Vasara

Produkti 1 līdz 12 no 1022 kopā

 • Lukturis aizmugurejais CANNONDALE HINDSITE PLUS Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ļoti spilgts, un pamanāms, ūdensnecaurlaidīgs aizmugurējais signāllukturis,kura darbību nodrošina 2 AAA baterijas, iekļautas komplekta. Darbības laiks apmēram 30h degošā režīmā, līdz 70h mirgojošā režīmā. Luktura uzstādīšanai nav nepieciešami jebkādi instrumenti, vai palīglīdzekļi.

  Parastā cena: €12,50

  Special Price €7,50

 • Lukturis M-WAVE COBRA rear Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Mazs un neuzkrītošs velo signāllukturis papildus drošībai uz ceļa gan dienā, gan vakara stundās. Baterijas komplektā.

  Parastā cena: €5,00

  Special Price €3,00

 • Lukturis SMART FLASH LIGHT red rear Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spožs un viegli pamanāms, reizē neuzkrītošs aizmugurējais signāllukturis velosipedam, ērti un ātri uzstādāms.

  Parastā cena: €12,00

  Special Price €6,00

 • Lukturis M-WAVE aizmugurējā Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spožs un viegli pamanāms aizmugurējais signāllukturis velosipēdam, ērti un ātri uzstādāms. Lukturim četri dažādi degšanas režīmi, barošana ar 3 AAA baterijām.

  Parastā cena: €5,00

  Special Price €2,50

 • Lukturis SMART 7 LED rear Priekšskatīt -39% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Ļoti spožs un viegli pamanāms aizmugurējais signāllukturis velosipedam, ērti un ātri uzstādāms.

  Parastā cena: €9,00

  Special Price €5,40

 • Lukturis VENTURA HALOGEN komplekts Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Vienkāršs un praktisks velo lukturu komplekts, komplektā priekšējais un aizmugurējais signāllukturis, stiprinājumi uzstādīšanai uz veloispēda.

  Parastā cena: €8,00

  Special Price €4,00

 • Lukturis VENTURA komplekts Priekšskatīt -50% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Praktisks un lietošanā ērts lukturu komplekts, komplektā stiprinājumi lukturu uzstādīšanai, kā arī baterijas. Priekšējais lukturis aprīkots ar 5 LED lampām, un trīs degšanas režīmiem, aizmugurējais ar 3 LED lampām, un četriem degšanas režīmiem.

  Parastā cena: €13,00

  Special Price €6,50

 • Velosipēds KOKUA LIKEaBIKE JUMPER violets 2017 Priekšskatīt Attēlam ir ilustratīva nozīme
  „Jumper” modelis vācu ražotāja Kokua izpildījumā apvieno individuālu dizainu un lielisku kvalitāti. Katrā velosipēda komplektējošajā daļā ir likts uzsvars uz augstākā līmeņa funkcionalitāti un zemu svaru. Augstas kvalitātes aizmugurējā piekare, kurā iestrādāts regulējams amortizators, uzlabo velosipēda vadāmību un komfortu. Gan rāmja, gan dakšas izstrādē izmantots atvieglināts alumīnijs, kas modeli kopumā padara 3.4 kg vieglu. Ražotāja komplektācijā ietilpst Schwalbe Big Apple 12” riepas, kuras aprīkotas ar caurduršanu aizsargājošu un atstarojošu apdari. Braukšanas drošībai velosipēds aprīkots ar Kokua patentēto stūres pagrieziena ierobežotāju, kas braukšanu padara drošu, taču vajadzības gadījumā pastāv iespēja to atslēgt, lai pieredzējušākie braucēji var izmantot visu „Jumper” modeļa piedāvāto manevrējamības un ātruma potenciālu. Modelim ir zema minimālā uzsēde apvienojumā ar regulējamu sēdekļa augstumu, lai nodrošinātu komfortu pašiem mazākajiem braucējiem. Velosipēds būs lieliski piemērots bērniem sākot no 2 gadu vecuma. Ražotāja nodrošināta 2 gadu garantija.
  €225,00
 • Lukturis aizmugurejais FIZIK BLINKING LIGHT SOFT TOUCH Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Praktisks, reizē neuzkrītošs bet spilgts Fizik signāllukturis, kurš paredzēts uzstādīšanai Fizik ražotajiem sēdekļiem.

  Parastā cena: €12,00

  Special Price €7,20

 • Lukturis aizmugurejais FIZIK RAPID 3 Priekšskatīt -30% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Spilgts un ļoti pamanāms aizmugurējais signāllukturis, būs labs papildinājums, aksesuārs Fizik sēdekļu cienītājiem, jo pateicoties integrētajai ''Clip-System (ICS)'' ērti savienojams ar Fizik sēdekļiem, un sēdekļa somai.

  Parastā cena: €23,00

  Special Price €16,10

 • Lukturis M-WAVE APOLLON MINI SET Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  M-wave alumīnija lukturu komplekts, komplektā gan priekšējais, gan aizmugurējais signāllukturis. Noderīgs lukturu komplekts kas ļoti uzlabo velo redzamību tumšajā diennakts laikā.

  Parastā cena: €12,00

  Special Price €7,20

 • Lukturis M-WAVE MINI LED SILICONE white Priekšskatīt -40% Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Signāllukturu komplekts veloispēdam, komplektā divi (priekšējais un aizmugurējais) signāllukturi ar sarkanu un baltu diožu gaismu.

  Parastā cena: €7,00

  Special Price €4,20

Vasara noteikti ir sportisko aktivitāšu un brīvdabas atpūtas laiks. Veikals Xsports vasaras sezonā piedavā visu nepieciešamo velobraukšanai- velosipēdi, aksesuāri, rezerves daļas, no pasaulē ļoti pazīstamiem ražotājiem- Cannondale, Orbea, Corratec, Premium Bike, Adriatica, Haro. Pēc klientu lūguma esam sākuši piedāvāt tirdzniecībā Rollerblade skrituļslidas, no šī brīža plauktos atrodami arī Garmin pulsometri, kameras, un velodatori. Klientu servisa uzlabošanai, veikalā iespējams iegādāties arī visu nepieciešamo velosipēdu pārvadāšanai- jumta velo turētājus un jumta šķērstieņus Thule.
Visas internetā atrodamās preces ir iespēja apskatīt, un pēc vajadzības izmēģināt, sporta preču veikalā Xsports, Džutas ielā 8!