VELOSIPĒDI

Produkti 1 līdz 12 no 32 kopā

 • Velosipēds ORBEA MX 20 DIRT red/white 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sportiskais bērnu velosipēds MX DIRT ar 20” rata izmēru un alumīnija rāmi. Aprīkots ar SHIMANO komplektējošajām detaļām. Pārdomāta rāmja ģeometrija nodrošinās lieliskas uzsēdes īpašības. Viegls rāmis apvienojumā ar pārdomātu aprīkojumu nodrošinās vieglu svaru un lieliskas gaitas īpašības.
  €365,00
 • Velosipēds ORBEA MX 26 DIRT orange/black 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielākais no Orbea MX bērnu/pusaudžu sērijas modeļiem- Orbea MX 26 DIRT ir teicami aprīkots ar Shimano komplektējošām detaļām, disku bremzēm un amortizātoru dakšu. Lielisks velosipēds ikdienai, brīvdienām, un pietiekami aprīkots, lai mēģinātu piedalīties pirmajās sacensībās.
  €550,00
 • Velosipēds ORBEA GROW 2 7V bk/jad/grn/ 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ērts bērnu velosipēds, piemērots bērniem no 5-9 gadu vecumam, vai augumam no 110-135cm. Veloispēdam iespējams regulēt attiecīgi ramja garumu, un stūres augstumu. Kā teju visi, arī šis Orbea velosipēds aprīkots ar stūres pagriešanās leņķa ierobežotāju, kas nepieciešams drošības nolūkos, lai stūre netraumētu bērnu, ja sanācis nokrist. Velosipēdam Shimano 1x7 ātrumu sistēma, ar ērtu pārslēdzeju uz stūres, kas ļauj viegli un ērti vizināties ar draugiem, ģimeni, vai pat doties kādā sportiskākā izbraucienā sacensībās.
  €375,00
 • Velosipēds ORBEA MX 24 DIRT black/green 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spāņu ORBEA jauniešu MTB tipa velosipēds MX24DIRT. Velosipēdam pārdomāta un izstrādāta MX ģeometrija, kas nodrošinās lieliskas uzsēdes un gaitas īpašības. Velosipēdam V-Veida bremzes. SHIMANO ALTUS pārslēdzējs apkalpos 7 ātrumu kaseti aizmugurē. Izcils dizains un pārdomāts aprīkojums padara šo modeli par vienu no populārākajiem savā klasē.
  €370,00
 • Velosipēds ORBEA MX 24 TEAM-DISC black/orange 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Teicami aprīkots, sportiskas ģeometrijas bērnu/pusaudžu velosipēds. Orbea MX 24 TEAM-DISC būs labākais sabiedrotais ikdienā, un izmēģinot spēkus sportiskos pasākumos. Velosipēds aprīkots ar Shimano 10 ātrumu sistēmu, kas ļaus izvēlēties atbilstošu pārnesumu jebkurā situācijā. Drošībai un pārliecībai lielākos ātrumos- Shimano hidroliskās disku bremzes.
  €640,00
 • Velosipēds ORBEA GROW 1 black/red 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Viegls, labi ripojošs bērnu velosipēds. Piemērots bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam. Papildus ērtībai, un bērna komfortam, drošībai- rāmja izmēra regulēšanas iespēja, regulējams stūres augstums, kā arī stures leņķa griešanas ierobežotājs. Komplektā atbalsta ritenīši, noderēs tiem, kam braugšanas iemaņas vēl nav pilnīgas.
  €345,00
 • Velosipēds ORBEA MX 20 TEAM blue/pink 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vislabāk aprīkotais ORBEA MX sērijas modelis TEAM ar 20” rata izmēru. SHIMANO komplektējošās detaļas apvienojumā ar alumīnija dakšu un lieliski ripojošām riepām. Velosipēdam pārdomātā un izstrādātā MX rāmja ģeometrija, kas nodrošinās lielisku uzsēdi. Lieliska izvēle brīvajam laikam un jauniešu sacensībām.
  €455,00
 • ORBEA GROW 2 green 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks bērnu velosipēds ar individuālu pilsētas stila rāmja dizainu. Velosipēda rāmi nepieciešamības gadījumā iespējams regulēt trīs pozīcijās, lai nodrošinātu augošam braucējam ērtu uzsēdes pozīciju. Viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar Shimano Altus aizmugurējo pārslēdzēju un 7 ātrumu kaseti. Velosipēds noderēs gan ikdienas atpūtai, gan, pateicoties mazajam svaram, būs lielisks cīņu biedrs bērnu sacensībās.
  €370,00
 • Velosipēds ORBEA MX 20 DIRT black/green 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sportiskais bērnu velosipēds MX DIRT ar 20” rata izmēru un alumīnija rāmi. Aprīkots ar SHIMANO komplektējošajām detaļām. Pārdomāta rāmja ģeometrija nodrošinās lieliskas uzsēdes īpašības. Viegls rāmis apvienojumā ar pārdomātu aprīkojumu nodrošinās vieglu svaru un lieliskas gaitas īpašības.
  €365,00
 • Velosipēds ORBEA MX 24 TEAM black/green 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Populārais un sportiskais MX24 TEAM modelis apvienos lielisko MX ģeometriju ar lielisku tehnisko aprīkojumu. Velosipēdam SHIMANO ALTUS slēdzi, kas apkalpo 9 zobratu kaseti aizmugurē. Velosipēdam alumīnija dakša. 24” rati aprīkoti ar Kenda 1047 60TPI Wire DTC riepām. Stūre un iznesums vieglāka nekā DIRT versijā. ORBEA OC-II iznesums un OC-I stūre. 32 z. priekšējais zobrats. Sarkans krāsojums ar baltiem logo.
  €505,00
 • Velosipēds ORBEA MX 24 PARK green/yellow 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Jaunums 2018. gadā! Orbea pilsētas bērnu/pusaudžu velosipēds, spilgts krāsojums, ērta rāmja ģeometrija, izcils sabiedrotais jauniešu ikdienā. Papildus ērtībai un drošībai- kvalitatīvi dubļusargi un priekšējais/aizmugurējais apgaismojums.
  €490,00
 • Velosipēds ORBEA GROW 1 pista/green 2018 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kvalitatīvs bērnu velosipēds ar 16'' ratu diametru. Velosipēds būs izcils draugs bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam, jeb no 95-115 cm bērna augumam. Viegli un ātri regulējams ramja izmērs, stūres augstums. Komplektā ietilpst atbalsta ritenīši tiem, kuriem vēl nav sanācis iemācīties patstavīgi braukt, un ķēdes aizsargs drošībai. Kā jau visiem mazākajem Orbea ražotajiem velosipēdiem, arī šim ir stūres pagrieziena leņķa ierobežotājs bērna drošībai! Papildus ērtībai- velo sēdeklī iestrādāts rokturis vieglākai velosipēda nešanai.
  €345,00

Velosipēdi, un velobraukšanas kultūra ik gadu kļūst arvien populārāka, ko noteikti, katrs no mums, ir pamanījis ikdienā, cilvēki arvien biežāk izvēlas doties uz darbu ar velosipēdiem, brīvdienās dodās kopīgos izbraucienos ar ģimenēm, un protams, velosacensību popularitāte ir iemesli šim velo kustības popularitātes kāpumam.  Veikals Xsports cenšas sekot pasaules  tendencēm velo industrijā, un veikalā piedāvā plašu un daudzpusīgu divriteņu klāstu bērniem un pieaugušajiem no pasaules vadošajiem  ražotājiem – Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Haro, Adriatica. Lai velosipēda izvēle būtu viegla un atbilstoša plānotajam izmantošanas veidam, veikals Xsports piedāvā ne tikai iegādāties velosipēdus internetā, bet arī aicina visus klientus uz veikalu Džutas ielā 8, kur zinoši un pieredzes bagāti pārdevēji sniegs profesionālas konsultācijas.   

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3