XSPORTS JAUNUMI

Just another WordPress site

 • Velosipēdu uzglabāšana ziemā

  Velosipēdu uzglabāšana

  Strādajot velo nozarē jau teju 20 gadus, itin bieži saņemam jautājumus par to, kur lai uzglabā veloispēdus ziemas sezonā.  Ne katram no mums ir iespēja droši uzglabāt veloispēdu siltā, sausā un galvenais drošā vietā. No šī gada piedāvājam saviem klientiem uzglabāt velosipēdus mūsu noliktavā Rīgā. Noliktava ir droša, sausa un silta, līdz ar to, velosipēda uzglabāšana pie mums, nenodarīs nekādu kaitējumu Jūsu velosipēdam. Papildus tam, piedāvājam pavasarī saņemt nomazgātu, tīru, velosipēdu pēc servisa apkopes. 

  Velosipēda uzglabāšana ziemas sezonā (rudens- pavasaris, bez precīzi definētiem datumiem)- 20EUR

  Velosipēda uzglabāšana ziemas sezonā (rudens- pavasaris, bez precīzi definētiem datumiem)+velosipēda apkope- 40EUR

  Velosipēdi glabāšanai tiek pieņemti veikalā!

  Ja radušies jautājumi- sazinies!

 • 2019. gada velosipēdu priekšpasūtījums.

  Mēs katru gadu saviem esošajiem un jaunajiem klientiem esam piedāvājuši iespēju par ļoti labām cenām iegādāties nākošās sezonas velosipēdus, arī šis gads nebūs izņēmums. Līdz 28. septembrim ikvienam ir laiks iepazīties ar Cannondale un Orbea 2019. gada kolekcijām, un izvēlēties savu nākošā gada velosipēdu ar -35% atlaidi!

   

   

  Velosipēdi tiks piegādāti 2019. gada martā!

  Cannondale 2019. gada velosipedu cenas

  Orbea 2019. gada velosipedu cenas

  Par to kas jauns...
  New road? Gravel bike? All-road?
  Jau dažus gadus pasaulē arvien populārāks kļūst vārds ''New road'', ''Grevel bike'', ''All road'', latvisko tulkojumu jāizdomā katram pašam, lai kā arī nenosauktu šos velosipēdus, nākošais gads būs pirmais, kad mūsu veikalā parādīsies šāda veida velosipēdi. Ar ko īpaši ir šie velosipēdi? Atbilde ir ļoti vienkārša, šiem velosipēdiem ir ērtāka rāmja ģeometrija, nekā tradicionāli šosejas velosipēdiem, kas nozīmē attiecīgi ērtāku sēdpozīciju braucot, platākas riepas, kas ļauj droši un pārliecinoši braukt pa meža takām, grants ceļiem, īsāk sakot, ļoti universāli velosipēdi! Ikdiena, sportiskāki izbraucieni brīvdienās, ceļošana, tas viss šajos velosipēdos! All-road Cannondale, Orbea.


  Elektriskie velosipēdi.
  Elektrisko velosipēdu popularitāte aug, un to vislabāk pierāda ražotāju centieni padarīt šos velosipēdus vieglākus, pārdomātākus, īsāk sakot labākus. Līdz šim lielākais trūkums šiem velosipēdiem ir un bija svars.. Taču Orbea ir spēris milzīgus soļus elektrisko velosipēdu attīstībā, un 2019. gadā piedāvā jauno velosipēdu sēriju- Gain. Gain sērija piedāvā gan šosejas, gan All-road elektriskos velosipēdus ar alumīnija vai karbona rāmjiem. Un pats galvenais, šo velosipēdu svars ir ap 11-14 kilogramiem! Ieskaties Orbea Gain!

   

  Cannondale Lefty Ocho

  Jaunums kalnu veloispēdu pasaulē no Cannondale. Pasaulē vieglākā amortizatoru dakša Lefty Ocho.  Jaunais Lefty Ocho ir par 250 gramiem vieglāks par iepriekšējiem Lefty dakšu modeļiem.  Nedaudz vairāk par šo meklē šeit!

  Ja radušies jautājumi, droši raksti, zvani! [email protected] vai 26111666.

 • Ceļu satiksmes negadījumu statistika

  Atceries par drošību braucot ar velosipēdu!

  Lēni, taču Rīgā un visā Latvijā velo infrastruktūra attīstas, un ielās parādās arvien vairāk velobraucēju. Līdz ar to, arvien vairāk cilvēku izvēlas savās ikdienas gaitās doties izmantojot divriteni. Katrai medaļai ir divas puses. Un arī škietami pozitīvai tendencei atstāt automašīnu novietotu pie mājas, lai dotos ikdienas darbos ar velosipēdu, CSNg statistika neuzlabojas. Ir daudz atgādināts par veloķiverēm, velosipēdu signāllukturiem, ceļu satiksmes noteikumiem, bet šķiet par to jārunā vēl un vēl.
  Esam sagatavojuši nelielu ieskatu par visai neiepriecinošām tendencēm ceļu satiksmes negadījumu statistikā, informācijas avots: csdd.lv.  

  Noderīga informācija vecākiem.

  Sportisks un izglītojošs pasākums bērniem par un ap satiksmes drošību ''Bērnu rallijs'' un cita noderīga informācija atrodams šeit: http://berniem.csdd.lv/

  Informācija par velosipēdu vadītāju eksāmeniem un satiksmes drošības apmācībām Rīgā atrodama šeit:

  motormuzejs.lv

 • Kā izvēlēties pirmo triku skūteri?

  Kā izvēlēties skūteri?

  Lai arī skūteri no malas šķiet visi vienādi, to izmēri un specifika atšķiras. Jā, ikvienam ir iespējams pabrauk teju ar jebkuru skūteri, un sākotnēji šķitīs ka viss ir kārtībā, taču šoreiz nedaudz centīsimies iedziļināties dažos parametros, kutri palīdzes izvēlēties pareizo skūteri.

  Cena?

  Pirmā lieta, uz ko parasti, tiesa gan vecāki, skatās, ir skūtera cena. Jo cena ir augstāka, jo kvalitatīvāku un labāku skūteri iespējams iegādāties. Vairākumā gadījumu par pirmo triku skūteri tiek izvēlēts lētāks, tacu ļoti bieži nācies saskarties ar faktu, kad jau pavisam drīz tiek meklēts kas labāks, līdz ar to, ja braucēja acīs mirdz tas, ka viņš vēlas nodarboties ar šo hobiju, varbūt tomēr ir vērts meklēt zelta vidusceļu starp lētāku, un dārgāku.

  Pēc tam, kad izsvērta materiālā puse, un ir skaidrs, cik skūterim esat gatavi tērēt, jāķeras pie izmēriem. Jo izmēri tiešā veidā ietekmē braukšanas komfortu un braukšanas kvalitāti.

  Skūtera stūres augstums.

  Skūtera stūres augstums- skūtera stūrei jābūt apmēram līdz gurniem stāvot uz skūtera dekas, jeb skūtera pamatnes. Protams šis izmērs ir +/- dažu centimetru robežās var svārstīties, taču pārleiku augsta stūre nav ērta braukšanai, vēljovairāk triku taisīšanai parkos. Trikiem piemērotākas ir zemākas stūres, protams saprāta robežās.

  Stūres platums.

  Stūres platums parasti ir proporcionāls augstumam, un tam būtu jābūt apmēram braucēja plecu platumā. Braucēji kas izpilda vairāk trikus braucot, izvairoties no lieliem lecieniem, izvēlas šaurākas stūres, tie kas izpilda lielus lēcienus attiecīgi izvēlas nedaudz platākas stūres. Bet arī šis ir vairak vai mazāk aptuvens nosacījums.

  Skūtera pamatne.

  Skūtera pamatnes izmēri ir proporcionāli, jau ražotāja definēti, lielāki dekas izmēri būs komfortablāki braukšanai, lielākiem braucējiem, mazākas dekas vairāk mazākiem braucējiem, vai vairāk piemērotas dažādiem trikiem.

  Riteņu diametrs.

  Vēl viens paramters skūtera izvēlei ir skūtera riteņu diamters. Skūteri visbiežāk tiek komplektēti, un ražoti ar 100mm, 110mm un 120mm riteņu izmēriem. Iesācējiem rekomendējas mazāka diamtera riteņi, vidēja līmeņa un jau prasmīgāki braucēji biežāk izvēlas 110mm un 120mm riteņus, jo ar lielāka izmēra riteņiem iespējams attīstīt lielāku ātrumu un braukt agresīvāk. Tiesa, jāņem vērā, nekas nebūs nepareizi, ja iesācējs izvēlēsies skūteri ar 120 mm diamteru, tāpat ir daudz prasmīgu braucēju kas izvēlas mazākus skūtera riteņus.

   

 • Darba laiks Lieldienās

  XSPORTS darba laiks Lieldienās

  30.03. 10.00-1600

  31.03. 10.00-16.00

  01.04. BRĪVS

  02.04. BRĪVS

  03.04. 10.00- 19.00

   

  Priecīgas Lieldienas!

 • Darba laiks svētkos

  Darba laiks svētkos:

  23.12: 10.00-18.00
  24.12: 11.00-15.00
  25.12: Brīvs
  26.12: 11.00-16.00
  30.12: 10.00-18.00
  31.12: 11.00-15.00
  01.01: Brīvs
  02.01: 11.00-19.00

   

 • Bērnu ragavas un sniega matrači

  Mūsu veikalā atrodamas ragavas, sniega skūteri un sniega matrači, lai ziemas priekus varētu izbaudīt krāsaini un pilnvērtīgi. Dažādiem vecumiem un prasībām piemērotās ragavas garantēs lieliskas izklaides iespējas sniegainajos mēnešos. Pie mums, ragavas un sniega skūteri, kuri ir aprīkoti ar stūres sistēmu, lai uzlabotu manevrētspēju un paplašinātu ziemas prieku pieredzi. Sev piemērotākās ragavas ar stūri ieteicams izvēlēties vadoties pēc auguma parametriem un prasībām, baudot ziemas priekus. Pie mums atradīsi ragavas un skūterus ar stūri, kuri būs lieliski piemēroti dažādiem vecumiem, vispamanāmākajās krāsās. Pašiem jaunākajiem ziemas prieku baudītājiem piedāvājam atbilstoša izmēra un ražojuma ragavas bērniem un mazuļiem. Sniega ragaviņas atkarībā no izmēriem un specifikācijas būs piemērotas katra braucēja vecumam, auguma parametriem un prasībām pēc visskaistākajām un spožākajām krāsām. Ziemas priekos neatņemama un mūsdienīga sastāvdaļa / trends - Sniega matrači - atrodi sev piemērotāko Xsportā. Sniega matrači ļaus izbaudīt ātrumu kā arī aktīvu atpūtu svaigā gaisā un pozitīvā noskaņojumā. Matrači atšķiras pēc materiāla no kā tie veidoti, izmēriem, un piemērotības dažādam braucēju skaitam kā arī braukšanas virzieniem. Atrodi savai gaumei skaistāko un prasībām piemērotāko sniega matraci vai ragavas.

  steerable_HEADER

 • Lietots ziemas inventārs

  Lietots ziemas inventārs – maiņa / noma

  Ziemas sezonā Xsports piedāvā plašu preču sortimentu sākot no ziemas priekiem uz kalna, turpinot ar distanču slēpošanu, apģērbu, tūrismu – īsāk sakot – rūpējamies, lai inventāra un pakalpojumu izvēle būtu, ja ne no A līdz Z, tad pavisam noteikti no A līdz X.

  Gadu gaitā popularitāti iemantojuši pakalpojumi, kas saistīti ar lietotu ziemas inventāru – noma, maiņa, iegāde. Ziemas sezonā mūsu plauktos atradīsi vadošo ražotāju pēdējo sezonu produkciju, kas būs piemērota dažādiem vecumiem un mērķiem. Kalnu slēpes – slaloma / freestyle / universālās / freeride, kalnu slēpošanas zābaki, distanču slēpes slidsolim, klasikai vai tūrismam kā arī distanču slēpošanas zābaki, kalnu un distanču slēpošanas nūjas, snovborda dēļi un snovborda zābaki, aizsargķiveres – to visu vari atrast Xsportā, lietotā inventāra stendos.

  lietots bilde

  Maiņa.

  Jaunas slēpes bērniem katru gadu, piemaksājot salīdzinoši minimāli. Viens no populārākajiem pakalpojumiem Xsportā, ziemas sezonā, it īpaši mazajiem pipariem – lietota ziemas inventāra maiņa. Šī ir lieliska iespēja inventāra, kas ir par mazu vai gluži vienkārši neatbilst vēlmēm un prasībām, vietā iegūt jebko no Xsports lietoto vai jauno preču sortimenta. Jūsu atnestā inventāra vērtība tiks noteikta uz vietas pēc sīkākas aprīkojuma apskates, vadoties pēc kādreizējās cenas, nolietojuma kā arī iespējas to realizēt tālāk. Īsāk sakot, novērtēsim jūsu veco inventāru, un šo summu noņemsim no jūsu izvēlētā inventāra cenas.

  Noma.

  Inventāru, uz laiku pēc savām vēlmēm un nepieciešamības, iespējams iznomāt. Par nomas cenrādī norādītajām cenām (skatīt šeit) iespējams izvēlēties jūsu vēlmēm, prasmēm un mērķiem visatbilstošāko inventāru. Līdzi ņemot dokumentu, kura kopija nepieciešama pie nomas līguma sastādīšanas, nomas maksa par attiecīgo periodu būs jāsamaksā pie inventāra saņemšanas. Xsports piedāvā iznomāt / testēt arī jauno inventāru. Pakalpojuma izmaksas nosakāmas individūali, vadoties pēc inventāra cenas, nomas perioda ilguma un inventāra atlikuma veikalā.

  Iegāde.

  Pēc Jūsu vēlmēm, gan Jūsu iznomāto, gan veikala plauktos esošo lietoto inventāru iespējams iegādāties. Nomas gadījumā, no inventāra kopējās vērtības atņemsim summu, kuru jau būsiet samaksājuši iepriekš par nomu, lai kopējā gala cena būtu adekvāta un jūs iepriecinoša.

  Xsportā inventāra noma un maiņa pastāvējusi jau kopš veikala pirmsākumiem, darbojamies nu jau ar vairāk kā 10 gadus ilgu pieredzi.

  Droši vaicā pēc padoma Xsports kolektīvam, lai atrastu sev piemērotāko inventāru kā arī, lai konsultētos par to, kurš pakalpojums tieši Tev būs vispiemērotākais.

  *Ap Ziemassvētkiem, jauno gadu, skolēnu brīvlaiku kā arī citos sniegainākos vai svinīgākos brīžos, nomas plaukti var būt patukšoti, tāpēc jāsaglabā modrība, lai tiktu pie viskārotākā. Tāpat droši vari parunāties ar kādu no pārdevējiem, un centīsimies rast individuālus risinājumus, pēc Tavām vēlmēm.

  *vari zvanīt uz 24111666, lai noskaidrotu atbildes, kas saistītas ar lietotu ziemas inventāru Xsportā.

   

 • Pasūti 2018. gada velosipēdus jau šodien

  Arī šogad esam parūpējušies par iespēju pasūtīt nākošās sezonas velosipēdus un Fizik produktus par ļoti pievilcīgām cenām! Priekšpasūtījuma cenas un piedavājums spēkā līdz 1. oktobrim.
  Ja rodas kāds jautajums, vai neskaidrības- lūgums zvanīt: 26111666, vai rakstīt: [email protected]

   

  Cannondale velosipēdi, aksesuāri:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  CANNONDALE nodeļu cenas apskatāmas šeit pdf formātā.

  Orbea velosipēdi un aksesuāri:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Orbea velosipēdu modeļi un cenas apskatāmas šeit pdf formātā.

  Fizik produkti:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Fizik velokurpju, sēdekļu u.c. aksesuāru cenas un modeļi apskatāmi šeit pdf formātā.

  HARO velosipēdi:

  Ražotāja mājaslapa šeit.

  Haro velosipēdu cenas šeit pdf formātā.

 • THULE RoundTrip noma

  THULE RoundTrip noma

  Vēlies siltākās zemēs aizvadīt treniņus un izbaudīt sava šosejas velosipēda ātrumu?

  Vēlies pārbaudīt savu MTB velosipēdu pa lielākiem kalniem un ielejām?

  Nepieciešams droši nogādāt tehniku uz sporta sacensībām ārpus Latvijas?

  ...kā arī jebkurai citai darbībai, kas sevī ietver drošu velosipēda transportēšanu...

  Velosipēda somas noma

  Atmet komplicētu plānošanu un izvēlies Xsports – mēs palīdzēsim nodrošināt drošu ceļojumu tavam velosipēdam! Par fiksētu cenu iespējams gan iznomāt somu uz ceļojuma laiku neatkarīgi no dienu skaita, gan nodrošināt, velosipēda individuālu iepakošanu, kuru veic Xsports servisa profesionālie darbinieki.

  Xsports veikals piedāvā lielisku risinājumu – iznomā THULE RoundTrip velosipēda ceļojumu somu.

   

   

   

  Nomas maksa

  THULE RoundTrip Transition noma uz 1 ceļojuma laiku - 50.00 EUR

  Velosipēda iepakošanas izmaksas - 20.00-30.00 EUR

  3

  *Xsports piedāvā iznomāt THULE RoundTrip ceļojumu somu par fiksētu cenu neatkarīgi no ceļojumā pavadīto dienu skaita

   

  THULE RoundTrip Transition / velosipēda ceļojumu soma

  • Speciāli izstrādāta konstrukcija apvienojumā ar alumīnija saliekamo sliedi, nodrošinās velosipēda aizsardzību un drošību transportēšanas laikā.22

  • Integrēts velosipēda tehniskais stends kalpos gan kā velosipēda turētājs, gan kā darba stends.

  • Neilona ratu somas pasargās no velosipēda rāmja un ratu kontakta transportēšanas laikā.

  • Soma aprīkota ar riteņiem vieglākai pārvietošanai.

  Tehniskā specifikācija

  • Dimensijas - 137 x 39 x 94 cm

Produkti 1 līdz 10 no 21 kopā

Lapa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3