E VELOSIPĒDI

2 Prece(s)

 • CORRATEC E-POWER 28 10 SPEED GENT white/grey 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  E-Velosipēds 28.10 nodrošinās braucējam lieliskas gaitas īpašības apvienojumā ar iespēju atvieglot braucienu, izmantojot BOSCH elektromotora iespējas. Velosipēda rāmis speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu palielinātas slodzes apstākļos. Modelis aprīkots ar priekšējo amortizatoru dakšu, DEORE XT aizmugurējo pārslēdzēju un TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, lai palielinātu bremzēšanas veiktspēju. Ražotājs velosipēdam uzstādījis dubļu sargus, aizmugurējo bagāžnieku kā arī priekšējo un aizmugurējo lukturi.

  Parastā cena: €2 900,00

  Special Price €2 030,00

 • CORRATEC E-POWER 28 STEPS DI2 LADY black/red 2016 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  E-Velosipēds STEPS Di2 LADY nodrošinās braucējai lieliskas gaitas īpašības apvienojumā ar iespēju atvieglot braucienu, izmantojot SHIMANO elektromotora iespējas. Velosipēda rāmis speciāli izstrādāts, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu palielinātas slodzes apstākļos. Modelis aprīkots ar priekšējo amortizatoru dakšu, elektrisko pārslēdzēju un aizmugurējo ātrumu rumbu. Ražotājs velosipēdam uzstādījis dubļu sargus, aizmugurējo bagāžnieku kā arī priekšējo un aizmugurējo lukturi.

  Parastā cena: €2 790,00

  Special Price €1 953,00

Veloispēdi ar elektrisko motoru visai strauji iekaro pasaules tirgu, liekot visiem ražotājiem nopietni pievērsties arī šai nozarei. Lieli ražotāji kā Bosch un Shimano šobrīd piedāva kvalitatīvus un jaudīgus motorus, un akumulātorus velosipēdiem. Mūsu pārstāvētie ražotāji kā Cannondale, Corratec un Orbea piedāvā plašu elektrisko divriteņu klāstu, piedāvājumā ir gan pilnīgi pilsētas velosipēdi, aprīkoti ar dubļusargiem, apgaismojumu, un bagāžniekiem, tā arī kalnu velosipēdi. Latvijā šie velosipēdi vēl nav ļoti populāri, taču katrs interesnts var aplūkot dažus no modeļiem mūsu veikalā, kur tos var arī izmēģināt, un pēc vajadzības pasūtīt no ražotāja sev interesējošu elektro velosipēdu!