SĒDEKĻI

Produkti 1 līdz 12 no 36 kopā

 • Sēdeklis FIZIK ARIONE R3 KI:UM R grey/black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Fizik sēdeklis šosejas velosipēdiem, ''Made for snake'' Fizik sēdekļu iedalījums, kas nozīmē braucēju iedalījumu pēc uzsēdes veida, kas šajā gadījumā nozīmē, sēdeklis piemērots braucējiem ar augstu lokanību. Sēdekļa izmēri 300x130 mm, svars 200 grami. Mēs piedāvājam arī iespēju bezmaksas notestēt 15 dažādus Fizik sēdekļu modeļus, par sēdekļu testiem interesēties veikalā, vai pa telefonu – 26111666.
  €149,00
 • Sēdeklis ADRIATICA ROYAL MOODY balts Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Balts komforta sēdeklis ADRIATICA ROYAL MOODY.
  €16,00
 • Sēdeklis M-WAVE SPIDER black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ērts un komfortabls MTB sēdeklis. Sēdekļa izmēri 280x144 mm.
  €23,00
 • Sēdeklis VENTURA RIVET dzeltens Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Smuks un ērts sēdeklis pilsētas vai fixie velosipēdam. Ražots no mākslīgās ādas, papildus akcentam lielas kniedes sēdekļa aizmugurē.
  €9,00
 • Sēdeklis VENTURA RIVET sarkans Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ja meklē interesantu, spilgtu, reizē ērtu un komfortablu sēdekli savam fiksītim vai pilsētas velosipēdam, šķiet esi atradis! Ērts, smuks, un galvenais par labu cenu!
  €9,00
 • Sēdeklis VENTURA RIVET zils Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Zils kā debesis! Ērts un smuks sēdeklis Tavam fiksītim vai elegantajam pilsētas velosipēdam. Papildus zilajai krāsai, lielas hromētas kniedes sēdekļa aizmugurējā daļā.
  €9,00
 • Sēdeklis VENTURA RIVET zaļš Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Kur lai atrod zaļu sēdekli Rīgā? Tieši pie mums veikalā! Ērts, komfortabls sēdeklis pilsētas velosipēdam vai fiksītim, un galvenais- zaļš!
  €9,00
 • Sēdeklis FIZIK ANTARES R3 K:IUM black/anthracite Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Fizik sēdeklis šosejas velosipēdiem, ''Made for chameleon'' Fizik sēdekļu iedalījums, kas nozīmē braucēju iedalījumu pēc uzsēdes veida, kas šajā gadījumā nozīmē, sēdeklis piemērots braucējiem ar vidēju lokanību. Sēdekļa izmēri 274x140 mm, svars 200 grami. Mēs piedāvājam arī iespēju bezmaksas notestēt 15 dažādus Fizik sēdekļu modeļus, par sēdekļu testiem interesēties veikalā, vai pa telefonu – 26111666.
  €149,00
 • Sēdeklis FIZIK ANTARES R3 K:IUM LARGE black/black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Fizik sēdeklis šosejas velosipēdiem, ''Made for chameleon'' Fizik sēdekļu iedalījums, kas nozīmē braucēju iedalījumu pēc uzsēdes veida, kas šajā gadījumā nozīmē, sēdeklis piemērots braucējiem ar vidēju lokanību. Sēdekļa izmēri 274x152 mm, svars 205 grami. Mēs piedāvājam arī iespēju bezmaksas notestēt 15 dažādus Fizik sēdekļu modeļus, par sēdekļu testiem interesēties veikalā, vai pa telefonu – 26111666.
  €149,00
 • Sēdeklis FIZIK ALIANTE R3 K:IUM LARGE black/black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Fizik sēdeklis šosejas velosipēdiem, ''Made for bull'' Fizik sēdekļu iedalījums, kas nozīmē braucēju iedalījumu pēc uzsēdes veida, kas šajā gadījumā nozīmē, sēdeklis piemērots braucējiem ar zemu lokanību. Sēdekļa izmēri 275x152 mm, svars 220 grami. Mēs piedāvājam arī iespēju bezmaksas notestēt 15 dažādus Fizik sēdekļu modeļus, par sēdekļu testiem interesēties veikalā, vai pa telefonu – 26111666.
  €149,00
 • Sēdeklis FIZIK TUNDRA M3 K:IUM black/black matt Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Šis sēdeklis izstrādāts, lai nodrošinātu augstāku performanci atbilstoši braucēja individuālajiem parametriem. Tundra ir 1 no fi’zi:k’s 3 Spine Concept™ MTB sēdekļu formām. Modeļa forma ir plakana, šaura un gara. Piemērots lokaniem braucējiem (Fizik iedalījums - čūska) Integrated Clip System: Yes Garums: 285mm Platums: 125mm Svars: 200g
  €149,00
 • Sēdeklis FIZIK ARIONE R3 OPEN K:IUM L matt black Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ar anatomisku izgriezuma formu, advancētu tehnoloģiju un materiāliem. Arione R3 Open ir augstas performances šosejas sēdeklis, piemērots braucējiem, kuriem nepieciešams plakana profila sēdeklis un izgriezums, lai novērstu spiedienu un nejūtīgumu. Piemērots braucējiem ar augstu lokanības pakāpi - Fizik čūskas iedalījums. Atvērts centrālais iegriezums. Pamatne: Carbon-reinforced nylon Sliedes: 7mm k:ium Apvalks: Microtex Izmēri: 298x142mm Svars: 240g piemērots Integrated Clip System
  €139,00
Velosipēda sēdeklis noteiks uzsēdes komfortu atkarībā no velosipēda pielietojuma veida. Komforta tipa velosipēdu sēdekļi būs platākas formas un ar izteiktākiem un mīkstākiem polsteriem, kamēr MTB un šosejas sporta velosipēdu sēdekļi būs daudz kompaktāki un savai funkcijai atbilstošāki. Izvēloties sporta sēdekli, uzmanība jāpievērš sēdekļa ģeometrijai un svaram, kamēr, izvēloties komforta tipa sēdekli, lielāks akcents jāliek uz gaumi un vizuālo noformējumu.
Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3