VELOSIPĒDI

Produkti 1 līdz 12 no 65 kopā

 • ORBEA MX 20 DIRT black/green 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sportisks bērnu velosipēds ar individuālu kalnu tipa rāmja dizainu. Pārdomāta rāmja ģeometrija garantēs velosipēdam gan lieliskas manevrēšanas spējas, gan ātruma īpašības. Viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar Shimano Altus aizmugurējo pārslēdzēju un 7 ātrumu kaseti. Viens no vieglākajiem savā kategorijā - velosipēds noderēs gan ikdienas atpūtai, gan, pateicoties mazajam svaram, būs lielisks cīņu biedrs bērnu sacensībās.

  Parastā cena: €355,00

  Special Price €248,50

 • ORBEA GROW 2 green 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lielisks bērnu velosipēds ar individuālu pilsētas stila rāmja dizainu. Velosipēda rāmi nepieciešamības gadījumā iespējams regulēt trīs pozīcijās, lai nodrošinātu augošam braucējam ērtu uzsēdes pozīciju. Viegls alumīnija rāmis, aprīkots ar Shimano Altus aizmugurējo pārslēdzēju un 7 ātrumu kaseti. Velosipēds noderēs gan ikdienas atpūtai, gan, pateicoties mazajam svaram, būs lielisks cīņu biedrs bērnu sacensībās.

  Parastā cena: €370,00

  Special Price €259,00

 • HARO PREWHEELZ 12 black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Populārā ražotāja HARO BMX līdzsvara velosipēds PROWHEELZ ar 12" ratiem / lielisks dizains Regulējams stūres augstums Speciāli piemērots palielināta izmēra sēdeklis ar turētāju aizmugurē Ērta sēdekļa stutes augstuma regulācija

  Parastā cena: €125,00

  Special Price €87,50

 • HARO ANNEX RACE MINI Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  HARO trases BMX velosipēds ANNEX RACE MINI. Velosipēdam viegls un izturīgs alumīnija sakausējuma rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, alumīnija klaņiem ar 36 un 14 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, dubultajām alumīnija aplocēm un Kenda "Kompact" K1054 20x1 1/8" riepām ļaus braucējam sasniegt augstākos rezultātus trasē. Stilīgs dizains ļaus būt ne tikai ātram, bet arī pamanāmam.

  Parastā cena: €440,00

  Special Price €308,00

 • HARO RACE MICRO MINI black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  HARO trases BMX velosipēds RACE MICRO MINI. Velosipēdam viegls un izturīgs alumīnija sakausējuma rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, alumīnija klaņiem ar 38 un 14 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, 18" rati pašiem mazākajiem sportistiem ar dubultajām alumīnija aplocēm Alienation Ankle Biter un Vee Rubber "Speedster" 18x1" riepām ļaus braucējam sasniegt augstākos rezultātus trasē. Stilīgs dizains ļaus būt ne tikai ātram, bet arī pamanāmam.

  Parastā cena: €595,00

  Special Price €416,50

 • HARO DOWNTOWN 24 black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  HARO ielas/park BMX velosipēds DOWNTOWN 24. Velosipēdam izturīgs tērauda rāmis apvienojumā ar tērauda dakšu, hromolodēna klaņiem ar 25 un 9 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, 24" ratiem ar alumīnija aplocēm un Kenda K-Rad 24x1.95 riepām ļaus izbaudīt gaitas, stila un kustīguma apvienojumu pilsētas ielās un parkos. Stilīgs dizains ļaus būt pamanāmam.

  Parastā cena: €355,00

  Special Price €248,50

 • PREMIUM DUO gloss white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  PREMIUM ielas/park BMX velosipēds DUO. Velosipēdam izturīgs un viegls hromolodēna rāmis apvienojumā ar hromolodēna dakšu, hromolodēna klaņiem ar 28 un 9 zobu zobratiem attiecīgi priekšā un aizmugurē, 20" ratiem ar alumīnija aplocēm un Premium CK tires 2.4" riepām ļaus izbaudīt gaitas, stila un kustīguma apvienojumu pilsētas ielās un parkos. Stilīgs dizains ļaus būt pamanāmam.

  Parastā cena: €690,00

  Special Price €483,00

 • Velosipēds HARO DOWNTOWN 26'' black 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme

  Parastā cena: €455,00

  Special Price €318,50

 • CORRATEC MT CROSS 0.2 GENT 29er grey/blue/white 2016 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  MT CROSS 0.2 modelis ir veidots no viegla un izturīga atvieglināta alumīnija sakausējuma rāmja. Velosipēds aprīkots ar TEKTRO hidrauliskajām disku bremzēm, kas palielinās bremzēšanas veiktspēju, lai saglabātu drošu ātrumu, un priekšējo amortizatoru, kas nodrošinās lielāku komfortu un kontroli, braucot pa nelīdzeniem un kalnainiem apvidiem. SHIMANO ražojuma 3 zobrati priekšā un 10 ātrumu kasete aizmugurē garantēs izvēles un regulācijas iespējas starp 30 pārnesumiem. Velosipēds lieliski piemērots aktīvai atpūtai un ceļojumiem brīvā dabā.

  Parastā cena: €1 130,00

  Special Price €678,00

 • ORBEA MX 29 30 green/red 2017 Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ORBEA MX kalnu divriteņu sērija ar tehnoloģiski sportiskām ievirzēm. Gadu gaitā izstrādāti risinājumi rāmja ģeometrijā un tehniskajās niansēs ir šīs sērijas lepnums un atpazīstamība. Šajā sezonā vēl ergonomsikāka rāmja ģeometrija apvienojumā ar tehniskiem uzlabojumiem lielākam braukšanas priekam. Centra pozīcija ir vairāk novirzīta uz augšpusi, kas ļaus braucējam patērēt mazāk enerģiju minot pedāļus kā arī sniegs lielāku kontroli pār velsipēdu. ORBEA mūža garantija velosipēda rāmim. Noskaties video par lielisko MX sēriju - https://www.youtube.com/watch?v=bpnh8-x72cg

  Parastā cena: €850,00

  Special Price €510,00

 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL iridum/blue 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar RockShox priekšējo amortizatoru dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO XT aizmugurējā rumba ar 12mm asi. SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO SLX un XT pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.

  Parastā cena: €2 150,00

  Special Price €1 505,00

 • CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL black/white Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Sporta kalnu velosipēds CUBE REACTION GTC INDIVIDUAL ļaus sasniegt visaugstākos rezultātus gan treniņos, gan sacensībās. GTC Twin Mold Monocoque Technology rāmis izstrādāts no karbona, aprīkots ar vieglu, izturīgu un lieliski ripojošu karbona dakšu. Velosipēdam uzstādīta SHIMANO 10 ātrumu aizmugurējā kasete ar SHIMANO XTR pārslēdzējiem kas garantēs precīzu slēgšanos starp 20 pārnesumiem.

  Parastā cena: €2 850,00

  Special Price €1 995,00

Velosipēdi, un velobraukšanas kultūra ik gadu kļūst arvien populārāka, ko noteikti, katrs no mums, ir pamanījis ikdienā, cilvēki arvien biežāk izvēlas doties uz darbu ar velosipēdiem, brīvdienās dodās kopīgos izbraucienos ar ģimenēm, un protams, velosacensību popularitāte ir iemesli šim velo kustības popularitātes kāpumam.  Veikals Xsports cenšas sekot pasaules  tendencēm velo industrijā, un veikalā piedāvā plašu un daudzpusīgu divriteņu klāstu bērniem un pieaugušajiem no pasaules vadošajiem  ražotājiem – Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Haro, Adriatica. Lai velosipēda izvēle būtu viegla un atbilstoša plānotajam izmantošanas veidam, veikals Xsports piedāvā ne tikai iegādāties velosipēdus internetā, bet arī aicina visus klientus uz veikalu Džutas ielā 8, kur zinoši un pieredzes bagāti pārdevēji sniegs profesionālas konsultācijas.