BMX VELOSIPĒDI

3 Prece(s)

 • HARO ANNEX RACE MINI Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  HARO trases BMX velosipēds ANNEX RACE MINI. Velosipēdam viegls un izturīgs alumīnija sakausējuma rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, alumīnija klaņiem ar 36 un 14 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, dubultajām alumīnija aplocēm un Kenda "Kompact" K1054 20x1 1/8" riepām ļaus braucējam sasniegt augstākos rezultātus trasē. Stilīgs dizains ļaus būt ne tikai ātram, bet arī pamanāmam.

  Parastā cena: €440,00

  Special Price €308,00

 • PREMIUM DUO gloss white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  PREMIUM ielas/park BMX velosipēds DUO. Velosipēdam izturīgs un viegls hromolodēna rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, hromolodēna klaņiem ar 28 un 9 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, 20" ratiem ar alumīnija aplocēm un Premium CK tires 2.4" riepām ļaus izbaudīt gaitas, stila un kustīguma apvienojumu pilsētas ielās un parkos. Stilīgs dizains ļaus būt pamanāmam.

  Parastā cena: €690,00

  Special Price €483,00

 • HARO RACE MICRO MINI black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  HARO trases BMX velosipēds RACE MICRO MINI. Velosipēdam viegls un izturīgs alumīnija sakausējuma rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, alumīnija klaņiem ar 38 un 14 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, 18" rati pašiem mazākajiem sportistiem ar dubultajām alumīnija aplocēm Alienation Ankle Biter un Vee Rubber "Speedster" 18x1" riepām ļaus braucējam sasniegt augstākos rezultātus trasē. Stilīgs dizains ļaus būt ne tikai ātram, bet arī pamanāmam.

  Parastā cena: €595,00

  Special Price €416,50

„BMX” nosaukums savu ceļu uz atpazīstamību sācis jau ap pagājušā gadsimta 70-to gadu sākumu. Dažādās valstīs dēvēts atšķirīgi, visos tulkojumos ar vienu nozīmi – divriteņu kross. Šodien – bmx ģimene iedalāma divās grupās, kuras katra izceļas ar savu specifiku, azartu un šarmu. BMX velosipēdi pēc pielietojuma veida iedalās TRASES un IELAS/PARKA velosipēdos. Abas šīs grupas vienos tādas īpašības kā lieliska izturība, lai triki un piezemēšanās pēc tiem būtu drošāka, kā arī paātrinājuma īpašības, kuras garantēs ratu izmērs un velosipēda ģeometrija. Trases velosipēdi tiek gatavoti maksimālai sportisko rezultātu sasniegšanai, kas pras tos aprīkot ar vienlaikus vieglām un izturīgām komponentēm, kas velosipēdu padara piemērotu lietošanai trasē, kamēr parka un ielas BMX velosipēdi biežāk kalpo brīvā laika aktivitātēm, kas rada nepieciešamību pievērst pastiprinātu uzmanību velosipēda izturībai. Pie mums, Xsportā, atradīsi HARO un PREMIUM ražotāju BMX, kā arī vienmēr varēsi iegūt profesionālu konsultāciju vai iegādāties rezerves daļas un aksesuārus tavam BMX.