Vasara

Produkti 1 līdz 12 no 983 kopā

 • Rati ZZYZX CX28 Road komplekts Priekšskatīt -44% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  ZZYZX karbona ratu komplekts. PREMIUM klases aerodinamikas īpašības un lielisks vizuālais noformējums. Pirmā izvēle, lai uzstādītu labākos rezultātus laika sacīkstēs.

  Parastā cena: €1 800,00

  Special Price €1 000,00

 • Rati WEINMANN TAURUS 26" aizmugurējais Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  24 spieķi Piemērots disku bremzēm.
  €40,00
 • Lukturis WD-S22 2200LM Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ļoti jaudīgs 2200LM velo lukturis ar 4400mAh akumulatoru. Luktura kalpošanas laiks ir vairāk kā 50000 stundas, kas pateicoties komplektā esošajiem aksesuāriem ļauj izmantot šo lukturi arī kā pieres lampu, stiprināt pie ķiveres u.c. Lietošanas ērtībai- lukturim ir baterijas jaudas indikātors, kas ļauj kontrolēt baterijas stāvokli. Luktura svars ir tikai 75 grami, un degšanas laiks aptuveni 4h.

  Parastā cena: €110,00

  Special Price €77,00

 • Ekscentrs ZZYZX QUICK komplekts Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
 • HARO PREWHEELZ 12 black Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Populārā ražotāja HARO BMX līdzsvara velosipēds PROWHEELZ ar 12" ratiem / lielisks dizains Regulējams stūres augstums Speciāli piemērots palielināta izmēra sēdeklis ar turētāju aizmugurē Ērta sēdekļa stutes augstuma regulācija

  Parastā cena: €125,00

  Special Price €87,50

 • Lukturis WD-LB25 250LM Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  250 LM priekšējais lukturis ar iebūvētu 1200mAh akumulatoru, lādējams ar USB. Lukturim ir arī signāla funkcija (110-120 DB), kas atvieglos braukšanu pilsētas drūzmā.

  Parastā cena: €35,00

  Special Price €24,50

 • Lukturis M-WAVE MINI LED SILICONE red Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Signāllukturu komplekts veloispēdam, komplektā divi (priekšējais un aizmugurējais) signāllukturi ar sarkanu un baltu diožu gaismu.
  €7,00
 • Lukturis ADRIATICA PARABOLA Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Stilīgs retro tipa lukturis, nodrošinās nepieciešamo gaismu un parūpēsies par lielisku kopējo skatu. Darbojas ar baterijām.
  €8,00
 • Lukturis SMART 7 LED rear Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ļoti spožs un viegli pamanāms aizmugurējais signāllukturis velosipedam, ērti un ātri uzstādāms.
  €9,00
 • Lukturis M-WAVE MINI LED SILICONE pink Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Signāllukturu komplekts veloispēdam, komplektā divi (priekšējais un aizmugurējais) signāllukturi ar sarkanu un baltu diožu gaismu.
  €7,00
 • Lukturis M-WAVE APOLLON MINI SET Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  M-wave alumīnija lukturu komplekts, komplektā gan priekšējais, gan aizmugurējais signāllukturis. Noderīgs lukturu komplekts kas ļoti uzlabo velo redzamību tumšajā diennakts laikā.
  €12,00
 • Velosipēds KOKUA LIKEaBIKE JUMPER rozā 2017 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  „Jumper” modelis vācu ražotāja Kokua izpildījumā apvieno individuālu dizainu un lielisku kvalitāti. Katrā velosipēda komplektējošajā daļā ir likts uzsvars uz augstākā līmeņa funkcionalitāti un zemu svaru. Augstas kvalitātes aizmugurējā piekare, kurā iestrādāts regulējams amortizators, uzlabo velosipēda vadāmību un komfortu. Gan rāmja, gan dakšas izstrādē izmantots atvieglināts alumīnijs, kas modeli kopumā padara 3.4 kg vieglu. Ražotāja komplektācijā ietilpst Schwalbe Big Apple 12” riepas, kuras aprīkotas ar caurduršanu aizsargājošu un atstarojošu apdari. Braukšanas drošībai velosipēds aprīkots ar Kokua patentēto stūres pagrieziena ierobežotāju, kas braukšanu padara drošu, taču vajadzības gadījumā pastāv iespēja to atslēgt, lai pieredzējušākie braucēji var izmantot visu „Jumper” modeļa piedāvāto manevrējamības un ātruma potenciālu. Modelim ir zema minimālā uzsēde apvienojumā ar regulējamu sēdekļa augstumu, lai nodrošinātu komfortu pašiem mazākajiem braucējiem. Velosipēds būs lieliski piemērots bērniem sākot no 2 gadu vecuma. Ražotāja nodrošināta 2 gadu garantija.

  Parastā cena: €225,00

  Special Price €157,50

Vasara noteikti ir sportisko aktivitāšu un brīvdabas atpūtas laiks. Veikals Xsports vasaras sezonā piedavā visu nepieciešamo velobraukšanai- velosipēdi, aksesuāri, rezerves daļas, no pasaulē ļoti pazīstamiem ražotājiem- Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Adriatica, Haro. Pēc klientu lūguma esam sākuši piedāvāt tirdzniecībā Rollerblade skrituļslidas, no šī brīža plauktos atrodami arī Garmin pulsometri, kameras, un velodatori. Klientu servisa uzlabošanai, veikalā iespējams iegādāties arī visu nepieciešamo velosipēdu pārvadāšanai- jumta velo turētājus un jumta šķērstieņus Thule.
Visas internetā atrodamās preces ir iespēja apskatīt, un pēc vajadzības izmēģināt, sporta preču veikalā Xsports, Džutas ielā 8!