2019. gada velosipēdu priekšpasūtījums.

Mēs katru gadu saviem esošajiem un jaunajiem klientiem esam piedāvājuši iespēju par ļoti labām cenām iegādāties nākošās sezonas velosipēdus, arī šis gads nebūs izņēmums. Līdz 28. septembrim ikvienam ir laiks iepazīties ar Cannondale un Orbea 2019. gada kolekcijām, un izvēlēties savu nākošā gada velosipēdu ar -35% atlaidi!

 

 

Velosipēdi tiks piegādāti 2019. gada martā!

Cannondale 2019. gada velosipedu cenas

Orbea 2019. gada velosipedu cenas

Par to kas jauns...
New road? Gravel bike? All-road?
Jau dažus gadus pasaulē arvien populārāks kļūst vārds ''New road'', ''Grevel bike'', ''All road'', latvisko tulkojumu jāizdomā katram pašam, lai kā arī nenosauktu šos velosipēdus, nākošais gads būs pirmais, kad mūsu veikalā parādīsies šāda veida velosipēdi. Ar ko īpaši ir šie velosipēdi? Atbilde ir ļoti vienkārša, šiem velosipēdiem ir ērtāka rāmja ģeometrija, nekā tradicionāli šosejas velosipēdiem, kas nozīmē attiecīgi ērtāku sēdpozīciju braucot, platākas riepas, kas ļauj droši un pārliecinoši braukt pa meža takām, grants ceļiem, īsāk sakot, ļoti universāli velosipēdi! Ikdiena, sportiskāki izbraucieni brīvdienās, ceļošana, tas viss šajos velosipēdos! All-road Cannondale, Orbea.


Elektriskie velosipēdi.
Elektrisko velosipēdu popularitāte aug, un to vislabāk pierāda ražotāju centieni padarīt šos velosipēdus vieglākus, pārdomātākus, īsāk sakot labākus. Līdz šim lielākais trūkums šiem velosipēdiem ir un bija svars.. Taču Orbea ir spēris milzīgus soļus elektrisko velosipēdu attīstībā, un 2019. gadā piedāvā jauno velosipēdu sēriju- Gain. Gain sērija piedāvā gan šosejas, gan All-road elektriskos velosipēdus ar alumīnija vai karbona rāmjiem. Un pats galvenais, šo velosipēdu svars ir ap 11-14 kilogramiem! Ieskaties Orbea Gain!

 

Cannondale Lefty Ocho

Jaunums kalnu veloispēdu pasaulē no Cannondale. Pasaulē vieglākā amortizatoru dakša Lefty Ocho.  Jaunais Lefty Ocho ir par 250 gramiem vieglāks par iepriekšējiem Lefty dakšu modeļiem.  Nedaudz vairāk par šo meklē šeit!

Ja radušies jautājumi, droši raksti, zvani! [email protected] vai 26111666.