SPORTA UZTURS

6 Prece(s)

 • Enerģijas dzēriens NUTREND UNISPORT 500ml Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Viss labāk pārdotais sporta dzēriens UNISPORTS šajā sezonā nonāk pie Jums ar jaunu dizainu. Jūs varat izvēlēties no daudzajām garšām un divu veidu tilpumus – 500 ml un 1000 ml. UNISPORTS ir hipotonisks jonu dzēriens, kas satur minirālvielas un ir papildināts ar: L-Karnitīnu, Glicīnu un Taurīnu.
  €19,00
 • Enerģētiskie batoniņi NUTREND VOLTAGE 65g Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Lieliska izvēle papildus enerģijas iegūšanai pirms ilgstošas slodzes. Enerģijas batoniņš veidots no graudaugu pārslām, satur vitamīnus C, E un cinku. Batoniņš ar kokosriekstu garšu. A great benefit of this bar is a special kind of carbohydrate isomaltulose (PalatinoseTM) which excels in a gradable absorption and high energy potential without increasing osmolality in digestive tract. Moreover, thanks to the gradable absorbability an extreme increase of blood sugar levels are not probable. The bar also contains vitamins C, E, and zinc. VOLTAGE ENERGY CAKE adds energy and fills you up. • The bar based on cereal flakes • Fills you up • Isomaltulose (PalatinoseTM) – gradually absorbable carbohydrate • Vitamins C and E – antioxidants • Zinc Vitamins C, E, and zinc are very important antioxidants. They help to fight against free oxygen radicals which are created also during a physical activity.
  €2,20
 • Atjaunojošie dzērieni NUTREND REGENER 450g Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  REGENER – ir unikāla reģenerācijas (atjaunošanas) formula, gatava tūlītēja dzēriena formā, kas ir paredzēta pēc fiziskām aktivitātēm nogurušam ķermenim, īt īpaši īzturības un ātruma izturības sporta veidiem. Regener kalpo, kā pirmā palīdzība, lai mazinātu deģenerāciju un nolietošanas procesus muskuļu masā, kas rodas, jebkuras fiziskās slodzes (aktivitātes) laikā. Atjaunošanas dzēriens, kas nodrošina effektīvu atjaunošanos pēc smaga, intensīva treniņa, vai sacensībām. Efektīva ogļhidrātu, minerālvielu (Mg, K, Na) un vitamīnu (C, E) kombinācija. Veicina ķermeņa šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. REGENER satur arī: BCAA 2:1:1 attiecība, Ginko Biloba, Selēnu, L-Arginīnu, L-Glutamīnu un Provitamīnu A.
  €19,83
 • Izotoniskie dzērieni NUTREND ISO DRINX 840g Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Unikāls sporta dzēriens, kas Jūsu ķermeni nodrošina ar kvalitatīvu hidratāciju fiziskās aktivitātes laikā. Tas ir ideāls enerģijas avots, sakarā ar augsto viegli absorbējošo ogļhidrātu saturu, kas nodrošina organismu ar optimālu minerāļu daudzumu, kuram papildus pievienoti 10 vitamīni. Atšķaidot ar attiecīgu daudzumu ūdens, var pagatavot HIPOTONISKU vai ISOTONISKU dzērienu.
  €26,00
 • Enerģijas želeja NUTREND CARBO SNACK 55g Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  CARBOSNACK enerģijas želeja paredzēta ātrai organisma nodrošināšanai ar enerģijas lādiņu, pievienojot taurīnu un glicīnu. Paredzēta lietošanai augstas slodzes laikā, lai vēl vairāk koncentrētu un palielinātu organisma enerģiju un spējas augstāku rezultātu sasniegšanai.
  €2,10

Atbilstošs sporta uzturs ir nemzāk svarīgs, kā veselīga ēšana ikdienā. Sporta pārtika tiek dalīta trijos etapos, pārtika kuru lieto pirms sportiskām aktivitātēm, sportisko aktivitāšu laikā, un pēc sportiskās aktivitātes. Mūsu veikalā atradīsiet dažādus sporta dzērienus, enerģijas batoniņus un želejas, visiem iepriekš minētajiem ar sportiskām aktivitātēm saistītajiem posmiem.