā cena: €370,00

  Special Price €259,00

 • ORBEA DIEM 30 garnet/sil 2017 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ORBEA komforta sērijas flagmanis DIEM. DIEM30 modelis ļaus pārvietoties ar lielisku komfortu un taisnu muguru. Par to gādās vieglas alumīnija komforta tipa komponentes - stūre, iznesums, sēdeklis, sēdekļa stute. Modelis aprīkots ar 5 pakāju ātrumu rumbu un pārslēdzēju uz stūres kā arī uzticamām un viegli regulējamām V veida bremzēm. 28" rati garantēs veiklas gaitas īpašības.Velosipēda komplektācija ietilpst glīts un noderīgs aizmugurējais bagāžnieks (alumīnija), atbalsta kāja kā arī priekšējais un aizmugurējais apgaismojums.

  Parastā cena: €745,00

  Special Price €447,00

 • ORBEA COMFORT 40 PACK anthracite/orange 2017 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Uzticamā un dizainiskā spāņu ORBEA komforta sērija COMFORT40 PACK. Ražotāja pārbaudītā rāmja ģeometrija ļaus braucējam baudīt ērtu un komfortablu uzsēdi ar taisnu muguru. Alumīnija materiāla komforta tipa iznesums un stūre palīdzēs komfortam un gādās par patīkami vieglu svaru. Shimano aizmugurējais pārslēdzējs un 7 ātrumu kasete apvienojumā ar 1 priekšējo zobratu ļaus ērti un ātri pie nepieciešamības pārslēgt pārnesumus bez jebkādām raizēm vai komplicētības. Velosipēdam uzstādīts ērts komforta tipa sēdeklis.Ražotāja komplektācijā ietilpst glīti un funkciju pildoši dubļu sargi, bagāžnieks kā arī priekšējais un aizmugurējais apgaismojums.

  Parastā cena: €490,00

  Special Price €294,00

 • ORBEA COMFORT 42 PACK gra/gar 2017 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Uzticamā un dizainiskā spāņu ORBEA komforta sērija COMFORT42 PACK. Ražotāja pārbaudītā rāmja ģeometrija ļaus braucējai baudīt ērtu un komfortablu uzsēdi ar taisnu muguru. Alumīnija materiāla komforta tipa iznesums un stūre palīdzēs komfortam un gādās par patīkami vieglu svaru. Shimano aizmugurējais pārslēdzējs un 7 ātrumu kasete apvienojumā ar 1 priekšējo zobratu ļaus ērti un ātri pie nepieciešamības pārslēgt pārnesumus bez jebkādām raizēm vai komplicētības. Velosipēdam uzstādīts ērts komforta tipa sēdeklis.Ražotāja komplektācijā ietilpst glīti un funkciju pildoši dubļu sargi, bagāžnieks kā arī priekšējais un aizmugurējais apgaismojums.

  Parastā cena: €490,00

  Special Price €294,00

 • ORBEA AVANT 105 57cm white INDIVIDUAL Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks un ātrs ORBEA AVANT INDIVIDUAL šosejas velosipēds. Šī modeļa rāmis veidots no augstas klases alumīnija sakausējuma, aprīkots ar vieglu un izturīgu alumīnija dakšu. Velosipēdam uzstādīts Shimano 105 aizmugurējais pārslēdzējs ar Shimano ULTEGRA HG 6500 9 ātrumu kaseti, Shimano ULTEGRA priekšējais pārslēdzējs un Shimano SORA pārslēdzēju rokturi kā arī SHIMANO bremzes. Viegli un lieliski ripojoši Shimano RS10 rati ar Contintental Ultra Sport 700x23 riepām nodrošinās patīkamas gaitas īpašības.
  €650,00
 • ORBEA MX 20 DIRT red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks ORBEA MX sērijas bērnu velosipēds. Aprīkots ar SHIMANO ALTUS ātrumu pārslēdzēju aizmugurē un vieglām un viegli apkopjamām alumīnija V-veida bremzēm. Velosipēda komplektācijā ietilpst jauni stūres rokturi.
  €180,00

Velosipēdi, un velobraukšanas kultūra ik gadu kļūst arvien populārāka, ko noteikti, katrs no mums, ir pamanījis ikdienā, cilvēki arvien biežāk izvēlas doties uz darbu ar velosipēdiem, brīvdienās dodās kopīgos izbraucienos ar ģimenēm, un protams, velosacensību popularitāte ir iemesli šim velo kustības popularitātes kāpumam.  Veikals Xsports cenšas sekot pasaules  tendencēm velo industrijā, un veikalā piedāvā plašu un daudzpusīgu divriteņu klāstu bērniem un pieaugušajiem no pasaules vadošajiem  ražotājiem – Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Haro, Adriatica. Lai velosipēda izvēle būtu viegla un atbilstoša plānotajam izmantošanas veidam, veikals Xsports piedāvā ne tikai iegādāties velosipēdus internetā, bet arī aicina visus klientus uz veikalu Džutas ielā 8, kur zinoši un pieredzes bagāti pārdevēji sniegs profesionālas konsultācijas.