XSPORTS JAUNUMI

Just another WordPress site

 • Darba laiks svētkos

  Darba laiks svētkos:

  23.12: 10.00-18.00
  24.12: 11.00-15.00
  25.12: Brīvs
  26.12: 11.00-16.00
  30.12: 10.00-18.00
  31.12: 11.00-15.00
  01.01: Brīvs
  02.01: 11.00-19.00

   

 • Bērnu ragavas un sniega matrači

  Mūsu veikalā atrodamas ragavas, sniega skūteri un sniega matrači, lai ziemas priekus varētu izbaudīt krāsaini un pilnvērtīgi. Dažādiem vecumiem un prasībām piemērotās ragavas garantēs lieliskas izklaides iespējas sniegainajos mēnešos. Pie mums, ragavas un sniega skūteri, kuri ir aprīkoti ar stūres sistēmu, lai uzlabotu manevrētspēju un paplašinātu ziemas prieku pieredzi. Sev piemērotākās ragavas ar stūri ieteicams izvēlēties vadoties pēc auguma parametriem un prasībām, baudot ziemas priekus. Pie mums atradīsi ragavas un skūterus ar stūri, kuri būs lieliski piemēroti dažādiem vecumiem, vispamanāmākajās krāsās. Pašiem jaunākajiem ziemas prieku baudītājiem piedāvājam atbilstoša izmēra un ražojuma ragavas bērniem un mazuļiem. Sniega ragaviņas atkarībā no izmēriem un specifikācijas būs piemērotas katra braucēja vecumam, auguma parametriem un prasībām pēc visskaistākajām un spožākajām krāsām. Ziemas priekos neatņemama un mūsdienīga sastāvdaļa / trends - Sniega matrači - atrodi sev piemērotāko Xsportā. Sniega matrači ļaus izbaudīt ātrumu kā arī aktīvu atpūtu svaigā gaisā un pozitīvā noskaņojumā. Matrači atšķiras pēc materiāla no kā tie veidoti, izmēriem, un piemērotības dažādam braucēju skaitam kā arī braukšanas virzieniem. Atrodi savai gaumei skaistāko un prasībām piemērotāko sniega matraci vai ragavas.

  steerable_HEADER

 • Lietots ziemas inventārs

  Lietots ziemas inventārs – maiņa / noma

  Ziemas sezonā Xsports piedāvā plašu preču sortimentu sākot no ziemas priekiem uz kalna, turpinot ar distanču slēpošanu, apģērbu, tūrismu – īsāk sakot – rūpējamies, lai inventāra un pakalpojumu izvēle būtu, ja ne no A līdz Z, tad pavisam noteikti no A līdz X.

  Gadu gaitā popularitāti iemantojuši pakalpojumi, kas saistīti ar lietotu ziemas inventāru – noma, maiņa, iegāde. Ziemas sezonā mūsu plauktos atradīsi vadošo ražotāju pēdējo sezonu produkciju, kas būs piemērota dažādiem vecumiem un mērķiem. Kalnu slēpes – slaloma / freestyle / universālās / freeride, kalnu slēpošanas zābaki, distanču slēpes slidsolim, klasikai vai tūrismam kā arī distanču slēpošanas zābaki, kalnu un distanču slēpošanas nūjas, snovborda dēļi un snovborda zābaki, aizsargķiveres – to visu vari atrast Xsportā, lietotā inventāra stendos.

  lietots bilde

  Maiņa.

  Jaunas slēpes bērniem katru gadu, piemaksājot salīdzinoši minimāli. Viens no populārākajiem pakalpojumiem Xsportā, ziemas sezonā, it īpaši mazajiem pipariem – lietota ziemas inventāra maiņa. Šī ir lieliska iespēja inventāra, kas ir par mazu vai gluži vienkārši neatbilst vēlmēm un prasībām, vietā iegūt jebko no Xsports lietoto vai jauno preču sortimenta. Jūsu atnestā inventāra vērtība tiks noteikta uz vietas pēc sīkākas aprīkojuma apskates, vadoties pēc kādreizējās cenas, nolietojuma kā arī iespējas to realizēt tālāk. Īsāk sakot, novērtēsim jūsu veco inventāru, un šo summu noņemsim no jūsu izvēlētā inventāra cenas.

  Noma.

  Inventāru, uz laiku pēc savām vēlmēm un nepieciešamības, iespējams iznomāt. Par nomas cenrādī norādītajām cenām (skatīt šeit) iespējams izvēlēties jūsu vēlmēm, prasmēm un mērķiem visatbilstošāko inventāru. Līdzi ņemot dokumentu, kura kopija nepieciešama pie nomas līguma sastādīšanas, nomas maksa par attiecīgo periodu būs jāsamaksā pie inventāra saņemšanas. Xsports piedāvā iznomāt / testēt arī jauno inventāru. Pakalpojuma izmaksas nosakāmas individūali, vadoties pēc inventāra cenas, nomas perioda ilguma un inventāra atlikuma veikalā.

  Iegāde.

  Pēc Jūsu vēlmēm, gan Jūsu iznomāto, gan veikala plauktos esošo lietoto inventāru iespējams iegādāties. Nomas gadījumā, no inventāra kopējās vērtības atņemsim summu, kuru jau būsiet samaksājuši iepriekš par nomu, lai kopējā gala cena būtu adekvāta un jūs iepriecinoša.

  Xsportā inventāra noma un maiņa pastāvējusi jau kopš veikala pirmsākumiem, darbojamies nu jau ar vairāk kā 10 gadus ilgu pieredzi.

  Droši vaicā pēc padoma Xsports kolektīvam, lai atrastu sev piemērotāko inventāru kā arī, lai konsultētos par to, kurš pakalpojums tieši Tev būs vispiemērotākais.

  *Ap Ziemassvētkiem, jauno gadu, skolēnu brīvlaiku kā arī citos sniegainākos vai svinīgākos brīžos, nomas plaukti var būt patukšoti, tāpēc jāsaglabā modrība, lai tiktu pie viskārotākā. Tāpat droši vari parunāties ar kādu no pārdevējiem, un centīsimies rast individuālus risinājumus, pēc Tavām vēlmēm.

  *vari zvanīt uz 24111666, lai noskaidrotu atbildes, kas saistītas ar lietotu ziemas inventāru Xsportā.

   

 • Pasūti 2018. gada velosipēdus jau šodien

  Arī šogad esam parūpējušies par iespēju pasūtīt nākošās sezonas velosipēdus un Fizik produktus par ļoti pievilcīgām cenām! Priekšpasūtījuma cenas un piedavājums spēkā līdz 1. oktobrim.
  Ja rodas kāds jautajums, vai neskaidrības- lūgums zvanīt: 26111666, vai rakstīt: uldisk@xsports.lv

   

  Cannondale velosipēdi, aksesuāri:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  CANNONDALE nodeļu cenas apskatāmas šeit pdf formātā.

  Orbea velosipēdi un aksesuāri:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Orbea velosipēdu modeļi un cenas apskatāmas šeit pdf formātā.

  Fizik produkti:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Fizik velokurpju, sēdekļu u.c. aksesuāru cenas un modeļi apskatāmi šeit pdf formātā.

  HARO velosipēdi:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Haro velosipēdu cenas šeit pdf formātā.

 • THULE RoundTrip noma

  THULE RoundTrip noma

  Vēlies siltākās zemēs aizvadīt treniņus un izbaudīt sava šosejas velosipēda ātrumu?

  Vēlies pārbaudīt savu MTB velosipēdu pa lielākiem kalniem un ielejām?

  Nepieciešams droši nogādāt tehniku uz sporta sacensībām ārpus Latvijas?

  ...kā arī jebkurai citai darbībai, kas sevī ietver drošu velosipēda transportēšanu...

  Velosipēda somas noma

  Atmet komplicētu plānošanu un izvēlies Xsports – mēs palīdzēsim nodrošināt drošu ceļojumu tavam velosipēdam! Par fiksētu cenu iespējams gan iznomāt somu uz ceļojuma laiku neatkarīgi no dienu skaita, gan nodrošināt, velosipēda individuālu iepakošanu, kuru veic Xsports servisa profesionālie darbinieki.

  Xsports veikals piedāvā lielisku risinājumu – iznomā THULE RoundTrip velosipēda ceļojumu somu.

   

   

   

  Nomas maksa

  THULE RoundTrip Transition noma uz 1 ceļojuma laiku - 50.00 EUR

  Velosipēda iepakošanas izmaksas - 20.00-30.00 EUR

  3

  *Xsports piedāvā iznomāt THULE RoundTrip ceļojumu somu par fiksētu cenu neatkarīgi no ceļojumā pavadīto dienu skaita

   

  THULE RoundTrip Transition / velosipēda ceļojumu soma

  • Speciāli izstrādāta konstrukcija apvienojumā ar alumīnija saliekamo sliedi, nodrošinās velosipēda aizsardzību un drošību transportēšanas laikā.22

  • Integrēts velosipēda tehniskais stends kalpos gan kā velosipēda turētājs, gan kā darba stends.

  • Neilona ratu somas pasargās no velosipēda rāmja un ratu kontakta transportēšanas laikā.

  • Soma aprīkota ar riteņiem vieglākai pārvietošanai.

  Tehniskā specifikācija

  • Dimensijas - 137 x 39 x 94 cm
 • Visām skrituļslidām un to aksesuāriem - MĪNUS 40%

  Visām skrituļslidām un to aksesuāriem - MĪNUS 40% - atlaides no starta cenas!

  Nenokavē & Izvēlies labāko.

  Nāc ciemos, pie mums – Xsportā – skrituļslidu laiks.

  Mūsu veikala sortimentā varēsi atrast gan skrituļslidas, gan apkalpojošās rezerves daļas, tāpat kā aksesuārus skrituļslidošanai. Lai izvēle būtu patīkamāka, atlaides attiecas uz visu veikalā pieejamo kolekciju. Xsports veikals ar lepnumu piedāvā ROLLERBLADE produkciju. Pateicoties pieredzei gadu desmitu garumā un augstākajai produkta kvalitātei apvienojumā ar tehnoloģijas attīstību, šodien, Rollerblade ir viens no vadošajiem zīmoliem savā nozarē.

  Skrituļslidas.

  Xsportā ir pieejams plašs klāsts ar fitnesa skrituļslidām. Pasteidzies, atrodi piemērotākās slidas savai gaumei un vēlmēm. ROLLERBLADE modeļi būs pieejami gan ar alumīnija rāmjiem, gan kompozīta rāmjiem. Kamēr izmaksās nedaudz dārgāks, alumīnijs pildīs lielāku resursu un pateicoties materiāla īpašibām būs stingrāks, kas palīdzēs tehniskākai slidošanai, tikmēr ROLLERBLADE skrituļslidas ar kompozīta rāmjiem būs piemērotas braucējiem, kas sāk skrituļslidošanu vai arī vēl apgūst prasmes, šis materiāls būs elastīgāks, un kopējot braucēja kustības, atvieglos mācīšanās procesu.

  Veikalā Xsports atrodamās skrituļslidas lielākoties ir aprīkotas ar 80mm riteņiem. Šis ir lielisks un universāls riteņu izmērs, lai vienlīdz labi izbaudītu slidošanas paātrinājuma un manevrētspējas apvienojumu. 80mm riteņi būs pateicīgi, lai nesatrauktos par maziem akmentiņiem vai čiekuriem uz braucamās daļas, tajā pašā laikā saglabājot augstas manevrēšanas iespējas.

  ROLLERBLADE skrituļslidas aprīkotas ar izņemamu / daļēji izņemamu iekšzābaku.

  ROLLERBLADE ir pievērsis pastiprinātu uzmanību skrituļslidu aizdares mehānismam. Lai saglabātu pēc iespējas lielāku un ilgāku slidu resursu, ražotājs tās ir aprīkojis ar šņoru sistēmu un savelkamo klipsi vieglākai augšdaļas nostiprināšanai.

  Aprīkojošās daļas.

  Xsportā ir atrodami dažādu izmēru skrituļslidu riteņi. Mazāks diametrs būs piemērots parkam un manevriem, kamēr lielāki izmēri gādās par ātrākām gaitas īpašībām. Ritentiņi var būt vai nu komplektā ar gultņiem vai atsevišķi. Xsportā vari iegādāties arī skrituļslidu gultņus atsevišķi.

  Aksesuāri.

  Šodien, skrituļslidošanu – tāpat kā citus aktīvos sporta veidus – aizraujošāku var padarīt dažādi gaumīgi un noderīgi aksesuāri. Sākot no uzglabāšanas somām, līdz pat aizsargķiverēm, aizsargiem, apģērba un citiem.

  Gaidīsim Tevi ciemos Teikā, Džutas ielā 8, Tel. 24 111 666 / Droši vaicā Xsports draudzīgajam kolektīvam pēc konsultācijas un atradīsi sev piemērotākās skrituļslidas par labāko cenas piedāvājumu!

  Xsports – Tavs veikals vasarā un ziemā.

 • Iegāde / Maiņa / Noma

  Lietoti velosipēdi & Individuāli veidoti velosipēdi – Iegāde / Maiņa / Noma

  Vasaras sezonā Xsports ideja kopš veikala dibināšanas ir aktīva darbība velosipēdu pasaulē. Blakus Xsports piedāvāto preču sortimentā atrodamajiem modernajiem trendiem kā freestyle skūteri, skrituļslidas, aksesuāri, apģērbs, tieši Velosipēdi – industrijas vēsture, vadošie ražotāji un inovatīvākie tehniskie risinājumi, sacensību specifika kā arī ikdienas entuziasms, mūsdienu trendi un nākotnes piedāvājumi – ir Xsporta pamata būtība.

  Gadu gaitā Xsports ir pielāgojis un turpina attīstīt savu sortimentu, lai apvienotu mūsu jau uzticamo kā arī jauno klientu prasības kā arī reprezentētu labākās pasaules velo nozares tradīcijas caur veikala dzīvesstilu, iekārtojumu un piedāvājumu.

  Lietoti velosipēdi.

  Pie šīs grupas pieder velosipēdi, kurus kāds labs cilvēks kādu laiku ir lietojis savā īpašumā, un, lai iegūtu jaunu velosipēdu vai citu preci, izmantojot „maiņas” piedāvajumu, iemainījis pie mums Xsportā. Lietotie velosipēdi, pēc nonākšanas Xsportā, stājas rindā uz servisu, lai Meistars tos sakoptu un sagatavotu atbilstoši braukšanas kārtībai.

  Individuāli veidoti velosipēdi.

  Pie šīs grupas var piederēt velosipēdi no A līdz Z. Velosipēdi šajā sadaļā var būt gan veidoti no jaunām komponentēm, gan lietotām, gan apvienota risinājuma. Pie katra velosipēda modeļa atradīsi leģendu par attiecīgo velosipēdu, kur būs aprakstīts izveides process un uzskaitītas komponentes.

  1X3I6490

  Iegāde.

  Lietoto un individuāli veidoto velosipēdu piedāvājuma plašums būs stipri atkarīgs no sezonālā momenta, meklējamā velosipēda tipa un pielietojuma veida, protams, arī no loterijas faktora, ņemot vērā, ka atšķirībā no velosipēdiem jauno preču sadaļā, lietoto un individuāli veidoto velosipēdu klāsts ir mazāk paredzams.

  Velosipēdu cenas šajā sadaļā svārstās plašā diapozonā, ņemot vērā klāsta daudzveidību. Der atcerēties, ka lietota inventāra cenas noteikšanas politika būs līdzīga, kā Xsports ziemas inventāra maiņas vai iegādes procesā. Spēlējošie raksturlielumi būs preces kādreizējā cena pret vizuālo un tehnisko nolietojumu.

  1X3I6563

  Maiņa. Atved vienu, Dod virsū jau ar pavisam citu!

  Atrodi savu jauno velosipēdu Xsports veikalā, atved mums savu veco, un Xsports piedāvās Tev lieliskus maiņas nosacījumus, lai Tu varētu tikt pie noskatītā velo. Xsporta pieredzējušajiem pārdevējiem jābūt pārliecinātiem par velosipēda izcelsmi (šeit vislabāk noderētu velosipēda pase), lai varētu izveidot maiņas piedāvājumu. Šī pakalpojumu popularitāti veido iespēju daudzveidība – bērni strauji izaug no bērnu velosipēdiem, sportisti pastāvīgi attīsta tehniku, dāmām pa sezonām pamainās mīļākās krāsas – maiņa nodrošina plaša klientu loka intereses.

  Noma / Tests

  Lietotie velosipēdi ir pieejami individuālai nomai vai testiem. Vai tas būt vienības brauciens, kuram nepieciešams velosipēds, lai ņemtu dalību, vai, iespējams, tieši ātrāks un sportiskāks aparāts, lai sasniegtu augstākus rezultātus, vai brīvdienu ceļojums, vai nepieciešamība nostiprināt pārliecību par topošo pirkumu – individuālās nomas vai testa piedāvājums var izrādīties tieši tas, kas Tev nepieciešams!

  Lietoti velosipēdi & Individuāli veidoti velosipēdi – Iegāde / Maiņa / Noma

  Lai apskatītu un novērtētu augstak aprakstītās iespējas, pēti www.xsports.lv mājas lapā redzamo velosipēdu sortimentu un apvieno iespējas ar saviem sapņiem un mērķiem. Plašāku konsultāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem un to specifiku vari iegūt nākot ciemos uz Džutas ielu 8, Teikā, Rīgā vai zvanot uz tel.nr. 24 111 666.

  Precīza lietoto un individuāli veidoto velosipēdu sadaļa apskatāma šeit

   

 • Darba laiks maija svētkos

  Maija svētku brīvdienas ir klāt! Novēlam visiem jauki atzīmēt svētkus, un aktīvi atpūsties. Veikala Xsports darba laiks maija svētku brīvdienās:

  01.05. brīvdiena

  04.05. brīvdiena

  05.05. 10.00-16.00

  06.05. 10.00-16.00

 • Xsports vasara

  Xsports veikals Vasarā

  Pie mums, veikalā Xsports, ar pilnu jaudu ir startējusi vasaras sezona. Slēpes, sniegadēļus un visu citu ziemu (inventāru, kas palicis plauktos, iespējams iegādāties par patīkami vasarīgām cenām, - meklē mājas lapas ziemas sadaļā) esam sakrāmējuši noliktavas plauktos, lai veikalā valdītu velo pasaules un pavasara gaisotne.

  Vasaras sezonas sākums, kas šajā gadā sakrita ar nozares izstādi “Viss atpūtai un sportam”, lika čaklajiem Xsports darbiniekiem darboties ar dubultu jaudu, lai jaunā 2017.gada velosipēdu un to aksesuāru ekspozīcija būtu apskatāma visa tās krāšņumā un pilnā sortimentā.

  Velosipedi blogs 2

  Šajā gadā pie mums varēsi atrast tādas jau pārbaudītas vērtības kā - CANNONDALE, ORBEA, PREMIUM BMX, HARO BMX, KOKUA LIKEaBIKE – ražotāju velosipēdus. FIZIK, SIDI, CANNONDALE, FABRIC, SHIMANO un citu vadošo ražotāju aksesuārus, apģērbu un rezerves daļas. ROLLERBLADE skrituļslidas un CRISP, DISTRICT ražojuma freestyle/sport skūterus.

  Sortiments apskatāms veikalā, Džutas ielā 8 un interneta vidē www.xsports.lv

  Xsports serviss Vasarā

  Modies ir Xsports vasaras velosipēdu serviss, kas iemantojis noturīgu un uzticamu klientu loku, nodrošinot augstākās kvalitātes servisa pakalpojumus, sākot no velosipēda sagatavošanas pirmajam braucienam, līdz pat vissarežģītākajiem tehniskajiem risinājumiem. XSPORTS meistari gadu gaitā uzkrājuši plašu pieredzi un spēs gan palīdzēt ar konsultāciju, gan izpildīt nepieciešamās tehniskās korekcijas vai apkopes.

  Velosipeds-blogs 3

  XSPORTA vasaras servisa darba kārtība ir pēc rindas principa. Lai gan darbus veicam pēc iespējas ātri un operatīvi, jāņem vērā, ka servisa laiku var ietekmēt tādi raksturlielumi kā laika apstākļi, sacensību kalendāri, rezerves daļu pieejamība utt. Par jebkuru veicamo darbu termiņiem vienošanās notiek klātienē, pēc tam, kad meistars veicis sīkāku velosipēda apskati.

  XSPORTA vasaras servisa cenas atkarīgas no veicamo darbu saraksta. Kamēr svaigu gaisu riepās vienmēr iepūtīsim bez maksas, rezerves daļas un darbs izmaksās samērīgu summu pret velosipēda stāvokli un mērķiem.

  Novēlējums

  Vēlam panākumiem un sportiskiem sasniegumiem pilnu 2017.gada vasaras sezonu gan saviem draugiem un klientiem, gan paši sev Xsportā.

  Gaidi jaunumus ar Xsports aktīvu līdzdalību un tiekamies uz konsultāciju vai šautriņu maču Xsportā, Džutas ielā 8, tel.24 111 666.

 • SMITH

   

  Smith Optics ir uzstādījis visaugstākos standartus augstas klases briļļu, briļļu lēcu un aizsargķiveru ražošanā. Briļļu inovācijas gadu gaitā ietver 5X Anti-Fog iekšējo lēcu tehnoloģiju, lai aizsargātu pret aizsvīšanu, I/O sērijas ātrās atbrīvošanas briļļu lēcu sistēmu, patentētu Turbo Fan gaisa vadības sistēmu, patentētu Regulatora regulējamu objektīvu ventilācijas sistēmu un citas. Vienlaikus Smith Optics ir izstrādājusi līniju, kas ietver slēpošanas un snovborda aizsargķiveres, kas nodrošina aizsardzību, vienlaikus nosakot nozares standartus stilā, funkcijā un komfortā.

  Smith 1

  Šodien Smith Optics ir viens no flagmaņiem, briļļu un aizsargķiveru nozarē. Uzņēmums ir palielinājis savu atpazīstamību un piesaistījis jaunus fanus visapkārt pasaulei, pateicoties veiksmīgai pasaules TOP līmeņa sportistu komandas izveidei, kas pārstāv un nosaka Smith tendences, krāsas un dzīvesstila idejas. Šo sportistu vidū atrodami labākie savu sporta veidu pārstāvji no tādām disciplīnām kā riteņbraukšana, slēpošana, snovbords, sērfings, motokross un kalnos kāpšana. Šo sportistu spējas un iemaņas – padomi, ļauj Smith Optics pastāvīgi uzlabot piedāvāto produkciju ar aizvien jauniem risinājumiem un idejām, kas izpildīti visaugstākajā kvalitātē.

  Smith Optics aizsargķiveres un brilles tiek piedāvātas visā pasaulē – vairāk nekā 50 valstīs sportisti ir novērtējuši kompānijas piedāvāto kvalitāti un augstos standartus preču izstrādē.

   

  Smit womans

   

  Ielūkojies www.xsports.lv vai nāc ciemos uz Xsportu Teikā, Džutas ielā 8 un izvēlies tieši TEV vispiemērotāko Smith Optics aizsargķiveri un brilles. Krāsainā 2017.gada kolekcija jau rotā veikala plauktus. Aizsargķiveres visplašākajā izvēlē – Holt, Allure, Maze, Arrival, Camber, Zoom – bērniem un jauniešiem, dāmām un kungiem, no melnām matētām, līdz pat visspilgtākajiem krāsu salikumiem. Brilles ziemas priekiem gan pašiem mazākajiem braucējiem - Gambler, gan jauniešiem – Grom,

  Smith kidsSidekick, Daredevil, kā arī dāmām un kungiem, sākot no Cascade, turpinot ar Scope, līdz pat sērijas TOP modeļiem kā IO/X un IO/7.

  Visas Smith Optics aizsargķiveres būs ērti savienojamas un lieliski derēs komplektācijā ar Smith Optics brillēm. Lai aprīkojums būtu pēc iespējas ērtāks un komfortablāks, gan brilles, gan aizsargķiveres, attiecībā no katra konkrētā modeļa, būs aprīkotas ar integrētu izmēra regulāciju. Brillēm allaž būs ērti regulējama saite, kamēr ķiveres būs aprīkotas vai nu ar Smith 3 izmēru regulācijas sistēmu vai arī ar BOA izmēra regulatoru.

  Brilles.

  Izvēloties brilles, modeļu un to cenas atšķirību noteiks tādi parametri kā rāmja tips, ventilācija, lēcu tips, lēcu maiņa, ģeometrija un izmēra regulācija un citi. Visas Smith Optics brilles tiek ražotas ar maināmām lēcām. Lēcas atšķiras pēc laika apstākļiem kādiem tās būs piemērotas. Dažādiem laika apstākļiem nepieciešamas dažādas lēcas, lai nodrošinātu lielisku un dzidru redzamību, neatkarīgi no tā vai spīd saule vai gaisā ir dūmaka, tāpēc, ieteicams vienlaikus ņemt līdzi dažādiem laika apstākļiem piemērotas lēcas un pie vajadzības, veikt ātru un vieglu nomaiņu. Atsevišķiem modeļiem ražotājs komplektācijā ir iekļāvis uzreiz 2 lēcas, vienu universālā tipa, vienu piemērotu saulainiem laika apstākļiem. Visas Smith Optics brilles ir aprīkotas ar ventilāciju. Atsevišķos modeļus ventilācija nav regulējama un ir integrēta briļļu rāmī, kamēr citos gaisa plūsma ir regulējama vai arī iespējams brilles var būt aprīkotas ar ventilatoru, kas neļaus tām aizsvīst. Tāpat pret aizsvīšanu brilles sargās FOG-X un citas speciāli izstrādātas un atzītas tehnoloģijas. Par to, lai brilles perfekti piegulētu un būtu ērtas visas dienas garumā gādās inovatīvas rāmja izveides tehnoloģijas.

  Aizsargķiveres.

  Izvēloties aizsargķiveri, par parametriem jāņem ķiveres svars, ventilācija, izmēra regulācija un citi. Smith Optics aizsargķiveres allaž būs aprīkotas ar izmēra regulāciju, lai nodrošinātu lielisku formas saderību un komfortu braucējam. Šo regulāciju nodrošinās vai nu 3 punktu izmēra sistēma vai arī BOA regulators izmēram. Nozīmīgs ir aizsargķiveres svars, pavadot uz kalna visu dienu, katra svara vienība spēlēs nozīmīgu lomu. Šeit jāizceļ Smith Optics aizsargķiveru modeļi dāmām Allure un kungiem Maze, kas ir vieglākās sertificētās aizsargķiveres. Visām Smith aizsargķiverēm ir integrēta ventilācija, taču atsevišķiem modeļiem gaisa plūsma būs regulējama, lai labāk pielāgotos siltākiem vai aukstākiem laika apstākļiem.

  Smith_ULTINTW

  Stils un ... krāsas, krāsas, krāsas

  Padari savu slēpošanas vai snovošanas pieredzi individuālu ar stilīgākajām krāsām un zīmējumiem, kuri būs piemēroti tieši Tavai gaumei un prasībām. Smith Optics, pateicoties uzkrātajai pieredzei un panākumiem, atceras un liek uzmanību uz vizuālo noformējumu, kas ļaus Tev būt spilgtam un pamanītam, kā arī izbaudīt fantastisku komfortu atrodoties uz kalna.

  Nāc ciemos uz Xsportu Teikā, Džutas ielā 8 vai droši zvani uz tel.nr. 24 111 666, un Xsports draudzīgais kolektīvs palīdzēs Tev atrast piemērotākas brilles un aizsargķiveri tieši Tavai gaumei un prasībām.

Produkti 1 līdz 10 no 16 kopā