Visām skrituļslidām un to aksesuāriem - MĪNUS 40%

Visām skrituļslidām un to aksesuāriem - MĪNUS 40% - atlaides no starta cenas!

Nenokavē & Izvēlies labāko.

Nāc ciemos, pie mums – Xsportā – skrituļslidu laiks.

Mūsu veikala sortimentā varēsi atrast gan skrituļslidas, gan apkalpojošās rezerves daļas, tāpat kā aksesuārus skrituļslidošanai. Lai izvēle būtu patīkamāka, atlaides attiecas uz visu veikalā pieejamo kolekciju. Xsports veikals ar lepnumu piedāvā ROLLERBLADE produkciju. Pateicoties pieredzei gadu desmitu garumā un augstākajai produkta kvalitātei apvienojumā ar tehnoloģijas attīstību, šodien, Rollerblade ir viens no vadošajiem zīmoliem savā nozarē.

Skrituļslidas.

Xsportā ir pieejams plašs klāsts ar fitnesa skrituļslidām. Pasteidzies, atrodi piemērotākās slidas savai gaumei un vēlmēm. ROLLERBLADE modeļi būs pieejami gan ar alumīnija rāmjiem, gan kompozīta rāmjiem. Kamēr izmaksās nedaudz dārgāks, alumīnijs pildīs lielāku resursu un pateicoties materiāla īpašibām būs stingrāks, kas palīdzēs tehniskākai slidošanai, tikmēr ROLLERBLADE skrituļslidas ar kompozīta rāmjiem būs piemērotas braucējiem, kas sāk skrituļslidošanu vai arī vēl apgūst prasmes, šis materiāls būs elastīgāks, un kopējot braucēja kustības, atvieglos mācīšanās procesu.

Veikalā Xsports atrodamās skrituļslidas lielākoties ir aprīkotas ar 80mm riteņiem. Šis ir lielisks un universāls riteņu izmērs, lai vienlīdz labi izbaudītu slidošanas paātrinājuma un manevrētspējas apvienojumu. 80mm riteņi būs pateicīgi, lai nesatrauktos par maziem akmentiņiem vai čiekuriem uz braucamās daļas, tajā pašā laikā saglabājot augstas manevrēšanas iespējas.

ROLLERBLADE skrituļslidas aprīkotas ar izņemamu / daļēji izņemamu iekšzābaku.

ROLLERBLADE ir pievērsis pastiprinātu uzmanību skrituļslidu aizdares mehānismam. Lai saglabātu pēc iespējas lielāku un ilgāku slidu resursu, ražotājs tās ir aprīkojis ar šņoru sistēmu un savelkamo klipsi vieglākai augšdaļas nostiprināšanai.

Aprīkojošās daļas.

Xsportā ir atrodami dažādu izmēru skrituļslidu riteņi. Mazāks diametrs būs piemērots parkam un manevriem, kamēr lielāki izmēri gādās par ātrākām gaitas īpašībām. Ritentiņi var būt vai nu komplektā ar gultņiem vai atsevišķi. Xsportā vari iegādāties arī skrituļslidu gultņus atsevišķi.

Aksesuāri.

Šodien, skrituļslidošanu – tāpat kā citus aktīvos sporta veidus – aizraujošāku var padarīt dažādi gaumīgi un noderīgi aksesuāri. Sākot no uzglabāšanas somām, līdz pat aizsargķiverēm, aizsargiem, apģērba un citiem.

Gaidīsim Tevi ciemos Teikā, Džutas ielā 8, Tel. 24 111 666 / Droši vaicā Xsports draudzīgajam kolektīvam pēc konsultācijas un atradīsi sev piemērotākās skrituļslidas par labāko cenas piedāvājumu!

Xsports – Tavs veikals vasarā un ziemā.